Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid e148658ffc14ae51dc29405f0b346984 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
DOLNOŚLĄSKIE - DW nr 364 (Legnica - Gryfów Śl.)
Autor Wiadomość
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 22 Czerwiec 2009, 19:45   

piotreg napisał/a:
Widzę, że wojewódzka nr 364 to Twój konik :-)

Teraz tylko czekać aż ustrzelisz tam jakiś przenośny... oj... ładne zdjęcia będą :-)

Codziennie wbijam się w te dziury to o nich piszę :wink: (Tak, jak Wrocław dla Ciebie)

Dzięki, Piotrku za scalenie, specjaline napisałem oddzielnie żeby na górę przeskoczył.

Dzisiaj były 2 suszareczki na trasie : w Złotoryi k. dawnego polmozbytu i w Czaplach na 28km, fotek brak, co do przenośnych to Złotoryja nie ma swojego, na szczęście! :)

Edit: 24.06.

Od wczoraj jest już zamknięty most na wlocie do Lwówka, zamknięcie miało miejsce w nocy chyba żeby uniknąć protestów :?

Osobowe auta mają objazd uliczkami, pow 3,5T przez Bolesławiec

Edit 16.07

Wczoraj droga była zamknięta na odcinku Pielgrzymka - Czaple, w Nowych Łąkach miał miejsce wypadek z udziałem 2 aut i motoru, niestety śmiertelny... :cry: I tu Panie i Panowie wielki APEL - UWAGA! WOLNIEJ... dlaczego? Droga ta składa się z kilku prostych i ogromnej ilości NIEWIDOCZNYCH ZAKRĘTÓW zarośniętych wysoką trawą z przełamaniami , więc praktycznie nie ma tygodnia żeby jakiś szybki akwizytor lub małolat nie poleciał w pole albo do lasu...

Jak mówią kierowcy na 19: Szybko pojechał... powoli będą go nieśli...

Edit 06.08

UWAGA!

Miejscowość Kozów przed samą Złotoryją - znowu aktywna codzienne szuszarka (50) .

Edit 10.09

Zdjęcia z 07.09...





Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez tqmeh 10 Wrzesień 2009, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ogrodzenia

Wysłany:    Balustrady, zadaszenia, meble metalowe MRM-metal



 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 10 Wrzesień 2009, 12:13   

Witam,

Troche z innej beczki, ale już mnie krew zalewa... :x

Od początku sierpnia jest zepsuta sygnalizacja na przejeździe kolejowym na wlocie do Złotej od Legnicy... niby OK, ale każdy kto jechał tam chociaż raz wie jakie to jest **** zatrzymywać się na STOP-ie, który jest na początku (końcu) wzniesienia :?

Więc:
- tel. do PKP Wrocław, to nie do nich to do Wałbrzycha trzeba dzwonić...
- dzwonię zatem do Wałbrzycha (chyba z 12 razy przez ostatni mieś.) 74.847.46.52, 600.084.732, i co przez półtora miesiąca:

Cytat:
Tak wiemy, robimy, działamy

- tel. dzisiaj:
Cytat:
To nie do nich to do J. Góry
:?
Dzwonię do JG: 692.160.257 i co?

Cytat:
To Wałbrzych zatwierdza zakup potrzebnych gratów
:?
- tel. do Wałbrzycha... trzeba czekać. ILE??? Nikt nie wie, mają czas :x

Ręce opadają... ZAPRASZAM, może podzwonicie w wolnej chwili...

Ps.

Zapomniałem dodać, że nie ma co tam dzwonić przed 8 rano i po 14. Też już nie ma z kim gadać...

Pozdr.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 10 Wrzesień 2009, 15:24   

To ja już wolę stawać na tym STOPIE :-)

Znam tą okolicę...

Od Legnicy ostro w dół, a w przeciwną stronę do góry...
Piękna okolica, ciekawe jak tam jest zimą, kiedy śniegu napada...
 
 
BluesWings
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 10 Wrzesień 2009, 20:46   

Z tej ilości postów w dzisiejszym dniu zapomniałem napomknąć, że dopadłem gościa odpowiedzialnego za ten przejazd.
Jeśli ktoś chce konkrety co do namiarów zapraszam na priv.
Sam osobiście nie mam czasu zająć się tematem.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 10 Wrzesień 2009, 21:17   

Witam,

Więc z tego co ustaliłem miał tam miejsce jakiś wypadek i coś tam zostało uszkodzone... taaa... z moich skromych obserwacji brakuje kawałka rury 2 cale - przy jednej z zapór, ale cóż, jest to tak niespotykana część, że sprawa potrwa, w praktyce mają gościa, a w zasadzie jego OC i wyremontują za to cały przejazd... a to trwa i trwa...

