Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 4925f9486b968ec46ef2f29389912c38 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Szydłowiec - Videorejestratory
Autor Wiadomość
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1099
Posty: 3312
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 26 Sierpień 2011, 14:22   Videorejestratory

Cytat:
KPP Szydłowiec

- szary Fiat Bravo, nr rej. WPN 02HH /zdjęty ze służby/

A wiadomo coś o nieoznakowanym wiśniowym Renault? Bo wisi na mapie taka kropka, a w życiu nie widziałem i nie słyszałem o istnieniu tam kina objazdowego. Byłem z 3. tygodnie temu pod komendą i nic takiego nie widziałem, na radiu nie słyszałem.
 
 
Wynajem

Wysłany:    https://truckcare.pl/flota/samochody-dostawcze/



 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 27 Sierpień 2011, 08:51   

Na moje oko to martwa dusza. Ściągnę go przy okazji następnej aktualizacji.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 10 Maj 2012, 21:07   

Dzisiaj polowanie na nowe miejsce umieszczenia fotoradaru w Radomiu okazało się bezowocne. Ale na #19 usłyszałem, że pod Szydłowcem grasuje nieoznakowane Bravo. Z tego co pamiętałem, to Szydłowiec nie miał żadnego pojazdu z video. Szczęście mi sprzyjało. Akurat tuż za Orońskiem stało Bravo i trzymało (i tutaj jedna z niespodzianek) znanego polskiego boksera. Po rozliczeniu petenta, załoga Fiacika podjechała na pobliską stację paliw (po wcześniejszym umówieniu się na sesję). No i tutaj następna niespodzianka, jeden z misiaczków powiedział, że spodziewał się sesji, gdyż jakiś kolega (tutaj nie wiem, czy mój, czy jego) z Białegostoku, zapowiedział moje pojawienie się w tej okolicy na polowanie. Ekipa bardzo przyjaźnie nastawiona :) Na pokładzie jest sprzęt Polcamu (kamera jest tylko z przodu). Po przekazaniu namiarów na Forum i Mapę Video, przystąpiłem do sesji:

bravo przod.JPG
Plik ściągnięto 290 raz(y) 251,54 KB

bravo bok 1.JPG
Plik ściągnięto 278 raz(y) 247,4 KB

bravo bok 2.JPG
Plik ściągnięto 264 raz(y) 234,01 KB

bravo tył.JPG
Plik ściągnięto 293 raz(y) 253,14 KB

bravo kamera 1.JPG
Plik ściągnięto 267 raz(y) 221,89 KB

bravo kamera 2.JPG
Plik ściągnięto 286 raz(y) 217,55 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Maj 2012, 21:22   

Liga jak zawsze :)
 
 
 
Qbek 
Forum Lider


Dołączył: 28 Paź 2009
Pochwał: 137
Posty: 1384
Skąd: znienacka
Wysłany: 10 Maj 2012, 22:45   

A ja we wtorek trafiłem tam Vectrę:

2012-05-08-583.jpg
Plik ściągnięto 300 raz(y) 162,95 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 11 Maj 2012, 06:17   

Może Vectra ze Skarżyska się tam zapuściła?
 
 
 
mariom2 
Forum Lider

Dołączył: 06 Lis 2011
Pochwał: 45
Posty: 257
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 21 Maj 2012, 10:11   

Tak - to jest Skarżyska <R> . Widać jak na dłoni :good:

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 1 Październik 2012, 14:17   

Cytat:
Szalony pościg po siódemce. Zdobył 70 punktów karnych!

23-letni kierowca nie miał nawet prawa jazdy.


Wszystko zaczęło się w niedzielę, przed godziną 16, na obwodnicy Szydłowca. Policjanci w radiowozie z wideorejestratorem zauważyli motocykl, który przejechał na czerwonym świetle.

Policjanci chcieli zatrzymać motocyklistę do kontroli. Ten jednak zamiast zatrzymać się przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Radomia. Radiowóz ruszył za nim w pościg.

Na odcinku około 10 kilometrów motocyklista popełnił całą listę wykroczeń. Miedzy innymi wyprzedzał samochody na podwójnej ciągłej i z prawej strony, zjeżdżając na pobocze. Manewr wyprzedzania podejmował na również na skrzyżowaniach. Jechał z prędkością ponad 140 kilometrów na godzinę, także w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę.

