Forum Mapy Fotoradarów

Gm. Stare Babice - Videorejestratory

piotreg - 7 Luty 2011, 12:54
Temat postu: Videorejestratory
Cytat:
KPP Stare Babice

Nieoznakowany:

- czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E
- granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył /zdjęte ze służby/
- niebieski Ford Mondeo III, nr rej. WL 28071 - kamera przód i tył /oddelegowany do CSP Legionowo/
- srebrny VW Passat B6, nr rej. WZ 80742 - kamera przód i tył /oddelegowany do KPP Piaseczno/
- szary Opel Insignia FL, nr rej. WL 28033 - kamera przód i tył /oddelegowany do CSP Legionowo/

Nieoznakowany motocykl:

- czarna Yamaha FJR 1300, nr rej. WL 0431 /zdjęta ze służby/

Oznakowany:

- Alfa Romeo 159, nr rej. HPZ B527 - nr boczny ZZ992 - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/


phonemaniac - 7 Luty 2011, 13:16

piotreg: Coś Ci się n-rki nie zgadzają. ;) W 0:17 wystaje kawałek "2" spod białego prostokąta.
piotreg - 7 Luty 2011, 13:45

Czeski błąd - WZ 80742. :D

Edytowałem swój wcześniejszy post.

delpiero - 7 Marzec 2011, 11:21

Cytat:
Alfy romeo dla policjantów ze Starych Babic

Policjanci z komendy w Starych Babicach zasiądą za kierownicą nowych radiowozów. Alfy Romeo trafiły już do wszystkich komend powiatowych, w tym również naszej oraz trzy do stołecznego wydziału ruchu drogowego. Pojazdy są wyposażone w homologowane videorejestratory oraz radary. Będą służyły policjantom w ściganiu piratów drogowych na najniebezpieczniejszych drogach o dużym natężeniu ruchu. Uroczyste przekazanie samochodów odbyło się w piątek o 11.00 w Komendzie Stołecznej Policji.

Osiągają prędkość 100 km/h w około 7 sekund. Są wyposażone w homologowane videorejestratory oraz radary. Mają twardsze, sportowe zawieszenie, dzięki czemu lepiej trzymają się drogi przy większych prędkościach. 12 nowych samochodów marki Alfa Romeo 159 będą pomagały policjantom w ściganiu piratów drogowych na najniebezpieczniejszych drogach garnizonu. Przekazanie pojazdów odbyło się w piątek o 11.00 przed budynkiem Komendy Stołecznej Policji, skąd jeden z radiowozów od razu trafił do naszej komendy.

Alfa to samochód z silnikiem o pojemności prawie 1,8 litra TBI, który – dzięki turbo doładowaniu – osiąga maksymalną moc 200 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna tego radiowozu sięga 235 km/h.

Pojazdy są wyposażone w ABS, klimatyzację, poduszki powietrzne przednie i boczne, pełnowymiarowe kurtyny powietrzne boczne, centralny zamek z pilotem, autoalarm, elektrycznie opuszczane szyby przednie i tylne, elektrycznie regulowane i sterowane lusterka, dwa komplety kół (letnie i zimowe).

Samochody są utrzymane w nowej, srebrno-niebieskiej kolorystyce. Każda alfa jest wyposażona w videorejestrator, który będzie nagrywał wydarzenia z przodu i z tyłu radiowozu. Dzięki takiemu rozwiązaniu funkcjonariusze będą mogli zarejestrować wykroczenia w ruchu drogowym i karać tych, którzy łamią przepisy. W każdej alfie został też zamontowany bezprzewodowy radar "Iskra", pozwalający na pomiar prędkości samochodów nadjeżdżających z naprzeciwka. Można go używać w pościgach, bo mierzy prędkość pojazdu nawet z wnętrza radiowozu. Radar pracuje w każdych warunkach atmosferycznych. Dla "Iskry" nie ma znaczenia, czy w polu jej działania jest jeden czy więcej samochodów - mierzy prędkość jednego auta w ciągu 0,17 sekundy. Oba urządzenia, video rejestrator i radar, mają homologacje.

