Forum Mapy Fotoradarów

Warszawa - Warszawa-Rembertów - DW nr 631 (Warszawa - Nieporęt)

piotreg - 18 Kwiecień 2010, 09:24
Temat postu: Warszawa-Rembertów - DW nr 631 (Warszawa - Nieporęt)
Cytat:
Fotoradar stacjonarny na terenie miasta Warszawa (Rembertów)

- al. Sztandarów
, na wysokości szkoły, jadąc w kierunku centrum, ogr. (40) /zdemontowany/

W Rembertowie przy al. Sztandarów (nie jest to fragment DW nr 631) na wysokości szkoły stanął maszt i od razu zaczął siać...
Uwaga! Stoi dokładnie na wysokości szkoły i celuje w jadących do centrum miejscowości.

łukaszr, może byś tam podjechał na zwiady, przy okazji zajrzysz do Starej Miłosnej przy drodze K-2, hmmmm?

matek001 - 18 Kwiecień 2010, 16:07

Nie rozumiem dokładnie, celuje na jadących w stronę Ząbek, czy jadących w stronę ulicy Cyrulików (DW nr 637)?
piotreg - 18 Kwiecień 2010, 17:58

Nie pytaj mnie. Ja praktycznie zacytowałem zgłoszenie do mapy jakie nadesłał do mnie Maciek.
piotreg - 18 Kwiecień 2010, 18:46

Ponoć drugi jest na ul. Czwartaków. Niech ktoś potwierdzi tą informację.
matek001 - 18 Kwiecień 2010, 21:55

Ulica Sztandarów, fotka z Życia Warszawy.



Cytat:
Coraz bezpieczniej w Al. Sztandarów

Niedaleko szkoły przy Al. Sztandarów w Rembertowie stanął policyjny fotoradar.

Al. Sztandarów półtora roku temu przeszła gruntowny remont. Zamiast kocich łbów kierowcy dostali do dyspozycji nowy asfalt. Wielu z nich przestało wówczas przestrzegać ograniczenia prędkości. Przy szkole doszło do kilku wypadków, w tym śmiertelnych.

Dopiero kilka miesięcy temu nowa jezdnia została oznakowana. Fotoradar ma jeszcze dodatkowo podnieść bezpieczeństwo pieszych przy drodze, w szczególności uczniów - informuje Marcin Gałuszko z TVP Warszawa.

Źródło + Info

piotreg - 19 Kwiecień 2010, 07:43

Artykuł potwierdza także puchę przy ul. Czwartaków. Łukasz, może podjedziesz tam przy okazji, co? :-) Nie wiem dlaczego unikasz odpowiedzi na moje zapytanie? :-)
matek001 - 23 Kwiecień 2010, 15:33

Błąd na mapie fotoradarów, Rembertów to Warszawa, tzn. jest dzielnicą Warszawy. Proponuję wrzucić maszt przy aleji Sztandarów do stołecznej podstrony. Poza tym DW nr 631 nie ma żadnego związku z masztem, przebiega kilka kilometrów od niego.
piotreg - 23 Kwiecień 2010, 16:04

Zastanawiam się tylko, czy w związku z tym, że to bardzo ościenna dzielnica i położona wiele km od centrum, czy przypadkiem nie zostawić tego punktu na mapie.

Uwaga Twa jak najbardziej słuszna!

piotreg - 24 Kwiecień 2010, 09:45

Dobra - wrzuciłem to do jednego wora - do podstrony Warszawa.
piotreg - 26 Kwiecień 2010, 18:17

Przy ul. Czwartaków nie ma jednak żadnego masztu.
matek001 - 13 Luty 2017, 10:30

Aleje Sztandarów można zdjąć ze spisu i mapy.
piotreg - 13 Luty 2017, 12:08

Dzięki za info. Mógłbyś przy okazji zweryfikować inne lokalizacje? :o

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group