Forum Mapy Fotoradarów

POMORSKIE - Mierzeja Wiślana i okolice (Mikoszewo-Stegna-Krynica Morska)

wksek - 25 Czerwiec 2010, 12:36
Temat postu: Mierzeja Wiślana i okolice (Mikoszewo-Stegna-Krynica Morska)
Ostatnio przeglądałem mapę foto i nie zauważyłem ani złamanego punkcika o jakiejkolwiek aktywności. Patrząc na pozostałą część polskiego pomorza tych punktów jest masa. Nie spływają na mapę żadne informacje o tym rejonie?

Można powiedzieć, że dobrze znam tą część wybrzeża i aż się prosi ustawić tam 3 nogi... prosta jedna droga, kupa turystów pędząca do Krynicy Morskiej z Gdańska i Warszawy...
Po drodze kilka wiosek mniejszych, większych gdzie naprawdę da się rozwinąć, a tu ani słupka Zuradu nie widać.

lukaszr - 25 Czerwiec 2010, 14:37

Dawno tamtędy nie jechałem, ale nie pamiętam żeby na trasie Mikoszewo-KM były jakieś FR.
piotreg - 25 Czerwiec 2010, 14:39

Widzę, że plany urlopowe są :-) Pamiętaj, że w zeszłym roku przeoczyłeś kilka punktów. :-)
wksek - 27 Czerwiec 2010, 18:58

piotreg napisał/a:
Widzę, że plany urlopowe są :-) Pamiętaj, że w zeszłym roku przeoczyłeś kilka punktów :-)

Są, są... ale raczej właśnie mierzeja, ewentualnie może alternatywa dla A1... ale to się zobaczy :)

lukaszr napisał/a:
Dawno tamtędy nie jechałem, ale nie pamiętam żeby na trasie Mikoszewo-KM były jakieś FR.

Ostatnio byłem tam 3 lata temu i także nie wspominam nic prócz Rybiny, ale to troszkę w dół przed Stegną.

wksek - 23 Czerwiec 2011, 23:17

Na bieżąco. Na odcinku Stegna - Krynica Morska nie ma żadnego FR. Jutro zbadam jak wygląda sytuacja w kierunku Mikoszewa, ale wątpię żeby coś się zmieniło.

Edit: Do Mikoszewa też brak :)

piotreg - 24 Czerwiec 2011, 09:29

Ty lepiej to co jest w tamtej okolicy, czyli Rybinę na ligowo potraktuj i dobra jest :D
wksek - 24 Czerwiec 2011, 16:08

Się wie :D Jutro będzie na ligowo, oby tylko pogoda była lepsza niż obecnie :)
wksek - 5 Maj 2014, 11:36

Mierzeja dalej bez zmian. Od Krynicy do Mikoszewa, ba nawet do Gdańska śladu FR nie ujrzycie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group