Wyposażeniem każdego z aut jest komputer, który służył będzie m.in. do archiwizowania nagrań z video rejestratora.

Zakup przez Policję 120 nowych samochodów alfa romeo, podobnie jak zakup motocykli i furgonów, jest częścią indywidualnego projektu pn. „Doposażenie jednostek Policji w specjalistyczny sprzęt służący poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na obszarze całego kraju”. Projekt, o wartości ponad 52 mln zł, realizowany jest w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, na mocy umowy o dofinansowanie podpisanej z Centrum Unijnych Projektów Transportowych w dniu 28 października 2009.
LINK
delpiero - 9 Kwiecień 2011, 07:56

Cytat:
Piraci drogowi bez szans! Policja powiatowa dostała nowe motocykle i samochód.

Kilka dni temu przed Starostwem Powiatowym w Ożarowie Mazowieckim zaprezentowano samorządowcom nowe pojazdy zakupione dla policji. Były to dwa motocykle o dużej mocy: Honda CBF 1000, Yamaha FJR 1300 i radiowóz marki Alfa Romeo 159.
Nowy sprzęt prezentował nadkomisarz Hubert Kowalczewski- Komendant Policji Powiatowej z siedzibą w Starych Babicach, który przyjechał do Starostwa razem z funkcjonariuszami.

Zdaniem Komendanta nowe pojazdy policji bardzo przydadzą się w służbie na terenie powiatu. W ostatnim czasie zaobserwowano bowiem wzrost przestępczości z udziałem motocyklistów. Dotąd pozostawali oni praktycznie bezkarni. Zdarzało się, że złodzieje na motorach kradli paliwo ze stacji benzynowych, tankowali pojazdy nie zdejmując kasków. Gdy właściciele stacji oglądali później nagrania z monitoringu, okazywało się, że motocykle miały zdjęte lub zakryte tablice rejestracyjne - w związku z tym nie można ich rozpoznać.
Mieszkańcy powiatu bardzo często skarżyli się na nielegalne wyścigi motocyklowe urządzane na naszych drogach, nie wspominając już o ogromnym hałasie, jaki wywołują motory z przerobionymi tłumikami.
- Dziś funkcjonariusze na naszych motocyklach są w stanie dogonić każdego pirata drogowego. Mają nie tylko doskonały sprzęt ale również duże umiejętności - mówi Komendant Kowalczewski. Mieszkańcy powiatu powinni odczuć poprawę bezpieczeństwa w tym zakresie. Kamery zainstalowane w pojazdach policyjnych są prawie niewidoczne, sprawcy wykroczeń do ostatniej chwili nie spodziewają się, że są nagrywani. Teraz będą musieli uważać i jeździć ostrożniej, a przecież właśnie o to chodzi - dodał Komendant.

Motocyklem Yamaha FJR 1300 o mocy 143 KM jeździ m.in. aspirant Marcin Gryglas. Jest to doświadczony policjant, 12 lat już jeździ motocyklem i ukończył wszystkie szkoły specjalistyczne policji w tym zakresie. Jest to ważne ponieważ jazda motorem o tak wielkiej mocy, wymaga naprawdę dużych umiejętności. Pojazd wyposażony jest w kamerę, wideorejestrator i dwa monitory. Jeden zainstalowany na kierownicy służy do poglądu wykroczeń, a drugi umieszczony w kufrze (7 calowy), przydaje się, aby zatrzymanemu kierowcy odtworzyć zarejestrowane wykroczenie. Motor dodatkowo wyposażony jest w system nagłaśniający połączony z kaskiem policjanta i w sygnały pojazdu uprzywilejowanego.
Ciekawym dodatkowym wyposażeniem tego pojazdu jest sonometr – urządzenie służące do pomiaru hałasu. Dzięki temu będzie można skutecznie karać piratów drogowych jeżdżących bez tłumików.
Motor tego typu jest już sprawdzony przez naszych policjantów. Wcześniej firma Yamaha użyczyła go do testów. Wypadły bardzo pozytywnie, dlatego też dziś wiadomo, że właśnie taki pojazd doskonale sprawdzi się na naszym terenie. Motocykl Yamaha wraz z całym osprzętem został zakupiony ze środków samorządu powiatowego oraz samorządów gminnych.
Drugim motocyklem zaprezentowanym przed Starostwem jest Honda CBF 1000 mocy 107 KM. Jest to typowy motocykl patrolowy dużo lżejszy od przedstawionej wcześniej Yamahy.
Samorządowcy z terenu powiatu obejrzeli również najnowszy radiowóz naszej policji - Alfę Romeo 159. Samochód z silnikiem 1800 cm3 o mocy 200 KM ma bardzo nowoczesną linię. Wyposażony jest w wideorejestrator „Polcam” i 2 kamery. Urządzenia te współpracują z radarowym miernikiem prędkości „Iskra”, który (co ciekawe) umożliwia pomiar prędkości pojazdów jadących z przeciwka, nie wspominając już o pomiarach w ruchu jadąc przed czy za pojazdem. Polecamy te informacje dla wszystkich kierowców, którzy lubią nieco przycisnąć pedał gazu.
Zakupy nowego sprzętu dla Policji Powiatowej zrealizowane zostały przez Komendę Główną Policji przy udziale środków unijnych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach programu: Infrastruktura i Środowisko
LINK

