|
LUBUSKIE - Strzeszowice - DK nr 12 (Żary - Łęknica) |
| Autor |
Wiadomość |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 14 Marzec 2013, 16:00 Strzeszowice - DK nr 12 (Żary - Łęknica)
|
|
|
| Cytat: | Fotoradar stacjonarny na terenie miejscowości Strzeszowice
- jadąc w kierunku Łęknicy, ogr.
- jadąc w kierunku Żar, ogr. /zdemontowany/ |
Więcej również tutaj.
strzeszowice_dk12.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 128 raz(y) 61,02 KB |
|
|
|
|
 |
Automobil
|
Wysłany: A może to Cię zainteresuje
|
|
|
|
|
|
|
|
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 14 Marzec 2013, 16:00
|
|
|
Pucha nadal na swoim miejscu |
|
|
|
 |
czapla
Świeżak w kasku

Dołączył: 20 Lut 2009 Pochwał: 110 Posty: 1436 Skąd: Żary
|
Wysłany: 14 Marzec 2013, 18:51
|
|
|
| Jeszcze stoi, nigdy nie działał i już nigdy nie zadziała. |
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 10 Luty 2014, 20:39
|
|
|
Miałeś nosa, czapelka. Dzisiaj GITD ogłosił kolejny przetarg dot. likwidacji obudów wraz z konstrukcją wsporczą, a także ich utylizacji. I na nowej, zaktualizowanej liście znalazł się maszt nr 419 w miejscowości Strzeszowice. Do 1 lipca 2014 r. na pewno zniknie.
| czapla napisał/a: | | Jeszcze stoi, nigdy nie działał i już nigdy nie zadziała. |
Fakt, nie miał dociągniętego zasilania. |
|
|
|
 |
czapla
Świeżak w kasku

Dołączył: 20 Lut 2009 Pochwał: 110 Posty: 1436 Skąd: Żary
|
Wysłany: 10 Luty 2014, 21:17
|
|
|
Ma zamalowane oko sprayem na pomarańczowo, ale zauważyłem, że nadal budzi respekt i przed nim widać czerwone światła hamowania mobilków. |
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 10 Luty 2014, 21:19
|
|
|
| I to jest najlepszy dowód na to, że funkcję prewencyjną spełniał on w 100%! |
|
|
|
 |
czapla
Świeżak w kasku

Dołączył: 20 Lut 2009 Pochwał: 110 Posty: 1436 Skąd: Żary
|
Wysłany: 21 Sierpień 2014, 19:46
|
|
|
Dobrze piotreg napisałeś - "spełniał". Nie ma go już. |
Autor postu otrzymał pochwałę. |
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 22 Sierpień 2014, 08:34
|
|
|
Zerknij proszę także na pozostałe... |
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 16 Lipiec 2024, 10:01
|
|
|
| GITD ogłosił przetarg na Dostawę i instalację 70 szt. urządzeń stacjonarnych rejestrujących prędkość punktowo. Postępowanie realizowane w ramach przedsięwzięcia "Rozwój operacyjności Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym w zarządzaniu bezpieczeństwem ruchu drogowego na polskich drogach". W miejscowości Strzeszowice przewidziano montaż urządzenia rejestrującego prędkość punktowo – jest to lokalizacja rezerwowa. |
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 29 Marzec 2026, 19:15
|
|
|
| czapla napisał/a: | Dobrze piotreg napisałeś - "spełniał". Nie ma go już. |
Ponoć jest - nowy i fajniejszy. czapla, czekamy na szczegóły. |
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 31 Marzec 2026, 16:35
|
|
|
| Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym napisał/a: | Dzisiaj o 12:00 uruchomiliśmy fotoradar w m. Strzeszowice (woj. lubuskie) na DK 12. Dozwolona prędkość w miejscu pomiaru wynosi . |
Strzeszowice.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 121 raz(y) 100,9 KB |
|
|
|
|
 |
piotreg
Administratore banitore piotreg

Dołączył: 23 Mar 2007 Pochwał: 1707 Posty: 34059 Skąd: Dolny Śląsk
|
Wysłany: 1 Kwiecień 2026, 12:54
|
|
|
| TraffiStar SR390, nr seryjny urządzenia 643294-60090. Legalizacja ważna do 06 kwietnia 2027 r. |
|
|
|
 |
|
|