Forum Mapy Fotoradarów

Grudziądz - Videorejestratory

piotreg - 22 Luty 2009, 22:01
Temat postu: Videorejestratory
Cytat:
KMP Grudziądz

Nieoznakowane:

- brązowe BMW 330i xDrive, nr rej. CSW H959 - kamera przód i tył /oddelegowane do KWP Rzeszów/
- czarny Opel Insignia, nr rej. CRY G312 (wcześniej CCH R005, CG 09004) - kamera przód i tył
- czarny Opel Vectra C, nr rej. CSW H977 (wcześniej CG 09022) /oddelegowany do KPP Brodnica/
- srebrne BMW 330i xDrive, nr rej. CBY 1AU9 - kamera przód i tył

Oznakowane:

- Opel Astra V Combi, nr rej. HPC B215 - nr boczny C518 - kamera przód i tył
- Skoda Octavia II, nr rej. HPC A083 - nr boczny C512 /zdjęta ze służby/

Fotki ->> KLIK

Po mieście także ma się też poruszać VW Passat B6. Na razie tej informacji nikt nam nie potwierdził.

wksek - 7 Sierpień 2012, 11:35

Miałem przyjemność 1 sierpnia być "eskortowany" przez czarnego Opla Vectra C, nr rej. CG 09022 w miejscowości Dolna Grupa, po kilku km. panowie odpuścili i zrobili nawrotkę na stacji w stronę Świecia.
piotreg - 20 Grudzień 2013, 19:27

Na forum nieoznakowane.info pojawiła się informacja o nieoznakowanej Insignii w Grudziądzu - CG 09028.
inżynier - 4 Styczeń 2014, 22:52

Spieszę aby potwierdzić... na CB słyszałem, że na A1 kręciła się dzisiaj ciemna Insignia. Tablice CG 090... Ponoć w Grudziądzu seria CG 090... jest zarezerwowana dla Policji.
delpiero - 31 Październik 2014, 17:05

Cytat:
Wypadek na al. Żwirki w Grudziądzu

Źródło: www.pomorska.pl

autogaz1984 - 29 Styczeń 2015, 15:08

:facepalm:

Cytat:
Nietrzeźwy kierowca wjechał w latarnię

Policjanci prześlą do sądu wniosek o ukaranie 33-letniego mężczyzny, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, popełnił szereg wykroczeń drogowych i spowodował kolizję. Grudziądzanin miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.


Kilka dni temu w Grudziądzu na ulicy Jana Pawła II policjanci ruchu drogowego chcieli zatrzymać do kontroli opla zafirę. Niestety kierujący autem nie zatrzymał się, przyspieszył i zaczął oddalać. Mundurowi wsiedli do radiowozu i pojechali za nim. Prędkość uciekającego przekraczała 100 km/h. Mężczyzna popełnił wiele wykroczeń. W pewnym momencie, na skrzyżowaniu ulic Łyskowskiego i Kochanowskiego, kierujący oplem uderzył z ogromnym impetem w latarnię. Gdy policjanci dobiegli do kierowcy, ten zaczął już wychodzić z samochodu. Jak się okazało, 33-latek był pod wpływem alkoholu, alkotester wykazał w jego organizmie prawie 2 promile. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania.

Policjanci nie proponowali mężczyźnie mandatu karnego, całość materiałów prześlą do sądu z wnioskiem o ukaranie.

Zarówno kierowca, jak i podróżująca z nim kobieta wyszli z kolizji bez szwanku.

Link + Video

piotreg - 29 Styczeń 2015, 22:47

Szkoda latarni!
grundi - 19 Luty 2015, 22:21

Dziś w Grudziądzu słyszałem na radiu o "nowej złotej nieoznakowanej kijance" z videorejestratorem, tylko czy to jest możliwe?
piotreg - 19 Luty 2015, 22:24

Flotę zasiliła na pewno czarna Insignia, nr rej. CG 09004.
grundi - 19 Luty 2015, 22:30

A nie 09024?

