Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid a44c19295e877c4e1708bf6a11ecd2c0 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
LUBUSKIE - Strzeszowice - DK nr 12 (Żary - Łęknica)
Autor Wiadomość
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 14 Marzec 2013, 16:00   Strzeszowice - DK nr 12 (Żary - Łęknica)

Cytat:
Fotoradar stacjonarny na terenie miejscowości Strzeszowice

- jadąc w kierunku Łęknicy, ogr. (50)
- jadąc w kierunku Żar, ogr. (50) /zdemontowany/

Więcej również tutaj.

strzeszowice_dk12.JPG
Plik ściągnięto 128 raz(y) 61,02 KB

 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 14 Marzec 2013, 16:00   

Pucha nadal na swoim miejscu :?: :o
 
 
czapla
Świeżak w kasku


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 110
Posty: 1436
Skąd: Żary
Wysłany: 14 Marzec 2013, 18:51   

Jeszcze stoi, nigdy nie działał i już nigdy nie zadziała.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 10 Luty 2014, 20:39   

Miałeś nosa, czapelka. Dzisiaj GITD ogłosił kolejny przetarg dot. likwidacji obudów wraz z konstrukcją wsporczą, a także ich utylizacji. I na nowej, zaktualizowanej liście znalazł się maszt nr 419 w miejscowości Strzeszowice. Do 1 lipca 2014 r. na pewno zniknie.

czapla napisał/a:
Jeszcze stoi, nigdy nie działał i już nigdy nie zadziała.

Fakt, nie miał dociągniętego zasilania.
 
 
czapla
Świeżak w kasku


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 110
Posty: 1436
Skąd: Żary
Wysłany: 10 Luty 2014, 21:17   

Ma zamalowane oko sprayem na pomarańczowo, ale zauważyłem, że nadal budzi respekt i przed nim widać czerwone światła hamowania mobilków. :)

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 10 Luty 2014, 21:19   

I to jest najlepszy dowód na to, że funkcję prewencyjną spełniał on w 100%!
 
 
czapla
Świeżak w kasku


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 110
Posty: 1436
Skąd: Żary
Wysłany: 21 Sierpień 2014, 19:46   

Dobrze piotreg napisałeś - "spełniał". Nie ma go już. :???:

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 22 Sierpień 2014, 08:34   

:good:

Zerknij proszę także na pozostałe...
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 16 Lipiec 2024, 10:01   

GITD ogłosił przetarg na Dostawę i instalację 70 szt. urządzeń stacjonarnych rejestrujących prędkość punktowo. Postępowanie realizowane w ramach przedsięwzięcia "Rozwój operacyjności Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym w zarządzaniu bezpieczeństwem ruchu drogowego na polskich drogach". W miejscowości Strzeszowice przewidziano montaż urządzenia rejestrującego prędkość punktowo – jest to lokalizacja rezerwowa.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 29 Marzec 2026, 19:15   

czapla napisał/a:
Dobrze piotreg napisałeś - "spełniał". Nie ma go już. :???:

Ponoć jest - nowy i fajniejszy. czapla, czekamy na szczegóły.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 31 Marzec 2026, 16:35   

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym napisał/a:
Dzisiaj o 12:00 uruchomiliśmy fotoradar w m. Strzeszowice (woj. lubuskie) na DK 12. Dozwolona prędkość w miejscu pomiaru wynosi (50) .


Strzeszowice.jpg
Plik ściągnięto 121 raz(y) 100,9 KB

 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1707
Posty: 34059
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 1 Kwiecień 2026, 12:54   

TraffiStar SR390, nr seryjny urządzenia 643294-60090. Legalizacja ważna do 06 kwietnia 2027 r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
LUBUSKIE - Strzeszowice - DK nr 12 (Żary - Łęknica) | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group