:arrow: HPZ B527 - nr boczny Z992

Fear - 25 Sierpień 2011, 06:46

:arrow: Alfa HPZ B527, nr boczny Z992

LINK

delpiero - 8 Kwiecień 2014, 11:53



Źródło: www.youtube.com

piotreg - 18 Lipiec 2015, 09:22

Jak donoszą koledzy z http://elightbars.pl, Passat został oddelegowany do KPP Piaseczno. Niebawem powiat zyska nowe auto.
piotreg - 15 Październik 2015, 12:42

Jak donoszą koledzy z http://elightbars.pl w miejsce Passata przyszła czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E.
piotreg - 29 Kwiecień 2016, 09:01

Źródło: http://www.e-sochaczew.pl
Sygnettoo - 29 Kwiecień 2016, 10:30

:nose:

Takie tam żebym nie musiał podpisywać nie swoich zdjęć, to sobie robię takie o takie: :mrgreen:

euros - 23 Luty 2017, 11:17

Źródło: facebook.com
Spawacz - 23 Maj 2017, 16:26

Czarny Superb widziany dzisiaj o 11:00 w Warszawie na Połczyńskiej na wysokości CH Fort Wola, a w ostatni czwartek lub piątek to widziałem ten wóz też w Warszawie, na Lazurowej. Czyżby na czas absencji Insigni WM 82851 ta Skoda wzięła się za wspomaganie stołecznej <R> na zachodnich i północno-zachodnich obszarach Stolicy? :o
Spawacz - 15 Sierpień 2017, 23:34

Zdjęcie dostałem od kolegi, triathlonisty który jechał razem z kolegami wojewódzką 580 i w miejscowości Zielonki Parcele czekał na nich patrol <R> . Za jazdę po drodze zamiast po ciągu pieszo-rowerowym poszło 11 x 100 zł.
piotreg - 16 Sierpień 2017, 10:43

Do kompletu Yamaha.

Fot. Instagram:

piotreg - 23 Wrzesień 2017, 09:18

http://warszawawpigulce.pl
PieTrzaK - 3 Styczeń 2018, 09:49

Alfa wciąż na chodzie.



https://tvnwarszawa.tvn24.pl

PieTrzaK - 27 Luty 2018, 09:26

Alfa ZZ992 wciąż w użyciu. ;)

Źródło: Screen z filmu - TVN Warszawa

zurad - 28 Luty 2018, 00:26

:arrow: czarna Skoda Superb III hatchback, nr rej. WD 1259E
zurad - 8 Czerwiec 2018, 11:03

A2/S2 węzeł Konotopa:
piotreg - 7 Lipiec 2018, 09:16

PieTrzaK napisał/a:
Alfa wciąż na chodzie.