Na CB mówili o Vectrze 09022, insigni 09024 i o złotej kijance, ale jedni mówili, że z wideo, a drudzy że bez.

piotreg - 19 Luty 2015, 22:32

Być może 09024. Potwierdź proszę tę informację.

Jeżeli chodzi o Kia - wątpię by miała kamerę.

grundi - 19 Luty 2015, 22:35

Potwierdzę przy najbliższej okazji.

PS. Na mailu masz fotki.

piotreg - 19 Luty 2015, 22:40

grundi napisał/a:
Potwierdzę przy najbliższej okazji.

:good:

grundi - 27 Marzec 2015, 18:22

Cytat:
Policjanci z Grudziądza stracili tajny radiowóz. Skasowała go kobieta



Przynajmniej przez jakiś czas funkcjonariusze nie będą mogli korzystać z ciemnego opla insigni. Auto trafi do naprawy.


Ciemna, nieoznakowana limuzyna - opel insignia - była chlubą grudziądzkich funkcjonariuszy. Wyposażona w wideorejestrator, służyła do zatrzymywania piratów drogowych. Niestety została poważnie uszkodzona z przodu i z tyłu.

- W czwartek na obwodnicy miejskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę tira. Mieli włączone niebieskie światła. Za radiowozem zatrzymał się pojazd osobowy citroen. W ten samochód uderzyła kobieta kierująca hondą - opisuje Marek Mitura, szef grudziądzkiej "drogówki”. - A citroen uderzył w nasz pojazd.

Kierująca hondą została ukarana mandatem w wysokości 300 zł. Opel insignia trafi do naprawy. Za kilkanaście dni powinien wrócić do służby.

Link

piotreg - 2 Lipiec 2015, 17:02

grundi napisał/a:
A nie 09024?

Na CB mówili o Vectrze 09022, insigni 09024 i o złotej kijance, ale jedni mówili, że z wideo, a drudzy że bez.

Insignia na bank ma blachy CG 09004.

piotreg - 2 Lipiec 2015, 17:36

Skoda Octavia II, nr rej. HPC A083 - nr boczny C512 już bez kamery.
grundi - 1 Czerwiec 2016, 17:52

Opel Insignia CCH.

Fotka w tym artykule: Link

Wczoraj mijana w okolicach Łasina, w ostatnim momencie zobaczyłem lampki, a w lusterku rejestracje CCH, a dziś potwierdzenie na zdjęciu.

Znowu na telefonie, więc proszę o ewentualne poprawienie.

piotreg - 1 Czerwiec 2016, 17:56

Dzięki grundi za czujność. :good:
piotreg - 5 Czerwiec 2016, 20:01

Cytat:
Nieoznakowany radiowóz jeździł bez rejestracji. Kierowca został ukarany



Czujnością wykazał się Czytelnik "Pomorskiej", który "upolował" nieoznakowany pojazd funkcjonariuszy bez tablic. Za kierownicą nie siedział jednak policjant. Kto zatem prowadził auto? - Pracownik cywilny - wyjaśnia Marzena Solochewicz - Kostrzewska, oficer prasowy grudziądzkiej policji. - Został ukarany mandatem w wysokości 100 zł.

Źródło: http://grudziadz.naszemiasto.pl

Sygnettoo, on miał kamerkę przy lusterku wstecznym? :o

Sygnettoo - 5 Czerwiec 2016, 22:11

:)
piotreg - 6 Czerwiec 2016, 09:28

del, Twoja teoria w kwestii kamery, a o której pisałeś mi w mailu, legła w gruzach. :twisted: Być może Viki zmieniła blachy? :o
piotreg - 27 Lipiec 2016, 09:52

Vectra istotnie zmieniła blachy - nowe to CSW H977.

