Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 8f730e2e9888b7adfd6715c8b067d524 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Łódź - Videorejestratory
Autor Wiadomość
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1551
Posty: 31938
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 22 Kwiecień 2021, 16:13   

No dobra. Nieoznakowaną Alfę przypisuje do Łodzi. Ciężko pewnie będzie ustalić, która pozbyła się "barw firmowych". A jesteś w stanie wskazać te, które na pewno jeszcze jeżdżą? :o

Znając życie wypadło jakieś auto nieoznakowane. :mrgreen: Może bełchatowski Superb? :o
 
 
Telematyka

Wysłany:    https://dbkfleetmanagement.com/



 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1155
Posty: 3416
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 23 Kwiecień 2021, 09:01   

Bywam w Łodzi i o Superbie cisza tak samo jak o Oplu kombi. Miesiąc temu jeździły dwie Alfy, ale nie miałem czasu jechać na garaże KWP Łódź sprawdzić co z resztą.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1551
Posty: 31938
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 24 Kwiecień 2021, 08:21   

Rzuć proszę okiem jak znajdziesz chwilę...
 
 
PieTrzaK
Forum Lider


Dołączył: 06 Wrz 2010
Pochwał: 472
Posty: 1471
Skąd: Łomża/Białystok
Wysłany: 30 Kwiecień 2021, 09:19   

Alfa lata, przyczyniła się do czegoś więcej niż łatanie budżetu. :good:

Cytat:
"Jesteście dla nas bohaterami". Policjanci uratowali dusząca się dziewczynkę

Szybka i zdecydowana pomoc policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego w Łodzi uratowała życie niemowlęcia. Dramatyczne sceny, ale zakończone szczęśliwym finałem, rozegrały się w poniedziałek (26 kwietnia) w Łodzi.


2-miesięczna Gaja nie oddychała, a jej mama wiozła ją do szpitala samochodem, pędzącym ponad 100 km/h po al. Bartoszewskiego w Łodzi. Dwaj policjanci łódzkiej drogówki "złapali" kobietę na wideoradar. Gdy okazało się, że dziecko się zadławiło, reanimowali je, a później na sygnale odwieźli zdenerwowaną kobietę wraz z córką do szpitala Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

Mama Gai - pani Patrycja, niewiele pamięta z tego dramatycznego dnia. Jedyne co pamiętam, to moment, gdy panowie już mnie zatrzymali i otwierałam drzwi, krzycząc do nich, że córeczka moja nie oddycha. Jeden z panów wysiadł (bo mnie nie słyszał) i mówił do kolegi, że z tyłu, w samochodzie jest córka, która nie oddycha. Po tym pan policjant ją wyjął i zaczął masować, klepać - prawdopodobnie w ten sposób udrożnił jej drogi oddechowe. Dziewczynka zaczęła oddychać samodzielnie.

Mundurowy oddał dziecko matce i funkcjonariusze zabrali ją radiowozem na sygnale do szpitala. To był odruch bezwarunkowy, gdy zacząłem udzielać pierwszej pomocy niemowlęciu - mówi starszy sierżant Stanisław Głogowiec, który zastosował pomoc przedmedyczną. Podejrzewam, że każdy w mojej sytuacji podobnie by się zachował i zrobił wszystko, żeby uratować zdrowie i życie innej osoby. Teraz jest w nas radość. Policjanci nie czują się bohaterami, ale mają satysfakcję z udanej akcji pomocy. Gdy zeszły emocje, przyszła radość - dodaje sierżant Daniel Adamski. Wcześniej człowiek działał impulsywnie, nawet nie był świadomy tego, jakie może być zagrożenie dla tego dziecka. Starał się, jak najszybciej dotrzeć na miejsce, żeby pomóc dziecku.

Na SOR w szpitalu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi dziewczynka trafiła w dobrym stanie. Dziecko zostało przyjęte do Kliniki Gastroenterologii, ponieważ po zachłyśnięciu się tak małego dziecka, może dojść do zachłystowego zapalenia płuc - wyjaśnia rzecznik ICZMP - Adam Czerwiński. W tej chwili Gaja jest pod obserwacją naszych specjalistów. Dziś mają być wykonane badania, które odpowiedzą na pytania czy ostatecznie doszło do tego zachłystowego zapalenia płuc czy też nie. Po dokładnych badaniach okazało się, że niemowlę jeszcze musi zostać w szpitalu, bo zadławienie spowodowało niepożądane zmiany w płucach.