Potwierdzam!

zurad - 11 Wrzesień 2018, 23:48

W Starych Babicach wszystkie 3 videorejestratory na chodzie.
delpiero - 16 Wrzesień 2018, 18:38

:arrow: WL 0431
zurad - 31 Październik 2018, 00:01

W oczekiwaniu na BMW. :twisted:
piotreg - 31 Październik 2018, 13:01

A co z Superbem? Zostanie czy pójdzie w świat? :o
Spawacz - 2 Listopad 2018, 15:58

Wg mnie Superb powinien zostać, gdyż kto wie ile jeszcze Alfa pociągnie. :wink:
zurad - 3 Listopad 2018, 09:35

Na razie jeszcze jest.
piotreg - 14 Listopad 2018, 12:09

zurad napisał/a:
W oczekiwaniu na BMW. :twisted:

Już jest.

zurad - 20 Listopad 2018, 23:56

Skodzinka.
Spawacz - 22 Listopad 2018, 10:44

Z racji, że zdjęcie te wykonałem na skrzyżowaniu Górczewskiej z Lazurową, to pomyślałem, że może któraś ze stołecznych Alf ożyła. Ale nie, gdyż ta ze zdjęcia to ZZ992 ze Starych Babic. Co ciekawe, Alfa nie zawróciła tutaj, tylko pojechała dalej w głąb Warszawy. Żeby się jeszcze nie okazało że oddają ten radiowóz za BMW. :o


Spawacz - 23 Listopad 2018, 12:56

:arrow: czarna Skoda Superb III hatchback, nr rej. WD 1259E

A te BMW to chyba póki co jest, ale na papierze.

Spawacz - 8 Grudzień 2018, 15:03

:arrow: czarna Skoda Superb III hatchback, nr rej. WD 1259E
zurad - 19 Styczeń 2019, 16:09

:arrow: Skodzinka ma sprzęt nagrywający PolCam 2006. Przekładka z warszawskiego emeryta/tki. :razz:

:arrow: Alfa padła. Naprawa nieopłacalna, chyba, że znajdzie się dawca części.

:arrow: BMW 330i granatowe jest 143 BMW (jest to inny zakup, podobnie jak w Nowym Dworze Mazowieckim). Zakup zeszłoroczny i nie przez KGP. Na dzień dzisiejszy BMW nie ma sprzętu "szpiegowskiego".

Tyle w tym temacie ode mnie. :wink:

Spawacz - 19 Styczeń 2019, 23:44

Zdaje mi się, czy ktoś tu zapomniał o 5 bawarkach z przetargu dla KWP w Kielcach? :wink:

A tak swoją drogą to wypadałoby aby KGP ogłosiła przetarg na oznakowane z VR, które zastąpią Alfy.

piotreg - 20 Styczeń 2019, 11:15

zurad napisał/a:
BMW 330i granatowe jest 143 BMW (jest to inny zakup, podobnie jak w Nowym Dworze Mazowieckim). Zakup zeszłoroczny i nie przez KGP. Na dzień dzisiejszy BMW nie ma sprzętu "szpiegowskiego".

141. jest to z KPP Nowy Dwór Mazowiecki, a 142. skąd, skoro to z KPP Stare Babice jest 143?

Spawacz - 20 Styczeń 2019, 13:50

piotreg, a BMW nr rej. DW 48745 z Lubina? Coś mi mówi, że to tego Zurad miał na myśli. No to w takim wypadku bawarek powinno być 148, skoro KWP Kielce osobno zamówiła 5 szt.

BTW - Superb ma się dobrze o czym dziś ok. 13:00 na S8 przekonał się pewien dziadek w Toyocie. :twisted:

piotreg - 21 Styczeń 2019, 11:54

Spawacz napisał/a:
piotreg, a BMW nr rej. DW 48745 z Lubina? Coś mi mówi, że to tego Zurad miał na myśli. No to w takim wypadku bawarek powinno być 148, skoro KWP Kielce osobno zamówiła 5 szt.

Ta w Lubinie nie jest xDrive.

Spawacz - 21 Styczeń 2019, 20:42

piotreg napisał/a:
Ta w Lubinie nie jest xDrive.

Ale oprócz tego jest taka sama jak reszta.