Źródło: http://elightbars.pl

autogaz1984 - 27 Lipiec 2016, 14:22

A co tak Grudziądz blaszki zmienia, czyżby słupki spadały. :mrgreen:
tederyk - 1 Wrzesień 2016, 09:40

Potwierdzam ten nowy numer rejestracyjny. Miałem ostatnio bliskie spotkanie z tym radiowozem.
grundi - 5 Styczeń 2017, 11:07

Wczoraj na ul. Focha w Bydgoszczy mijałem się z nieoznakowaną czarną Vectrą, numery CSW H977. W ostatnim momencie światełka w grilu zauważyłem.

Auto kojarzę z ulic Grudziądza jak na CG 09022, ale żeby aż do Bydgoszczy?

Sygnettoo - 5 Styczeń 2017, 12:23

Gdyby napisał to ktoś, kto ma 3 posty, widział wideo na oczy raz i szybko przebiegł tu o tym donieść, a później zagląda tu raz do roku, to bym zrozumiał. Ale Ty i to jeszcze z Bydgoszczy? To ja Ci dam zagadkę-układankę, a Ty sobie ją poskładać musisz:

Cytat:
Ulica Iławska, Wojewódzka, Grudziądz, warsztat, Awaria, Vectra, wycieczka, brak, naprawa, możliwości, na, warsztat, miejscu, Wydział transportu.

grundi - 5 Styczeń 2017, 12:58

Sygnettoo napisał/a:
To ja Ci dam zagadkę-układankę, a Ty sobie ją poskładać musisz:

Cytat:
Ulica Iławska, Wojewódzka, Grudziądz, warsztat, Awaria, Vectra, wycieczka, brak, naprawa, możliwości, na, warsztat, miejscu, Wydział transportu.

W "piątek" o 13 takie zagadki? :lol: Jakbym ją zobaczył w okolicach Iławskiej to bym się nie zdziwił, ale na Focha? Ale ok. Oj ja zły i niedobry. Przepraszam najmocniej za me niegodne zachowanie i z goła głupie pytanie.

piotreg - 5 Styczeń 2017, 17:03

Sygnettoo, przynajmniej wiemy, że nadal jest na chodzie. :twisted: Vectry pomału będą znikać z polskich szos.
Sygnettoo - 6 Styczeń 2017, 01:49

Ona ledwo z salonu wyjechała, a Ty ją na emeryturę?
Grundi, masz u siebie Wydział Transportu - nie zdziw się jak jutro zobaczysz Brodnicę. :)

grundi - 7 Styczeń 2017, 19:29

Sygnettoo, wiem. Kiedyś tam bywałem, ale lokalizacja mnie zdziwiła.
piotreg - 25 Luty 2017, 19:59

grundi napisał/a:
Opel Insignia CCH.

Fot. Instagram

piotreg - 14 Lipiec 2017, 08:59

Cytat:
PĘDZILI JAK SZALENI, DLATEGO STRACILI PRAWA JAZDY



Policjanci grudziądzkiej drogówki zatrzymali aż trzy prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h na terenie zabudowanym w ten weekend. Niechlubny rekord padł na ulicy Peszkowskiego, gdzie mieszkaniec Grudziądza gnał 135 km/h.


Podczas minionego weekendu policjanci grudziądzkiej drogówki zatrzymali aż trzy prawa jazdy za jazdę powyżej 50 km/h na terenie zabudowanym. Do przekraczania prędkości doszło tym razem na ulicach Paderewskiego, Peszkowskiego i Hallera, gdzie kierowcy jechali odpowiednio o 59, 55 i 56 kilometrów za szybko. Wszystkim trzem, w myśl obowiązujących od dwóch lat przepisów, policjanci zatrzymali prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

W tym roku grudziądzcy mundurowi zatrzymali już 29 praw jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Policja apeluje o rozwagę i ostrożną jazdę. Dobre warunki atmosferyczne, mały ruch, czy kilka pasów ruchu w jednym kierunku nie zwalniają nas z przestrzegania ograniczeń prędkości obowiązujących na danym terenie.


