Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid b6af0011fae0ae7ba553cfe83b4472ca Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańsk - Videorejestratory
Autor Wiadomość
siffredi
Dziędobry!

Dołączył: 30 Lis 2009
Pochwał: 7
Posty: 23
Skąd: 3city
Wysłany: 17 Styczeń 2011, 20:55   

Ja bym obstawiał, że GKW dostał ten co miał GCH. Na początku roku go widziałem na Elbląskiej jak pilnował foto. (95% że był czarniawy, a nie szary).
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31913
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 17 Styczeń 2011, 21:09   

No właśnie... obstawiasz, a my potrzebujemy pewnej informacji. :D
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31913
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 25 Styczeń 2011, 07:39   

siffredi napisał/a:
Ja bym obstawiał, że GKW dostał ten co miał GCH. Na początku roku go widziałem na Elbląskiej jak pilnował foto. (95% że był czarniawy, a nie szary).

Twoje założenia uwzględniłem przy wczorajszej aktualizacji mapy video.
 
 
Maciexas
Forum Lider


Dołączył: 30 Lip 2010
Pochwał: 70
Posty: 280
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13 Kwiecień 2011, 12:54   

Cytat:
Zapatrzyła się w policyjną akcję i... wjechała w radiowóz

43-latka z Gdańska wjechała we wtorek wieczorem w policyjny radiowóz. Tłumaczyła, że go nie widziała, bo zagapiła się na zatrzymywany przez policję samochód.

Wszystko działo się około godz. 20 na ul. Marynarki Polskiej. Radiowóz drogówki zauważył auto, które przekroczyło dozwoloną prędkość. Policjanci uruchomili "koguta" i dali kierowcy sygnał, aby zjechał na pobocze. Następnie sami zaczęli zjeżdżać na pobocze. W tym momencie w radiowóz wjechał fiat seicento.

Na szczęście skończyło się tylko na niegroźnej stłuczce, bo prowadząca samochód kobieta jechała przepisowo i, widząc policjantów zatrzymujących inne auto do kontroli, odruchowo przyhamowała. Niemniej jednak, uszkodziła zderzak w swoim fiacie i tablicę rejestracyjną radiowozu.

- Została ukarana mandatem w wysokości 220 zł za brak zachowania bezpiecznej odległości od jadącego przed nią samochodu - mówi st. sierż. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Mandat - za przekroczenie dozwolonej prędkości - zapłacił także kierowca samochodu, który policjanci skierowali wcześniej na pobocze, a na który 43-latka zapatrzyła się do tego stopnia, że nie zauważyła zjeżdżającego z drogi radiowozu

LINK
 
 
 
garny 
Forum Lider

Dołączył: 08 Lis 2008
Pochwał: 128
Posty: 1543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Kwiecień 2011, 15:48   

220zł? Jak oni to policzyli?
 
 
Maciexas
Forum Lider


Dołączył: 30 Lip 2010
Pochwał: 70
Posty: 280
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Maj 2011, 19:12   

Akurat natrafiłem na rodzynek z gdańskiej drogówki. W przeciwieństwie do innych oznakowanych Passatów (np. z Leszna) ten nie posiada kamerki
Wklejam, by rozwiać ewentualne wątpliwości.

DSC00154.jpg
Plik ściągnięto 173 raz(y) 85,56 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31913
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 12 Maj 2011, 19:58   

Z Leszna. :o Nic na ten temat nie wiem. :twisted:

Dzięki za info.
 
 
el_KooBa 
Dziędobry!

Dołączył: 12 Maj 2011
Pochwał: 1
Posty: 1
Skąd: Freie Stadt Danzig
Wysłany: 12 Maj 2011, 21:04   

Witam, postanowiłem się zarejestrować na forum, bo zaintrygowało mnie autko, które widziałem dzisiaj na obwodowej. Na wysokości Matarni, na zjeździe na Słowackiego stał z włączoną dyskoteką Mercedes Vito koloru ni to niebieskiego, ni to fioletowego i trzymał jakąś ciężarówkę. Jechałem za szybko, żeby się dokładniej przyjrzeć, ale blachy miał zaczynające się od GD. Wie ktoś coś więcej w tym temacie? Zakładam, że to ITD, ale pewności nie mam.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31913
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 13 Maj 2011, 07:36   

Tylko ITD ma takie fury. Widać dostali Vitosa...
Trzeba namierzyć jego blaszki.
 
 
Maciexas
Forum Lider


Dołączył: 30 Lip 2010
Pochwał: 70
Posty: 280
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Sierpień 2011, 07:59   

el_KooBa napisał/a:
Witam, postanowiłem się zarejestrować na forum, bo zaintrygowało mnie autko, które widziałem dzisiaj na obwodowej. Na wysokości Matarni, na zjeździe na Słowackiego stał z włączoną dyskoteką Mercedes Vito koloru ni to niebieskiego, ni to fioletowego i trzymał jakąś ciężarówkę. Jechałem za szybko, żeby się dokładniej przyjrzeć, ale blachy miał zaczynające się od GD. Wie ktoś coś więcej w tym temacie? Zakładam, że to ITD, ale pewności nie mam.

Podpisuję się pod tym. Wczoraj widziałem go na ul. Potokowej trzymającego dużego mobila. Błyskotki przód i tył, kolor niebieski, rej. GD 7670T.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31913
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 12 Sierpień 2011, 09:23   

Raczej na bank wyposażony w videorejestrator - ITD kupiło Mercedesy Vito pod videorejestratory.
 
 
Maciexas
Forum Lider


Dołączył: 30 Lip 2010
Pochwał: 70
Posty: 280
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 21:06   

Dziś w Gdańsku na mocno schowanym parkingu przy Grunwaldzkiej biegało czterech umundurowanych misiaków wokół Ceed'a, GCZ 21KA - auto ma kamerkę przy lusterku! Widzę że wpisane jest pod Człuchów i nie mamy jej zdj. Misiaczki ciągle się na mnie patrzyli, głupio mi było wystawić obiektyw w ich stronę. :grin:

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
pstryk
Forum Lider


Dołączył: 21 Mar 2009
Pochwał: 213
Posty: 724
Skąd: PL
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 21:17   

Przecież Cię nie ugryzą ani ŚPB nie użyją... :D Podchodzisz i mówisz o co Ci loto... :cool:
 
 
Micell 
Forum Lider


Dołączył: 11 Lut 2010
Pochwał: 349
Posty: 1234
Skąd: Długołęka
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 21:50   

Maciexas, zajrzyj do tematu Zdjęcia radiowozom. Po tym temacie nie będziesz się bał wystawiać obiektywu. :twisted:
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31913
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 3 Wrzesień 2011, 07:34   

Maciexas napisał/a:
Dziś w Gdańsku na mocno schowanym parkingu przy Grunwaldzkiej biegało czterech umundurowanych misiaków wokół Ceed'a, GCZ 21KA - auto ma kamerkę przy lusterku! Widzę że wpisane jest pod Człuchów i nie mamy jej zdj. Misiaczki ciągle się na mnie patrzyli, głupio mi było wystawić obiektyw w ich stronę. :grin:

Dokładnie :!: Na pewno podlega pod KPP Człuchów, a do Gdańska zapewne wpadli służbowo. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Gdańsk - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group