Forum Mapy Fotoradarów

OPOLSKIE - Nowe Smarchowice - DK nr 39 (Brzeg - Namysłów)

delpiero - 9 Sierpień 2010, 18:35
Temat postu: Nowe Smarchowice - DK nr 39 (Brzeg - Namysłów)
Cytat:
Fotoradar stacjonarny na terenie miejscowości Nowe Smarchowice

- w centrum miejscowości
, jadąc w kierunku Namysłowa, ogr. (50) /zdemontowany/

Cytat:
Fotoradar w Smarchowicach Nowych. Kierowcy, noga z gazu!

Słup ze specjalnym pojemnikiem na urządzenie mierzące prędkość i fotografujące samochody stoi już przy drodze krajowej 39 przebiegającej przez wieś.

To kierunek z Brzegu do Namysłowa.

Słup zamontowała gmina za ponad 15 tys. zł.

- Kupiliśmy maszt z myślą o policji, aby mogła jeszcze skuteczniej ostudzać zapał piratów drogowych - informuje Grzegorz Kubat, wiceburmistrz Namysłowa. - Zresztą w Nowych Smarchowicach często można spotkać patrol drogówki. Wieś leży przy ruchliwej drodze, a kierowcy często zapominają zdjąć nogę z gazu.
LINK
piotreg - 9 Sierpień 2010, 18:49

Dobre 3-4 lata trwały przymiarki do zamontowania masztu w tej miejscowości :!: :twisted: Kiedyś już ten punkt był zaznaczony na mapie na czerwono - bo niby maszty miały już stać. Akurat zaczynałem wtedy "robić" przy mapie. :-) Życie kazało nam zweryfikować tą informację. Pamiętam, że w pobliskich Domaszowicach (droga K-42) także się wtedy przymierzano do budki.
piotreg - 7 Maj 2011, 19:54

Uwaga! To maszt pod Gatso. :-) Celuje w jadących do Namysłowa.
kalex - 9 Maj 2011, 10:36

Byłem tym bardzo zaskoczony. Spodziewałem się co najwyżej Fotobadziewia. Czyli co - kto ma Gatso?
piotreg - 9 Maj 2011, 11:00

Słup zamontowała gmina. Pytanie, czy nie walnęła takiego babola jak włodarze śląskiej gm. Krzyżanowice, którzy przy drodze K-45 ustawili dwa słupy pod Multę, a potem dop. złapali się za głowę, kiedy okazało się, że Policja nie ma do nich wkładu. :lol:

Nowe Smarchowice to Gmina Namysłów. Namysłów <SM> posiada. Pytanie, czy mają/dzierżawią <FR> . :o

Micell - 2 Czerwiec 2011, 19:23

<FR> 75km i ogr. (50) - fotka wykonana jak się jedzie do Namysłowa. :smile:
piotreg - 2 Czerwiec 2011, 20:12

Niby Gatso, ale pewności nie ma (niewiele widać na zdjęciu). Czy przy następnej okazji mógłbyś się pokusić o sesję z pobocza :?: :o
wksek - 2 Czerwiec 2011, 20:22

Gatso ma parę oczu na górze? Ni w ząb nie przypomina to Gatso z innych miejscowości. Pewnie twórczość tamtejszego kowala. Do tego lampy na dole nie widać nawet na powiększeniu.
piotreg - 2 Czerwiec 2011, 20:44

Też tak sądzę - na moje oko to atrapa. Micell, kiedy będziesz tamtędy pomykał ponownie :?: :o
Micell - 2 Czerwiec 2011, 20:49

Koledzy, powiem tak - ten fotoradar jest produkcji Gatso, bo jechałem (30) i specjalnie zwróciłem uwagę czyj to produkt. 2 tygodnie temu fotoradar o tej samej porze był czynny i sweet focie trzaskał. piotreg, nie ma problemu - jak będę jechał jeszcze raz to porobię fotki ze wszystkich stron. :grin:
OJCIEC - 2 Czerwiec 2011, 20:57

Są różniste Gatso. Może siakiś nowy model słupa do nas zawitał i tyle. :idea:
pstryk - 2 Czerwiec 2011, 21:02

STEFAN gdzieś przepadł... on by rozwiał wątpliwości. :o

Na stronie Gatso takie coś pokazują.

SpeedControl - 2 Czerwiec 2011, 22:24

To jest pod ten nowy typ Gatso RS 11 co kiedyś Stefan pisał.
wksek - 2 Czerwiec 2011, 22:34

Jak jest nowy, to pewnie w Polsce go nie ma. :D
piotreg - 3 Czerwiec 2011, 06:13

OJCIEC napisał/a:
Są różniste Gatso. Może siakiś nowy model słupa do nas zawitał i tyle. :idea:

Kalina w sumie też pisał, że na bank to Gatso.

piotreg - 16 Czerwiec 2011, 13:53

Jednak Gatso. Fotki przy okazji.
piotreg - 18 Czerwiec 2011, 18:12

Jak wspomniałem w swoim poprzednim poście - to Gatso. Sprzęt lepszy niż nawierzchnia. :-) Ciekaw jestem kto dysponuje wkładem :?: :o

W grę wchodzą - na moje oko - dwa rozwiązania:

- dzierżawa, o ile jest to maszt gminny :o
- gmina kupiła maszt, do którego nikt nie ma wkładu :lol: :o

Micell - 18 Czerwiec 2011, 19:32

Mówiłem, że to Gatso. :sad:
wksek - 18 Czerwiec 2011, 19:52

Zwracam honor. :good:
Micell - 29 Marzec 2012, 19:58



Taka piękność i już oczka ma pomalowane. :sad:

meggi44 - 3 Czerwiec 2015, 12:25

Maszt podobno jeszcze stoi. Jest "szary". Ma być zlikwidowany przez gminę Namysłów. Taką informację przekazał pracownik GDDKiA w Opolu.
piotreg - 26 Styczeń 2016, 14:50

UM Namysłów napisał/a:
Fotoradar w m. Nowe Smarchowice przy drodze krajowej nr 39 nigdy nie był uruchomiony i jest nieczynny do dnia dzisiejszego – jest to tylko obudowa która zostanie zdemontowana.

małymobil - 10 Wrzesień 2019, 16:31

Nawierzchnia nowa i chodnik, a słupka nie ma.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group