Antyradary dla każdego!banner prawy

strona główna              kontakt               dostawa
Główna  |  Kontakt  |  Dostawa


 Kategorie CENOWE Antyradarów

Kategorie Cenowe są często najważniejszym kryterium wyboru. Czy słusznie? Oczywiście trudno czasem przeskoczyć z góry założony budżet, zwłasza jeśli nie znamy różnic w asortymencie. Ale z pewnością każdy z nas doświadczył już sytuacji, w której tanie okazało się droższe niż to, co pierwotnie odrzuciliśmy jako za zbyt kosztowne. Podobnie może być z wyborem Antyradaru. Dokonajmy go zatem świadomie.

Różnice w cenie, niosą za sobą konkretne rozbieżności w skuteczności antyradarów, ich jakości, funkcjach dodatkowych lub innych cechach, jak np. możliwości rozdzielnego montażu.

Najtańszym urządzeniom brakuje przynajmniej dwóch z powyższych przymiotów. Ponieważ z założenia odrzuciliśmy z naszej oferty antyradary kompletnie nie nadające się do pracy w naszych warunkach uznajmy, że ich skuteczność jest przynajmniej na wystarczającym poziomie. Ale co z resztą? Niestety najniższa grupa cenowa to z reguły modele o podstawowych funkcjach, a czasem wręcz ich braku. Próżno w nich szukać np. wyświetlacza podającego dokładną częstotliwość wykrytego sygnału (pomaga w interpretacji fałszywych alarmów), czy też sygnalizacji dla kilku pasm jednocześnie. Ilość fałszywych alarmów, czasem nawet w środku szczerego pola, może być irytująca, a ogólna jakość wykonania nie będzie obietnicą bezawaryjnej pracy.

Urządzenia klasy średniej to przede wszystkim większa pewność i lepsze odległości detekcji. Również jakość wykonania budzi większe zaufanie, a zastosowane rozwiązania i technichnologie pozwalają na używanie antyradaru nie tylko z większą przyjemnością, ale przede wszystkim efektywniej. Funkcje dodatkowe można dostosować do własnych preferencji, algorytmy filtracji fałszywych alarmów dają żyć, a ilość informacji jakich nam dostarcza detektor jest przynajmniej wystarczająca.

Antyradary klasy premium z reguły nie mają wad. Mogą się jedynie różnić zastosowanymi funkcjami lub stosować jakieś wyjątkowe i unikalne, jak na przykład strzałki sygnalizujące kierunek z jakiego dochodzi sygnał lub moduł GPS, który pozwola na właściwie całkowitą redukcję fałszywych alarmów. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie, a informacje przekazywane są użytkownikowi w sposób nie budzący zastrzeżeń. Warto wśród nich zwrócić uwagę na indywidualne cechy, ponieważ niektóre z nich mogą być nam przydatne bardziej niż inne lub interface, czyli rozmieszczenie przycisków i rodzaj wyświetlacza, może nam się wydać wygodniejszy od innego.

Najwyższa półka cenowa to właściwie tylko urządzenia klasy premium w wersji rozdzielnej. Niektóre z nich to bardzo skomplikowane i zaawansowane technologicznie systemy, które mają po prostu wszystko. Decydując się na taki wybór z pewnością otrzymamy produkt o najwyższych parametrach i możliwościach, a jakość zastosowanych materiałów i wykonania jest już na poziomie ekskluzywnym.

W przypadku Antylaserów (Jammerów Laserowych) sytuacja jest o wiele prostsza. Cena jest wprost proporcjonalna do wielkości zestawu. Podstawowy komplet to dwie głowice, dające pełne zabezpieczenie przodu pojazdów lub przodu i tyłu motocykli, ew. niewielkich samochodów osobowych. Zestaw z trzema głowicami umożliwia montaż dwóch z nich z przodu, co daje po tej stronie maksymalne zabezpieczenie i jednej z tyłu dla podstawowej ochrony. Cztery głowice to możliwość użycia po dwóch z każdej ze stron i praktycznie całkowita niewidzialność dla policyjnych laserów bez względu na warunki.

[2010-12-29] © antyradary.phi.pl 

« Antyradary - powrót do Strony Głównej

   Created by ® NeoM