Spawacz - 8 Lipiec 2019, 14:53

Madame and Monsieur, Ladies and Gentlemen, meine Damen und Herren, Panie i Panowie - przed Wami premiera najnowszej zabawki <R> ze Starych Babic.

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

I tylko żałuję, że nie miałem czasu zapytać się co z Superbem i Yamahą. :sad:

inżynier - 8 Lipiec 2019, 22:26

To jest stare BMW? Może oddał je Pruszków albo Stołeczna, bo dostali nowe GT?
małymobil - 9 Lipiec 2019, 00:27

inżynier napisał/a:
To jest stare BMW? Może oddał je Pruszków albo Stołeczna, bo dostali nowe GT?

Raczej obie opcje odpadają, bo popatrz jak wisi nagrywarka. To nie z ogólnopolskiego zakupu.

piotreg - 9 Lipiec 2019, 11:54

zurad napisał/a:
BMW 330i granatowe jest 143 BMW (jest to inny zakup, podobnie jak w Nowym Dworze Mazowieckim). Zakup zeszłoroczny i nie przez KGP. Na dzień dzisiejszy BMW nie ma sprzętu "szpiegowskiego".

O tym BMW zurad pisał już dawno temu. Długo jeździło bez kamer. Dostała kamerę (lub kamery) prawdopodobnie z którejś z wycofanych Alf.

Spawacz, z tyłu to też ma kamerę? :o

Spawacz - 9 Lipiec 2019, 12:04

piotreg napisał/a:
Spawacz, z tyłu to też ma kamerę? :o

Z tyłu ma kamerkę w standardowym miejscu dla bawarek, a obok niej leży podnoszona tablica led.

piotreg - 9 Lipiec 2019, 12:11

Trzeba by ustalić, czy Alfa jeszcze żyje? Superb na pewno jeszcze jeździ.
Spawacz - 27 Październik 2019, 16:32

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

Jak już w końcu udało mi się znowu złapać to BMW to oczywiście musiało się tak zachmurzyć, że nie dało się zrobić dobrego zdjęcia.

BTW - z Babic i z Grodziska Maz. można wykreślić Alfy 159, od dawna już ich tam nie widuję.

piotreg - 28 Październik 2019, 09:46

Spawacz napisał/a:
BTW - z Babic i z Grodziska Maz. można wykreślić Alfy 159, od dawna już ich tam nie widuję.

A mógłbyś jakoś spróbować potwierdzić ten fakt? Np. poprzez zapytanie przy okazji sesji? :cool:

piotreg - 14 Styczeń 2020, 10:55

Spawacz napisał/a:
BTW - z Babic i z Grodziska Maz. można wykreślić Alfy 159, od dawna już ich tam nie widuję.

Ok. Usuwam je z mapy.

Spawacz - 14 Styczeń 2020, 14:01

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Superba do spółki z ze stołecznym Oplem FL spotkałem dzisiaj w warsztacie przy Połczyńskiej. Co prawda tył jest w tym aucie nieźle przyciemniony, ale patrzyłem z bliska z przeróżnych kątów i drugiej kamerki nie zauważyłem w nim.

piotreg - 15 Styczeń 2020, 02:08

Spawacz napisał/a:
Co prawda tył jest w tym aucie nieźle przyciemniony, ale patrzyłem z bliska z przeróżnych kątów i drugiej kamerki nie zauważyłem w nim.

Ona od samego początku jest wykazana jako "jednokamerowiec".

Spawacz - 15 Styczeń 2020, 11:39

piotreg napisał/a:

Ona od samego początku jest wykazana jako "jednokamerowiec".

OIDP, to na mapie nie było takiej adnotacji dlatego podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami.

piotreg - 15 Styczeń 2020, 12:32

Jeśli nie ma dopisku "kamera przód i tył" to znaczy, że tylko kamera przód. :razz:
Spawacz - 6 Marzec 2020, 15:31

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

Nie ma to jak jednocześnie prowadzić samochód i robić zdjęcie lustrzanką. :twisted:
Szkoda tylko, że udało im się uciec przede mną. :sad:

Mam nadzieję, że jutro w Krakowie będę miał więcej szczęścia.

małymobil - 24 Kwiecień 2020, 20:40

Cytat:
:arrow: czarna Yamaha FJR 1300, nr rej. WL 0431

Wrócił już na rejony po zimowaniu w KSP. Info od jednego z <R> .

