Forum Mapy Fotoradarów

Chełmno - Fotoradary stacjonarne

piotreg - 29 Czerwiec 2011, 17:14
Temat postu: Fotoradary stacjonarne
Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miejscowości Chełmno

- obwodnica, wylot z miasta, zaraz za mostem na Wiśle, jadąc w kierunku Świecia, ogr. (90) /zdemontowany/
- obwodnica, tuż przed stacją Orlen, jadąc w kierunku Świecia
- obwodnica, na wysokości jednostki wojskowej, jadąc w kierunku Świecia /zdemontowany/

Fotoradar Traffipax na terenie miejscowości Chełmno

- ul. Planty Kolejowe /zdemontowany/

Te na obwodnicy nadal na swoim miejscu (ciąg drogi K-1). Natomiast przy ul. Planty Kolejowe żadnego Traffipaxa nie dostrzegłem. Pewnie został zdemontowany, ponieważ punkt POI w navi pozostał. Być może testowała go gmina. :o

piotreg - 11 Luty 2014, 14:28

W Chełmnie dwie puchy idą na złom. Wczoraj GITD ogłosił kolejny przetarg dot. likwidacji obudów wraz z konstrukcją wsporczą, a także ich utylizacji. I na nowej, zaktualizowanej liście znalazły się maszty nr 943 i 948 w miejscowości Chełmno. Do 1 lipca 2014 r. na pewno znikną.

Chodzi dokładnie o te puchy:




delpiero - 28 Lipiec 2014, 16:32

Pozostał tylko fotoradar, który jest wpięty do CANARD - celuje w jadących w stronę Świecia. Reszta zdemontowana.
piotreg - 28 Lipiec 2014, 17:33

To jest ten przy Orlenie? :o
delpiero - 28 Lipiec 2014, 17:47

Ja tam Orlenu nie widziałem, maszt stoi przy skrzyżowaniu z ul. Łunawską - Street View.
saflon - 4 Styczeń 2016, 12:54

Witam. Czy przed fotoradarem na ul. Łunawskiej stoi znak B-33 (ograniczenie do (50) ). Bo przyszła mi fota, że mam 61 km/h zrobione o godzinie 3 w nocy. I upierają się, że jest tam taki znak i ograniczenie nocne do (60) mnie nie obowiązuje.
autogaz1984 - 4 Styczeń 2016, 13:18

Na Street View jest ograniczenie do (60) . Może zmniejszyli próg do (50) . :o Jeśli tak to niestety będziesz musiał zapłacić.
saflon - 4 Styczeń 2016, 16:58

Czy wiesz może gdzie mogę zasięgnąć informacji jak jest w rzeczywistości? Też byłem pewien, że jest tam (60) . A samemu sprawdzić nie dam rady - inne województwo. Mimo niskiej kwoty, nie chce płacić bez powodu (chyba jak każdy).
delpiero - 4 Styczeń 2016, 19:13

Niestety, ale na 100% w tym miejscu jest ograniczenie do (50) .
saflon - 5 Styczeń 2016, 10:19

Dzięki za odpowiedź. Trudno w takim razie, trzeba zapłacić. Pozdrawiam.
euros - 5 Styczeń 2016, 11:52

Dokładne ograniczenia prędkości masz podane na mapie urządzeń <itd> .
piotreg - 31 Październik 2021, 08:08

delpiero napisał/a:
Pozostał tylko fotoradar, który jest wpięty do CANARD - celuje w jadących w stronę Świecia. Reszta zdemontowana.

Canarek trafi jeszcze w tym roku do miejscowości Borzytuchom.

piotreg - 22 Marzec 2022, 16:19

Wyeksploatowane "canarki" firmy Zurad będą wymieniane na francuskie MESTA Fusion RN. W miejscowości Chełmno już niebawem stanie "francuska wieża".

Więcej na temat samego urządzenia tutaj.

piotreg - 11 Grudzień 2022, 07:59

Inne źródło podaje, że w miejscowości Chełmno zainstalowany zostanie MRCD. :cool: Czas na realizację przedmiotowego zadania - koniec 2023 r. Fakt jest taki, że w którymś momencie zniknie wyeksploatowany Fotorapid i wówczas trzeba będzie rozglądać się za nowym urządzeniem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group