Forum Mapy Fotoradarów

Kielce - Błędy na mapie fotoradarów

marvet - 22 Kwiecień 2008, 09:11
Temat postu: Błędy na mapie fotoradarów
:!: :!::!: Witam :!: :!::!:

Jestem rodowitym Kielczaninem, troszkę po mieście jeżdzę i mam w związku z tym kilka pytań do admina!!!

Na stronie:
->> KLIK <<-
Występują następujące błędy:

1. ul. Radomska

Na tej ulicy w Kielcach nie ma żadnego fotoradaru, ani żadnej puszki, więc nie wiem skąd on się wziął na liście fotoradarów;

2. ul. Solidarności (dawna Manifestu Lipcowego)

Na stronie znajduje się wpis tego typu:

- al. Solidarności, naprzeciwko salonu Peugeota
- ul. Manifestu Lipcowego, ok. 700m za Tesco, jadąc w kierunku Tarnowa

Chciałbym poinformować, że opisane powyżej pozycje to jeden i ten sam radar, opisany w dwojaki sposób i znajdujący się w 2. różnych grupach.

Proszę o poprawę tych 2 pozycji.

POZDRAWIAM, m@rVet

piotreg - 22 Kwiecień 2008, 10:09

Uwagi już zostały uwzględnione, a widoczne będą przy okazji aktualizacji mapy.

Wywaliłem Radomską i Manifestu Lipcowego, oraz zostawiłem Solidarności, dobrze?

Skoro kielczanin, to może cyknie porządne fotki? Te brakujące, można także odświeżyć te, co już wiszą na mapie.

marvet - 22 Kwiecień 2008, 20:48

Witam ponownie :!: :!:

Widzę, że stronka jest aktualizowana naprawdę na bieżąco, za co bardzo dziękuje.
W zamian postaram się dostarczyć adminowi aktualne zdjęcia.

:!: :!: Nie obiecuje jednak, że stanie się to tak szybko jak on zareagował na mojego posta. :!: :!:

Pozdrawiam, m@rVet :!: :!: :!:

piotreg - 23 Kwiecień 2008, 07:42

Cierpliwie poczekamy!
marvet - 4 Maj 2008, 19:43

Mam kilka nowych fotek tak jak obiecałem z Kielc i okolic, ale nie wiem gdzie je mam wysłać :?: :?:
Dajcie znać :!: :!:

marvet - 4 Maj 2008, 19:47

Mam jeszcze jedno pytanko:

Jak można komuś wystawić pochwałę :?: :?:

marvet - 4 Maj 2008, 19:52

:!: NIEAKTUALNE :!: :wink:
Mack` - 22 Sierpień 2008, 12:47

Kurna, lamy jedne, kurna, postawiły fotoradar na Ściegiennego - wlot od strony Tarnowa na wysokości Orlenu, ale dziś... miałem oczy jak 5zł, jaki prezent mi Policja zrobiła.
Jak będę na Orlenie tankował to zrobię fotkę i zobaczę odrazu, czy pucha zaspawana, czy co...

OJCIEC - 23 Sierpień 2008, 13:12

To się nazywa obywatelska postawa! Tack trzymać Mack` :)
xmxmxm - 1 Październik 2008, 22:25

Witam. Nawiązując do wypowiedzi Mack`a, ostatni postawiony fotoradar w Kielcach, ten na ul. Ściegiennego, to zaspawana puszka. A co ciekawe, to chyba została przeniesiona z ul. Seminaryjskiej, bo tam jakoś nagle zniknęła. A że w ostatnich tygodniach było duże "ciśnienie" w mediach na poprawę bezpieczeństwa w tamtej okolicy, no to drogowcy zrobili hokus-pokus i od razu łatwiej się tam jeździ i chodzi...:wink:
piotreg - 2 Październik 2008, 16:54

Zrobię w takim razie porządek na mapie jeszcze dzisiaj.
Artix - 16 Grudzień 2008, 00:28

No, ja dziś na prędkości zobaczyłem fotoradar na al. Solidarności, gdzie zawsze się szybko jęzdzi. Stał po stronie osiedla Bocianka, naprzeciwko EXBUDu. Także trzeba uważać, jak będzie się wjeżdżać do miasta od Warszawy, jadąc ul. Radomską. Jeżdzę tam często i mam nadzieję, że dziś dopiero stał, bo jak nie to kiepsko i ze mną będzie ;P
Jutro zwrócę uwagę, dokładnie.