Pozdr.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 28 Wrzesień 2009, 08:07   

Witam,

Uwaga na nowe miejsce suszenia to prawe pobocze przy tym właśnie przejeździe kolejowym, ogr. (60) .
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 8 Październik 2009, 13:02   

Witam,

Od około 2 tyg. coś sie ruszyło na STOP-ie. Jest nowy automat i słup, na którym będzie sygnalizacja... poza tym prace znowu stanęły...

Mijałem dzisiaj służbę drogową lecącą dość głęboko tłustym Lanosem :wink: Jak mniemam w celu spr. stanu drogi, jednak z tego pułapu chyba nie zobaczyli za dużo ponieważ nic nie robią, no tak... przecież DW nr 364 jest OK :?

Pozdrawiam
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 9 Październik 2009, 11:38   

Witam,

Wiadomość z dzisiaj : przejazd (przed Złotoryją do Legnicy) = sygn. automatyczna zostanie uruchomiona dzisiaj, a co za tym idzie zostanie zdjęty znak STOP :)

Pozdrawiam
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 9 Październik 2009, 13:47   

Czuć entuzjazm w Twoim poście :-)
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 9 Październik 2009, 18:10   

8) Nawet nie wiesz jak duży :wink: Tyle czasu zmarnować na postawienie jednego ustrojstwa to tylko u nas jest możliwe :? Ciężko wyliczyć ile kosztuje zatrzymanie i ponowne ruszenie :wink: Ale nie o to do końca chodzi... i tak 3/4 narodu leciało przez ten stop jak leci, więc tu było prawdziwe niebezpieczeństwo, sami widzicie (nie od dziś) jak się "u nas" sprawy załatwia...

Pozdrawiam
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 9 Październik 2009, 18:31   

Ty chyba nigdy nie "robiłeś" w budżetówce...

Procedury, kochany...

Trzeba dwa pisma w sprawie napisać, 14 dni na odpowiedź, trzy odwołania, trzy kolejne zapytania i dopiero wtedy rusza ekipa w teren. Spokojnie.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 19 Październik 2009, 21:40   

Witam,

Uwaga nowe miejsce do suszenia (stare, ale dawno nieużywane) - ul. Złotoryjska za hutą w kierunku na Złotoryję, po prawej stronie za parkingiem dla pracowników huty, dzisiaj - okolice godz. 15:30 - sporo kierowców miało pecha...
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 21 Październik 2009, 16:33   

Witam,

Niebawem ma się zacząć remont DW nr 364 (Kozów- Wilczyce) w km 49+615 - 57 +100 (tablice już stoją) na długości 2.485 km. Nie ma co, spory kawałek :wink: W związku z czym szykuje się spore zamieszanie i objazdy po okolicznych wioskach... szkoda tylko, że na zimę się obudzili z taką robotą :? Taaa wiem, budżetówka... ponoć od poniedziałku początek manewrów (wiadomość od znajomego).
Zakończenie: 30.11.2009.


Szczegóły


Edit:

Potwierdzony termin zamknięcia drogi, to 26.10. (DSDiK nie wiedziała kiedy zaczynają prace :? Nie ma co, przejmują się tematem... dopiero wykonawca się określił). Objazd DW nr 328 do A4, więc ładny kawałek... W praktyce będzie to: Wyskok -> Brennik -> Gierałtowiec lub Kozów
-> Wysocko -> Rzymówka -> Krotoszyce.

Pozdr.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 28 Grudzień 2009, 16:37   

Przypadkiem nie jest to remont Twojej ulubionej drogi?



Źródło
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 28 Grudzień 2009, 21:50   

Witam,

A kto ich tam wie, niby już zakończony, a ciągle się tam kręcą :wink: Co do samego nowego odcinka zdażyło się tam już kilka ostrych wypadków, jedni mówią, że jest śliski asfalt, mi to raczej podchodzi pod ułańską fantazję...

Dzisiaj rano było ostre lodowisko, i na jutro też się zapowiada, drogowcy jak zwykle zaspali...

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
DOLNOŚLĄSKIE - DW nr 364 (Legnica - Gryfów Śl.) | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group