Link

mariom2 - 11 Październik 2017, 22:14

Na A1 w ostatnią sobotę koło 12-13 za mostem Grudziądzkim od węzła na Grudziądz w stronę Gdańska na tych blaszkach przelecieli koło mnie wyprzedzając mnie z <R> Panowie w starej Vectrze czarnej. Na CSW H979, po czym zjechali na starą drogę K-91 lub zawracali na A1 w stronę Torunia. Polują na szybkich - wiadomo, A1 obsługują.

Ciekawostką tylko jest to, że to nie był Passat ani Insignia tylko czarna Vectra. :twisted: Ciekawe dlaczego? :o Rozbili?

Sygnettoo - 12 Październik 2017, 10:33

977
piotreg - 12 Październik 2017, 12:27

Być może był to czarny Opel Vectra C, nr rej. CSW H977, podlegający pod KMP Grudziądz? :o
Sygnettoo - 12 Październik 2017, 22:16

Se znajdź swoja teorię, a nie kopiujesz moje! :mad: :lol:
piotreg - 13 Październik 2017, 12:30

Twoja odpowiedź była tak wyczerpująca, tak wiele wnosząca, że musiałem... :cool:
Sygnettoo - 9 Czerwiec 2018, 19:58

977.
Sygnettoo - 17 Czerwiec 2018, 20:58

Też r o z j e b a n e. Rozrząd.
piotreg - 18 Czerwiec 2018, 23:17

Ściana płaczu?
grundi - 19 Czerwiec 2018, 20:25

Jeden z warsztatów w Grudziądzu. Muszę sprawdzić następnym razem i podjechać pod tą magiczną ścianę.
delpiero - 25 Lipiec 2018, 19:07

KMP Grudziądz zasiliło :arrow: czarne BMW 330i xDrive, nr rej. CSW H959 - kamera przód i tył
grundi - 6 Wrzesień 2018, 17:38

Grudziądz, ul. Hallera - wiadukt w okolicach MC Donald's.

EDIT: BMW nie jest czarne, bardziej brązowe, ciemno miedziane, czekoladowe.

piotreg - 6 Wrzesień 2018, 20:11

grundi napisał/a:
BMW nie jest czarne, bardziej brązowe, ciemno miedziane, czekoladowe.

Się poprawi się. :good:

piotreg - 19 Kwiecień 2019, 09:55

200 koni pod maską, 2 kamery na pokładzie.

:arrow: Opel Astra V Combi, nr rej. HPC B215 - nr boczny C518 - kamera przód i tył

grundi - 24 Kwiecień 2019, 15:45

Dziś w ostatnim momencie zauważyłem - srebrny, oznakowany, Opel Astra w wersji kombi, dwie rury z tyłu (200 koni) i kamera na przodzie po lewej stornie szyby. Nie zdążyłem zrobić zdjęcia, nawet numerów nie zapamiętałem. Nadrobię zaległości podczas następnej wizyty w Grudziądzu.
piotreg - 25 Kwiecień 2019, 10:14

grundi napisał/a:
Dziś w ostatnim momencie zauważyłem - srebrny, oznakowany, Opel Astra w wersji kombi, dwie rury z tyłu (200 koni) i kamera na przodzie po lewej stornie szyby.

grundi - 25 Kwiecień 2019, 10:26

Tak. Taki jak na zdjęciu za szybą czołową.
piotreg - 25 Kwiecień 2019, 10:40

HPC B214? HPC B215? :o
grundi - 25 Kwiecień 2019, 10:41

Numerów nie znam. Chodzi o model i o umiejscowienie radaru.
grundi - 3 Maj 2019, 16:07

Jednak HPC B215.



