|
PODLASKIE - Drohiczyn - DK nr 62 (Siemiatycze - Sokołów Podlaski) |
| Autor |
Wiadomość |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34062 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 16 Lipiec 2024, 08:53 Drohiczyn - DK nr 62 (Siemiatycze - Sokołów Podlaski)
|
|
|
| Cytat: | Fotoradar stacjonarny na terenie miejscowości Drohiczyn
- ul. Warszawska, wylot z miejscowości, na wysokości szkoły, jadąc w kierunku Sokołowa Podlaskiego, ogr. |
GITD ogłosił przetarg na Dostawę i instalację 70 szt. urządzeń stacjonarnych rejestrujących prędkość punktowo. Postępowanie realizowane w ramach przedsięwzięcia "Rozwój operacyjności Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym w zarządzaniu bezpieczeństwem ruchu drogowego na polskich drogach". W miejscowości Drohiczyn przewidziano montaż urządzenia rejestrującego prędkość punktowo – jest to lokalizacja podstawowa. |
|
|
|
 |
Automobil
|
Wysłany: A może to Cię zainteresuje
|
|
|
|
|
|
|
|
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34062 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 30 Listopad 2024, 06:59
|
|
|
| Będzie to TraffiStar SR390 finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy. |
|
|
|
 |
Spawacz
FotoManiacSpawacz

Dołączył: 31 Mar 2017 Pochwał: 933 Posty: 1492 Skąd: Pruszków
|
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34062 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 25 Kwiecień 2026, 19:25
|
|
|
ul. Warszawska, wylot z miejscowości, na wysokości szkoły, jadąc w kierunku Sokołowa Podlaskiego, ogr.
TraffiStar SR390, nr seryjny urządzenia 643294-60096. Legalizacja ważna do 10 maja 2027 r. |
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34062 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 13 Czerwiec 2026, 09:02
|
|
|
| Piękna miejscówa na tzw. rzeźnie. Wylot, niby gdzieś tam z boku szkoła, a jednak szczere pole. |
|
|
|
 |
|
|
|