Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 8923cc627b71b7f0effdc42defb7ff8d Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Turek - Suszarka
Autor Wiadomość
Franek
Dziędobry!

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 18
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 09:12   Suszarka

Turek posiada na wyposażeniu radar ręczny Iskra 1D, oraz inne radary starszej generacji (np. Rapidy), którymi łapią właściwie na każdej drodze wlotowej do Turku:

- Droga K-72 - Uniejów - Turek - najczęściej Panowie Policjanci stoją w Laskach, prawie zawsze można ich tam spotkać piątek/sobota po południu, a także w stronę Uniejowa w miejscowości Ewinów, stoją na leśnej drodze przy bardzo długiej prostej.

- Droga K-72 - Konin - Turek - najczęściej w Słodkowie za wzniesieniem, lub gdzieś między Słodkowem a Turkiem.

- DW nr 470 - Kalisz - Turek - najczęściej na górce w Cisewiu, lub zza krzaków trochę dalej w stronę Kalisza lub też w stronę Turku.

- DW nr 470 - Kościelec - Turek - najczęściej w Szadowie Pańskim, albo już w samym Turku, przy małym skrzyżowaniu: Al. Jana Pawła z ul. Zdrojki Prawe.

- czasem na drodze K-83 w Kowalach Pańskich lub w innych miejscach na wlocie.

Zazwyczaj są to oznakowane samochody policyjne (może napiszę tak: nieoznakowanego nigdy nie spotkałem).

Fotoradaru Turek obecnie nie posiada.

PS. "Fotoradar" w miejscowości Przykona na drodze K-72 - Uniejów - Turek to zardzewiała atrapa, która celuje nie wiadomo w co.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 18:00   

Iskra pewnie jest już wszędzie. Kupili tego tyle, że spokojnie starczy dla wszystkich. :-)

Co do Przykony...



Ostatnio będąc z Ojcem właśnie w Przykonie zwróciłem na to uwagę, że jeśli już ten szajs stawiają to mogliby chociaż budkę skierować w kierunku mobili, a nie pieszych...

Być może polują na zbyt szybkich rowerzystów? :-)
 
 
KaroleK
Obrońca krzyża


Dołączył: 02 Lis 2008
Pochwał: 56
Posty: 174
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 22:46   

Mnie to wygląda na polowanie na zające :)
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 18 Lipiec 2009, 09:36   

Ty zając, nudzi Ci się? Przejrzyj może jakieś fora miasta Turek. Może trafisz tam jakieś informacje. :-)
 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 5 Maj 2014, 11:26   

W czwartek w Turku gwiezdne wojny <LR> na Alei Jana Pawła II w okolicy drogi K-72, ciężko jest mi przypomnieć dokładne miejsce, ale zaraz za wlotem w zatoczce. :idea:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Turek - Suszarka | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group