Dziś w Grudziądzu zabezpieczali kolizję na ul. Korczaka. Przepraszam za słabą jakość zdjęcia, ale z rejestratora screen zrobiłem, bo nie było jak normalnej foty strzelić.

inżynier - 16 Sierpień 2019, 11:32

Cytat:
Pościg za pijanym mieszkańcem Grudziądza. Sceny, jak z filmów akcji



42-letni kierowca opla nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekał przed policjantami z grupy "SPEED". Próbował ich zgubić. Po drodze dokonał całej serii przewinień drogowych, Ostatecznie wpadł. Był pod wpływem alkoholu i środków odurzających.


Do zdarzenia doszło w sobotę (10 sierpnia). Policjanci z grudziądzkiej grupy "Speed" w nieoznakowanym bmw zarejestrowali na ul. Warszawskiej opla, który jechał bez włączonych świateł, a w dodatku przekroczył dopuszczalną prędkość. Policyjny wideorejestrator wskazał, że auto jechało 74 km/h.

- Funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, jednak sprawca wykroczenia zignorował go. Jadący oplem zamiast się zatrzymać przyspieszył i zaczął uciekać, popełniając przestępstwo. Funkcjonariusz prowadzący policyjne bmw nie miał problemu, żeby dogonić pirata, ten jednak zupełnie nie reagował na sygnały jadącego za nim radiowozu i polecenia do zatrzymania. Bezmyślny kierowca pędził drogą wojewódzką nr 534 wykonując bardzo niebezpieczne manewry i stwarzając poważne zagrożenie na drodze. Uciekinier nie przestrzegał żadnych reguł w czasie jazdy, nie stosował się do znaków, niebezpiecznie wyprzedzał nie zwracając zupełnie uwagi na jadących z przeciwka. Szybka jazda często lewą stroną jezdni w miejscach, gdzie kierowca nie miał żadnej widoczności mogła skończyć się tragicznie - relacjonuje asp. sztab. Jacek Jeleniewski z grudziądzkiej policji.

W miejscowości Radzyń Chełmiński, na jednym ze skrzyżowań, samoistnie otworzył się bagażnik opla. Chwilę potem z jego wnętrza wypadło koło zapasowe, które tocząc się otarło o policyjny radiowóz. Na szczęście to był już koniec jazdy opla. Uciekinier zatrzymał samochód, bo dojechał do miejsca, gdzie już dalej nie mógł jej kontynuować.

- Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że pojazdem kierował pijany 42-letni grudziądzanin. Badanie alkotestem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci wobec mężczyzny użyli także testera narkotykowego, który wskazał obecność w organizmie środków odurzających - dodaje Jacek Jeleniewski.

Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Musi wpłacić poręcznie majątkowe. Nie może opuszczać kraju. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Link

delpiero - 24 Listopad 2019, 14:05

:arrow: CSW H959
grundi - 31 Maj 2020, 16:26

Dziś w Grudziądzu na Hallera w okolicach Lidla taki oto widok zastałem :arrow: CRY G312.


piotreg - 31 Maj 2020, 19:09

grundi napisał/a:
Dziś w Grudziądzu na Hallera w okolicach Lidla taki oto widok zastałem :arrow: CRY G312.

Tak w skrócie - wrócił po naprawie z nowymi tabelami. :cool:

piotreg - 29 Grudzień 2020, 11:09

Wychodzi na to, że w rolach głównych oznakowana Astra...

Cytat:
Po policyjnym pościgu uderzył w barierę. Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów



Policjanci z grupy SPEED w Grudziądzu zatrzymali kierowcę, który nie zareagował na sygnał wzywający do kontroli i minął ich z dużą prędkością. 43-latek prowadził mimo dożywotniego zakazu kierowania pojazdami. Teraz grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


W Wigilię policjanci z grudziądzkiej grupy SPEED patrolowali ulicę Peszkowskiego w Grudziądzu. Krótko przed godziną 13 zdecydowali się na zatrzymanie samochodu marki VW Golf, którego kierujący - według pomiarów - przekroczył dozwoloną prędkość o 38 km/h.