W miejscowości Kuźnia zjechał z krajowej siódemki na drogę powiatową. Tam nie zapanował nad motocyklem i wywrócił się. Kierowca i jego pasażer zaczęli uciekać pieszo. Daleko nie odbiegli, policjanci szybko ich zatrzymali.

Okazało się, że 23 – letni kierujący z gminy Jastrzębia nie ma prawa jazdy. Jego ścigacz, kawasaki nie miał badań technicznych, nie był ubezpieczony i zarejestrowany.
Kierujący został zwolniony do domu, jego motocykl został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Policjanci wyliczyli, że gdyby 23 – latek miał prawo jazdy dostałby za szaleńczą jazdę siódemką 79 punktów karnych!

- Sprawę skierujemy do sądu. Zabezpieczone zostało nagranie z wideorejestratora, to będzie jeden z dowodów w sprawie – mówi Dariusz Kalita, naczelnik wydziału prewencji szydłowieckiej Komendy Powiatowej Policji. – Mimo, że 23 – latek nie ma prawa jazdy będziemy wnioskowali o wydanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Odpowie za wszystkie wykroczenia, ale też za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

LINK
 
 
 
mariom2 
Forum Lider

Dołączył: 06 Lis 2011
Pochwał: 45
Posty: 257
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 1 Październik 2012, 20:23   

No to się wyszykował :grin:
 
 
sqrt9
Się wciągnął

Dołączył: 27 Kwi 2011
Pochwał: 18
Posty: 253
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Październik 2012, 20:30   

Przejeżdżałem akurat obok tego gościa, gdy go pakowali do nieoznakowanego radiowozu tuż przy drodze K-7. Na zadowolonego nie wyglądał. I tak będzie jeździć dalej, bo tak się jeździ na wsi
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 3 Październik 2012, 16:40   

To dzisiaj w prasie zamieścili filmik ku przestrodze:

Cytat:
Film z szaloną ucieczką motocyklisty i pasażera

Wszystko działo się w niedzielę. Przed godziną 16, na obwodnicy Szydłowca. Policjanci w radiowozie z wideorejestratorem zauważyli motocykl, który przejechał na czerwonym świetle.



LINK

I to jest materiał do Uwaga Pirat!
 
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Październik 2012, 18:05   

Dla zatrzymania jakiegoś patałacha (bo dał się złapać) na motorze nasza "dzielna" policja naraziła zdrowie i życie prawdopodobnie kilkudziesięciu lub kilkuset postronnych osób. BRAWO!!! :facepalm:
 
 
andrzej59
Forum Lider


Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 314
Posty: 1488
Skąd: Kielce
Wysłany: 3 Październik 2012, 20:35   

Raczej ten patałach na motorze narażał innych.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 4 Październik 2012, 07:35   

bicker5 napisał/a:
Dla zatrzymania jakiegoś patałacha (bo dał się złapać) na motorze nasza "dzielna" policja naraziła zdrowie i życie prawdopodobnie kilkudziesięciu lub kilkuset postronnych osób. BRAWO!!!

Jasne :!: Jeszcze go pożałuj :!: Biedny motocyklista... wyjechał na szosę, pyrkał sobie spokojnie po niedzielnym obiedzie, a dzielna policja mu to uniemożliwiła. Mamy winnego :!:

Gdyby to ode mnie zależało, ktoś taki - jak w Skandynawii - poszedłby siedzieć.
 
 
mariom2 
Forum Lider

Dołączył: 06 Lis 2011
Pochwał: 45
Posty: 257
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 4 Październik 2012, 13:02   

Nie chce nikogo obrazić, ale prawda jest taka, że większość młodzieży w moim wieku, oczywiście nie wszyscy, ale z WSZ, jeździć nie potrafi. Wiem jak jest, wystarczy przyjechać do mego okolicznego Skarżyska, by zobaczyć co wyprawiają. :grin: Jeden kiedyś za wiaduktem koło Questa wbił się czarną BMKą E36 na przeciwległy pas ruchu i grzał równo. :lol: Nie patrzył na innych, jak mu trąbią i mrugają. :facepalm:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Szydłowiec - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group