Spawacz - 14 Maj 2020, 18:44

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Superba spotkałem w Warszawie na S8 na wysokości CH Targówek. Obstawiam, że wybrał się tam w ramach grupy SPEED.

piotreg - 15 Maj 2020, 09:39

Ręce Ci się trzęsą. :evil:
Spawacz - 15 Maj 2020, 10:20

piotreg napisał/a:
Ręce Ci się trzęsą. :evil:

Nie jest łatwo jednocześnie prowadzić auto i robić zdjęcie starą lustrzanką na sporym zoomie. Liczyłem na zdjęcie z bliska, ale jakiś baran wjechał między mnie, a Skodę.

piotreg - 17 Maj 2020, 15:20

Spawacz napisał/a:
Liczyłem na zdjęcie z bliska, ale jakiś baran wjechał między mnie, a Skodę.

No co za :grr: ...

Spawacz - 18 Wrzesień 2020, 21:25

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód
małymobil - 19 Wrzesień 2020, 18:37

Cytat:
- czarna Yamaha FJR 1300, nr rej. WL 0431

Dziś widziana w Warszawie w okolicy wydziału WRD.

Spawacz - 25 Wrzesień 2020, 21:49

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

Od przodu nie udało mi się zrobić zdjęcia bo w kadr musiało wjechać inne bmw. :mad:

Spawacz - 2 Październik 2020, 16:22

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

BMW ze Starych Babic w końcu w miarę porządnie sfotografowane przeze mnie. :smile:

Spawacz - 24 Listopad 2020, 22:52

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył











Źródło: Link

Spawacz - 27 Listopad 2020, 16:21

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył





Źródło: Link

piotreg - 4 Styczeń 2021, 09:52

małymobil napisał/a:
Jedno jest pewne, część zabawek CSP Legionowo siedzi po powiatach, wiemy o dwóch: Stare Babice i teraz Otwock.

W KPP Stare Babice śmiga na zasadzie wypożyczenia niebieski Ford Mondeo III, nr rej. WL 28071 z CSP?

małymobil - 4 Styczeń 2021, 10:07

piotreg napisał/a:
małymobil napisał/a:
Jedno jest pewne, część zabawek CSP Legionowo siedzi po powiatach, wiemy o dwóch: Stare Babice i teraz Otwock.

W KPP Stare Babice śmiga na zasadzie wypożyczenia niebieski Ford Mondeo III, nr rej. WL 28071 z CSP?

Zarówno Mondeo jak i szary Opel Insignia FL, nr rej. WL 28033.

piotreg - 4 Styczeń 2021, 10:18

Znacząco się wzmocnili. :D

Jeżeli ma ktoś wiedzę, gdzie jeszcze śmiga flota z CSP, piszcie śmiało we właściwych tematach.

Spawacz - 4 Styczeń 2021, 18:03

Pragnę tylko przypomnieć że od pewnego już czasu Mondeo WL 28071 i Insignia WL 28033 stoją na Golędzinowie. :wink:
Spawacz - 9 Luty 2021, 11:48

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

Bawarka spotkaną dzisiaj w serwisie na Połczyńskiej.

Spawacz - 12 Marzec 2021, 16:55

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

Prawie 2h spędziłem w Starych Babicach, czekając na pojawienie się jakiegoś VR i kiedy już wracałem do auta to DW nr 580 dostojnie w korku jechało sobie granatowe BMW. :smile:

piotreg - 13 Marzec 2021, 09:44

Spawacz napisał/a:
Pragnę tylko przypomnieć że od pewnego już czasu Mondeo WL 28071 i Insignia WL 28033 stoją na Golędzinowie. :wink:

A jak miewa się pożyczona flota z CSP? Dalej wyłączona (warsztaty)? :o

Spawacz - 13 Marzec 2021, 10:38

piotreg napisał/a:
A jak miewa się pożyczona flota z CSP? Dalej wyłączona (warsztaty)? :o

Ostatnio na Golędzinowie pustka po tym jak Insignia z Pruszkowa wróciła do domu.

piotreg - 14 Marzec 2021, 14:55

Czyli wychodzi na to, że "pożyczki" wróciły do CSP. :o
delpiero - 24 Marzec 2021, 19:25

:arrow: WW 174XK
Spawacz - 21 Kwiecień 2021, 17:24

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód
Spawacz - 23 Kwiecień 2021, 07:32

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Superba też tu zastałem w czwartek i jemu też cyknąłem kolejne foty.