ZySk - 16 Grudzień 2008, 17:02

Witam, ja też jak kolega wyżej na sporej prędkości, bo ok. 100 km/h przejechałem przez ten radar na Radomskiej i miałem "delikatny niesmak'', więc poszedłem sprawdzić czy jest aktywny. Ale w środku nie było obiektywu, tylko pusta puszka w i jakieś kabelki, więc nie ma się o co obawiać, możesz kolego spać spokojnie :D
Artix - 16 Grudzień 2008, 23:45

No ale dobrze, że go dostrzegłem mimo, że ciemno już było, ale ze ździwieniem na twarzy :P Dziś przyglądałem się i mówię, nie myliłem się, stoi :D Więc na razie nie ma co się bać, ale mogą włożyć kiedyś wkład i już będzie robić zdjęcia jak kabelki są :D
Na motorze już nie często będę mógł sprawdzać, choć pogoda nie taka zła, żebym całkiem nie jeździł.

Pozdrawiam i można aktualizować listę fotoradarów

:arrow: al. Solidarności, na przeciwko EXBUDu, jadąc w kierunku centrum Kielc.

piotreg - 17 Grudzień 2008, 11:59

Nowy maszt, dobrze zrozumiałem?
ZySk - 17 Grudzień 2008, 13:14

Tak jest, na al. Solidarności, naprzeciwko Exbudu, około 1000 metrów za Realem, jadąc w stronę Tesco - mogę podrzucić fotki. Bardzo proszę również o to żeby na bieżąco informować na tej stronce o nowych fotoradarach, bo obiło mi się o uszy, że mają przestawiać słupy i stawiać nowe, informuję również, że fotoradar na ul. Grunwaldzkiej, obok szpitala jest przestawiony na przeciwną stronę - można się łatwo naciąć, po tym wypadku, w którym zginęła 17. letnia dziewczynka.

W jaki sposób mam dostarczyć foty?

piotreg - 17 Grudzień 2008, 15:05

Spokojnie... jak dobrze pójdzie, to mapa w piątek będzie zaktualizowana.
ZySk - 17 Grudzień 2008, 18:14

Doszły mnie słuchy, że za Makro, przed mostem na obwodnicy, gdzieś koło rzeczki postawili też fotoradar i jest on aktywny. Postaram się obadać sprawę, ale może być ich więcej, więc strzeżcie się :D

Pozdrawiam

molus0101 - 18 Grudzień 2008, 20:48
Temat postu: solidarnosci
Ja dzisiaj jechałem i miałem ponad (80) i zrobiłem oczka jak 5 zł, jak zobaczyłem ten fotoradar i oczywiście zawróciłem i zatrzymałem się na przystanku, postałem troszki i wszyscy jechali szybko, fotoradar nie robił fotek, więc narazie foteczek nie będzie. Tylko mnie zastanawia, od kiedy on tam jest, bo jeżdzę codzienie tą drogą.
A może ktoś wie jeszcze o jakimś fotoradarze, co nie był zawarty na tym forum?

ZySk - 18 Grudzień 2008, 22:23

Wiem o tym i jeszcze jednym za Makro, jak się leci na Piotrków, przed mostem na obwodnicy, koło rzeczki. Podobno są jeszcze jakieś, ale nie wiem gdzie...
Jakby ktoś coś wiedział to piszcie, a ten fotoradar stoi tam z tydzień, nie ma w nim aparatu, jak się przyjrzysz mu bliżej to w środku widać tylko kabelki. Też się na niego nadziałem we wtorek i miałem ze 110 km\h i też się przejąłem.

Pozdrawiam

piotreg - 19 Grudzień 2008, 10:19

Mapa odswieżona już dzisiaj... są fotki z Łódzkiej i Solidarności. Teraz nie będziecie mieli prawa zrobić taaaaakich oczu... :P
ZySk - 19 Grudzień 2008, 20:03

Ok. Dzięki bardzo.
piotreg, jak tylko będziesz coś wiedział, a akutulizację będziesz robił np. za 3 dni, to wcześniej napisz tu - na forum - o tym, zanim umieścisz na stronce opis i zdjątko. Możesz uratować niejednen tyłek :D
Także proszę uczestników forum żeby się podzielili wiadomością, jak coś zobaczycie.

PS. Wchodzę na link i nie ma tych nowych zdjęć :-)

piotreg - 31 Marzec 2009, 21:37

A teraz już są? :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group