Gdy po dwóch dniach od dramatycznej akcji, pani Patrycja spotkała się z funkcjonariuszami, ogromnie im dziękowała. Jesteście dla nas bohaterami, dla całej naszej rodziny! - mówiła wzruszona kobieta. W ramach wdzięczności zamieściła także post na Facebooku, chwaląc drogówkę oraz przypominając, jak ważne jest właściwe i szybkie reagowanie na samochody, jadące na sygnałach, żeby utworzyć dla nich korytarz życia. Nigdy nie wiemy, z kim i z jakiego powodu policjanci jadą na sygnałach - dodała pani Patrycja.

RMF.FM
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1551
Posty: 31938
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 30 Kwiecień 2021, 10:18   



YT
 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1155
Posty: 3416
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 11 Maj 2021, 14:10   

Cytat:
Jednoślady:

- szare Kawasaki Versys, nr rej. EL 849R
- szare Kawasaki Versys, nr rej. EL 823R


Ganiają po Kutnie :arrow: Klik.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3700
Posty: 9624
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 15 Maj 2021, 14:29   

:arrow: EL 163FN

EL 163FN.jpg
fot. Damian Długosz
Plik ściągnięto 146 raz(y) 667,46 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1551
Posty: 31938
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 20 Maj 2021, 09:49   

Porządki robię - myślę, że szary Opel Insignia FL, nr rej. ELC 82PN to martwa dusza. Zaginął bardzo dawno temu, z pewnością wycofany.

Zaginęły też:

- czarna Skoda Superb, nr rej. EBE L654
- czarny Opel Insignia Combi, nr rej. EL 752FK
 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1155
Posty: 3416
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 20 Maj 2021, 13:11   

Łódź to miasto cudów także wstrzymajmy się jeszcze z usunięciem. Jeżdżę teraz co jakiś czas w te rejony, może coś ustalę.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3700
Posty: 9624
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 1 Czerwiec 2021, 19:57   

:arrow: HPF I027

HPF I027.jpg
fot. Grzesiek Siejka
Plik ściągnięto 120 raz(y) 87,07 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1551
Posty: 31938
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 19 Lipiec 2021, 11:30   

małymobil napisał/a:
Bywam w Łodzi i o Superbie cisza tak samo jak o Oplu kombi. Miesiąc temu jeździły dwie Alfy, ale nie miałem czasu jechać na garaże KWP Łódź sprawdzić co z resztą.


Łódź.jpg
fot. Daniel Sander Jastrzębski
Plik ściągnięto 140 raz(y) 154,3 KB

 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1155
Posty: 3416
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 19 Lipiec 2021, 15:11   

piotreg napisał/a:
małymobil napisał/a:
Bywam w Łodzi i o Superbie cisza tak samo jak o Oplu kombi. Miesiąc temu jeździły dwie Alfy, ale nie miałem czasu jechać na garaże KWP Łódź sprawdzić co z resztą.

J e b a n i u t k i, jeszcze jeździ. Aż w środę poświęcę cały dzień żeby sprawdzić czy to nagrywa.
 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1155
Posty: 3416
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 26 Lipiec 2021, 10:51   

:o

KWP Łódź stan na 14,07.jpg
Plik ściągnięto 123 raz(y) 491,11 KB

 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1551
Posty: 31938
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 26 Lipiec 2021, 11:47   

Które były z 2013 r.?
 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1155
Posty: 3416
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 26 Lipiec 2021, 13:29   

Po lifcie, czyli mogą to być:

- brązowy Opel Insignia FL, nr rej. EL 153MP - kamera przód i tył
- czarny Opel Insignia FL, nr rej. ESI AY01 - kamera przód i tył
- srebrny Opel Insignia FL, nr rej. EL 967MN - kamera przód i tył

Lub jakieś z Powiatu w tym oznakowane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Łódź - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group