43-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli i minął policjantów z dużą prędkością, kierując się w stronę węzła A1.

Policjanci rozpoczęli pościg za kierowcą. Jak wynika z ich relacji, po przejechaniu około dwóch kilometrów okazało się, że uciekinier brawurową jazdę zakończył na barierze energochłonnej. Nikt nie został ranny. Po sprawdzeniu kierowcy okazało się, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz jego sprawą zajmie się grudziądzki sąd rejonowy. 43-latkowi grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Link

małymobil - 30 Marzec 2022, 13:32

- brązowe BMW, nr rej. CSW H959 jeździ
- brązowy Opel Insignia, nr rej. CRY G312 - bardzo często zapuszcza się na teren Świecia
- Opel Astra V Combi, nr rej. HPC B215 - nr boczny C518 - sprawna, jeździ

małymobil - 29 Lipiec 2022, 09:24

Opel i BMW aktywne.
piotreg - 29 Lipiec 2022, 22:47

Astra czy Insignia?
małymobil - 30 Lipiec 2022, 20:07

piotreg napisał/a:
Astra czy Insignia?

Insignia CRY G312.

małymobil - 19 Wrzesień 2022, 13:39

Insignia CRY G312 cały czas aktywna.
małymobil - 17 Listopad 2022, 09:35

Opel i BWM ganiają bez przerwy.
delpiero - 30 Grudzień 2022, 20:28

:arrow: CRY G312
małymobil - 17 Styczeń 2023, 09:47

CRY G312 aktywna cały czas.
delpiero - 22 Maj 2023, 15:16

Zmiany! :arrow: CBY 1AU9.
piotreg - 25 Maj 2023, 09:42

Transfer z KMP Włocławek? :o Innej opcji raczej nie ma. W województwie były dwie srebrne - jedna doszczętnie spłonęła, druga latała we Włocławku.

Na początku maja brązowe BMW jeszcze latało po powiecie.

piotreg - 16 Czerwiec 2023, 11:29

Na początku maja ślad po brązowym BMW zaginął.... poszła do innego województwa.
małymobil - 19 Czerwiec 2023, 21:40

Srebro już rozbite, po pościgu za motocyklistą.
kali - 19 Czerwiec 2023, 21:53

Kogoś na masce mieli...
piotreg - 20 Czerwiec 2023, 12:24

Cytat:
Wypadek podczas policyjnego pościgu pod Grudziądzem. Radiowóz zderzył się z motocyklistą



Na drodze Okonin - Mełno pod Grudziądzem policyjny radiowóz zderzył się z motocyklistą. Do zdarzenia doszło podczas pościgu. Motocyklista trafił do szpitala.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek (19 czerwca 2023) około godz. 19.50. Policjanci ruszyli w pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli. W Okoninie, na drodze prowadzącej w kierunku Mełna, doszło do zderzenia nieoznakowanego radiowozu marki BMW z motocyklistą, za którym trwał pościg.

W zdarzeniu ranny został motocyklista. Pomocy udzielali mu najpierw policjanci, a później medycy. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Droga na czas działań była całkowicie zablokowana. Na miejscu, poza policjantami i Zespołem Ratownictwa Medycznego, pracowały też trzy zastępy straży pożarnej (dwa z OSP Gruta i jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Grudziądzu).




Link

Miesiącami teraz będzie stała i czekała na finał sprawy w Sądzie, nim trafi do naprawy.

małymobil - 14 Wrzesień 2023, 12:10

Dziś BMW CTU N013 kręci się po Grudziądzu.
piotreg - 17 Wrzesień 2023, 08:42

KPP Świecie przybyło na pomoc. To znak, że CBY 1AU9 wciąż w naprawie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group