Przesunięty przez: piotreg 4 Lipiec 2015, 19:21 |
Wadowice - Videorejestratory |
| Autor |
Wiadomość |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
Wysłany: 23 Kwiecień 2021, 08:56
|
|
|
| piotreg napisał/a: | | małymobil napisał/a: | | (...) natomiast Alfa trafiła na parking KWP i czeka na decyzje co dalej. |
Prawdopodobnie zostanie wycofana. Masz może wiedzę, które Alfy zostały wycofane albo czekają na wycofanie? |
Ta z Wadowic czeka i jedna miejska czeka. Reszty już raczej nie ma. |
|
|
|
 |
Trucker
|
|
|
|
|
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34062 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 24 Kwiecień 2021, 08:23
|
|
|
Czyli Kraków wycofał już wszystkie? |
|
|
|
 |
delpiero
Administratore banitore

Dołączył: 20 Lut 2009 Pochwał: 4317 Posty: 10567 Skąd: Gang Albanii
|
Wysłany: 25 Maj 2021, 08:58
|
|
|
KWA 15763
KWA 15763.jpg fot. Paweł Ślusarczyk |
 |
| Plik ściągnięto 140 raz(y) 471,97 KB |
|
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
Wysłany: 26 Maj 2021, 09:08
|
|
|
Opel Vectra C, nr rej. HPG B040 - nr boczny GG002 dalej jeździ po Wadowickich drogach.
Aleksander Rzepka - patrole wypadki, Wadowice.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 130 raz(y) 192,54 KB |
|
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
delpiero
Administratore banitore

Dołączył: 20 Lut 2009 Pochwał: 4317 Posty: 10567 Skąd: Gang Albanii
|
Wysłany: 15 Sierpień 2021, 12:35
|
|
|
KWA 15763
KWA 15763.jpg fot. Marcin Koczurkiewicz |
 |
| Plik ściągnięto 135 raz(y) 105,97 KB |
|
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
Wysłany: 7 Listopad 2021, 18:38
|
|
|
| delpiero napisał/a: | KWA 15763 |
Chwilkę jej nie było, ale wróciła. |
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
Wysłany: 11 Styczeń 2022, 20:52
|
|
|
| Dziś Vectra odjechał na lawecie do doktora. |
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
Wysłany: 22 Kwiecień 2022, 10:08
|
|
|
| HPG B040 nr boczny GG002 - dalej można ją spotkać na drogach powiatu Wadowickiego. |
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
delpiero
Administratore banitore

Dołączył: 20 Lut 2009 Pochwał: 4317 Posty: 10567 Skąd: Gang Albanii
|
Wysłany: 2 Czerwiec 2022, 20:58
|
|
|
KWA 15763
KWA 15763.jpg fot. Konrad Byrski |
 |
| Plik ściągnięto 123 raz(y) 824,25 KB |
|
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
Wysłany: 1 Marzec 2023, 17:50
|
|
|
| HPG B040 nr boczny GG002 Vectra uległa uszkodzeniu podczas pościgu, raczej już nie wróci. |
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
delpiero
Administratore banitore

Dołączył: 20 Lut 2009 Pochwał: 4317 Posty: 10567 Skąd: Gang Albanii
|
Wysłany: 1 Marzec 2023, 18:36
|
|
|
HPG B040
HPG B040.jpg fot. Adrian Grzywa |
 |
| Plik ściągnięto 134 raz(y) 155,38 KB |
|
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34062 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 2 Marzec 2023, 09:27
|
|
|
Ciężko ocenić jak bardzo ucierpiała. Aż tak źle to nie wygląda.
| Cytat: | Po pościgu zderzenie osobówki z radiowozem. Padły strzały
W miejscowości Paszkówka (gmina Brzeźnica) doszło do zderzenia samochodu osobowego z policyjnym patrolem podczas pościgu. Padły strzały.
W środę (1.03) około godziny 16:00 w miejscowości Paszkówka (gmina Brzeźnica) na drodze w kierunku Bęczyna doszło do zderzenia samochodu osobowego z policyjnym radiowozem.
Jak się dowiadujemy, doszło do pościgu i strzelaniny w wyniku której zatrzymano kierowcę samochodu.
Są osoby poszkodowane. Występują utrudnienia w ruchu drogowym – poinformowały profil 112Wadowice.pl. |
Link |
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
małymobil
Moderatore
Dołączył: 10 Lis 2010 Pochwał: 1774 Posty: 4551 Skąd: TST/ WWL
|
Wysłany: 2 Marzec 2023, 13:38
|
|
|
| piotreg napisał/a: | | Ciężko ocenić jak bardzo ucierpiała. Aż tak źle to nie wygląda. |
Nie wróci na pewno. Źródło
Małopolska Policja FB.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 139 raz(y) 489,75 KB |
|
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34062 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 2 Marzec 2023, 18:04
|
|
|
| Aż tak źle? |
|
|
|
 |
|
|