Spawacz - 13 Maj 2021, 14:33

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Starość nie radość, coraz częściej gości w serwisie.

Spawacz - 27 Maj 2021, 15:39

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Minęły 2 tygodnie i Superb znowu w serwisie.

Spawacz - 20 Wrzesień 2021, 22:32

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód
Spawacz - 7 Listopad 2021, 17:21

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył



Źródło - Straż Pożarna OSP-Ożarów Maz.

piotreg - 28 Listopad 2021, 10:55

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WW 174XK - kamera przód i tył

Cytat:
Nieoznakowany radiowóz na słupie. Dwóch policjantów rannych

Nieoznakowany radiowóz drogówki dachował na krajowej "92" w Ołtarzewie. Jak podaje policja, wcześniej doszło do zderzenia z autem osobowym. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala.


Do zderzenia doszło na ulicy Poznańskiej w Ołtarzewie w powiecie warszawskim zachodnim czyli na drodze krajowej numer 92, pomiędzy Błoniem a Ożarowem Mazowieckim. - Policyjne bmw leży na pasie zieleni. W wyniku zderzenia auto ścięło betonowy słup energetyczny - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, wcześniej radiowóz zderzył się z dostawczym fordem.

Informację o zderzeniu potwierdza Komenda Stołeczna Policji. - Dwóch policjantów zostało zabranych do szpitala. Byli trzeźwi - mówi Małgorzata Wersocka z Wydziału Komunikacji Społecznej KSP. Nieoznakowanym radiowozem podróżowali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KSP.

Jak dodaje Wersocka, kierowca drugiego pojazdu również był trzeźwy.

Kierowców czekają utrudnienia. Na miejscu jest kilka załóg policji, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. W miejscu zderzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Link

delpiero - 28 Listopad 2021, 14:10

:arrow: WW 174XK
inżynier - 28 Listopad 2021, 14:35

To będzie raczej szkoda całkowita.
Spawacz - 25 Styczeń 2022, 17:33

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Oprócz dwóch bawarek w serwisie udało mi się dzisiaj upolować też Superba ze Starych Babic.

piotreg - 26 Styczeń 2022, 21:27

BMW już oficjalnie wycofane?
Spawacz - 27 Styczeń 2022, 12:18

piotreg napisał/a:
BMW już oficjalnie wycofane?

Chciałem ich o to zapytać, ale akurat odjechali.

piotreg - 27 Styczeń 2022, 16:35

Ustal przy okazji. :cool:
piotreg - 18 Luty 2022, 08:23

BMW wycofane.
Spawacz - 6 Kwiecień 2022, 09:18

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód
Spawacz - 12 Kwiecień 2022, 13:05

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Superb z Babic też już wrócił do pracy. Tu rozlicza kolizję "tira" z dostawczakiem w Ołtarzewie.

Spawacz - 24 Maj 2022, 14:27

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Wyjątkowo udane odwiedziny w serwisie. 4 wozy: Superb z Babic i 3 miejscowe becie. :cool:

delpiero - 24 Maj 2022, 17:10

:popcorn: :good:
Spawacz - 16 Wrzesień 2022, 18:45

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Skoda spotkana dzisiaj rano na DW nr 580. Przepraszam za te zacieki na szybie.

małymobil - 7 Listopad 2022, 10:33

Spawacz, jak będziesz na rejonie rozpytaj o motorek.

Cytat:
:arrow: czarna Yamaha FJR 1300, nr rej. WL 0431

Dostałem informacje, że został wycofany.

piotreg - 7 Listopad 2022, 15:29

małymobil, jeżeli Twoje źródełko jest pewne, to ja zaraz zrobię porządki na mapie video i nic nie trzeba potwierdzać.
małymobil - 7 Listopad 2022, 16:56

Myślę, że można mu zaufać. W zeszłym roku nie wyjechał. Powód - starość. Zastąpiła go nowa BMW oznakowana.
piotreg - 7 Listopad 2022, 17:52

Posprzątane. :good:
delpiero - 17 Listopad 2022, 17:27

:arrow: WD 1259E
Spawacz - 8 Grudzień 2022, 12:26

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Skoda zawitała do serwisu.

małymobil - 10 Marzec 2023, 11:17

piotreg napisał/a:
małymobil, jeżeli Twoje źródełko jest pewne, to ja zaraz zrobię porządki na mapie video i nic nie trzeba potwierdzać.

Jeszcze tylko potwierdzenie, motorek do zabrania (od wczoraj) w cywil jako wyeksploatowany środek transportu z KSP. Nalot symboliczny bo 25423km

piotreg - 11 Marzec 2023, 15:18

Był już zdjęty z naszego wykazu i z mapy video. Wg mnie jednoślady nie sprawdziły się jako VR - ani w woj. mazowieckim, ani w woj. łódzkim.
małymobil - 11 Marzec 2023, 18:06

piotreg napisał/a:
Był już zdjęty z naszego wykazu i z mapy video. Wg mnie jednoślady nie sprawdziły się jako VR - ani w woj. mazowieckim, ani w woj. łódzkim.

Było i jest ich trochę - Opole, Poznań, Radom, Gorzów, 5 sztuk w Łódzkim, ten ze Starych Babic. Radom bardzo długo katował swojego, nawet w Uwaga! Pirat się pojawił. Czy były to udane zakupy, czy nie, myślę że na pewno na tym nie stracił skarb Państwa, a na pewno robiły za element zaskoczenia.

piotreg - 11 Marzec 2023, 18:09

Ciężko jest obsługiwać VR na motorze...
Spawacz - 13 Marzec 2023, 17:47

To ja tak od siebie tylko dodam, że ta Yamaha co była w Starych Babicach, to podobno początkowo stacjonowała w Warszawie.
Spawacz - 14 Marzec 2023, 15:29

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma w służbie :?:

piotreg - 14 Marzec 2023, 15:53

Spawacz napisał/a:
Ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma w służbie :?:

Rok produkcji 2015/2016 - pewnie już trójka przodu.

Spawacz - 23 Marzec 2023, 19:44

:arrow: czarna Skoda Superb III, nr rej. WD 1259E - kamera przód

Nie jest łatwo zdobyć VIN tego Superba. bo folia z nim troszkę się przemieściła.


piotreg - 23 Marzec 2023, 19:56

Spawacz napisał/a:
Nie jest łatwo zdobyć VIN tego Superba. bo folia z nim troszkę się przemieściła.

Było zapukać do serwisu i poprosić żeby Ci ją otworzyli. Cyknąłbyś VIN na drzwiach. :razz:

Spawacz - 27 Marzec 2023, 09:54

piotreg napisał/a:
Spawacz napisał/a:
Nie jest łatwo zdobyć VIN tego Superba. bo folia z nim troszkę się przemieściła.

Było zapukać do serwisu i poprosić żeby Ci ją otworzyli. Cyknąłbyś VIN na drzwiach. :razz:



Spokojnie, poradzę sobie. Potrzebuję tylko sprzyjających okoliczności.

Spawacz - 15 Czerwiec 2023, 17:09

Jak widać Superb jeszcze w służbie :arrow: Klik.
Spawacz - 23 Luty 2024, 00:43

Jestem bardzo ciekaw czy Superb WD 1259E jeszcze żyje. Od jesieni 2023 nigdzie się nie pojawił.
małymobil - 23 Luty 2024, 08:52

Kręcił się początkiem stycznia po Babicach.
Spawacz - 27 Luty 2024, 20:45

małymobil napisał/a:
Kręcił się początkiem stycznia po Babicach.

Dzisiaj Superb był widoczny w Broniszach na proteście rolników.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group