Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 6d0389cf26cf8b33b1fbeac6a882f2bd Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Rów - "Ciekawe" aukcje
Autor Wiadomość
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 28 Grudzień 2016, 16:53   

skansen napisał/a:
Uważam jednak, że podawanie pełnego linka zajmuje moment, a mogą się "pod nim" znajdować interesujące informacje.

:good:

Zaj007 napisał/a:
Faktycznie był, ale pewno jak mod/adm moderował post (bo były tylko wpisane linki do zdjęć, a nie odpowiednie kody) to przypadkiem usunął. Źródło i tak jest podane na zdjęciach, więc kłopotu nie ma. :grin:

Fotki przerzucamy na forumowego fotosika, ponieważ jest to konto premium (opłacane) i mamy dzięki temu pewność, że zdjęcie nie przepadnie. Przy moderacji mogło tak być, że link gdzieś zaginął. I wychodzi na to, że to ja dałem d u p y. :oops:
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
autogaz1984 
500+


Dołączył: 02 Sty 2014
Pochwał: 1268
Ostrzeżeń: 1/5
Posty: 2469
Skąd: Toruń/Czernikowo/Lipno
Wysłany: 28 Grudzień 2016, 20:23   

piotreg napisał/a:
Przy moderacji mogło tak być, że link gdzieś zaginął. I wychodzi na to, że to ja dałem d u p y.

Najważniejsze jest to, aby się do tego przyznać. :good: :grin:
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 1 Luty 2017, 19:27   

Ogłoszenie już nieaktualne...

"Kupiony w Polskim Salonie ''RENAULT ALCAR'' w Olsztynie. I Właściciel (Komenda Policji w Olsztynie)".


Link
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 1 Luty 2017, 19:53   

I że tylko 219 kkm ma? I nie ma żadnych przetarć na siedzeniach od broni? W Alfach już po roku czasu jazdy były przetarcia na boczkach siedzenia od broni. Jak dla mnie ona za bardzo nowo wygląda.
 
 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1099
Posty: 3312
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 1 Luty 2017, 21:04   

Pimp My Ride.
 
 
kalex
Jajcarz

Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 127
Posty: 1222
Skąd: Wrocław
Wysłany: 1 Luty 2017, 21:06   

To ta co na torach kolejowych wylądowała. :lol: Czy tamta była koloru innego.
 
 
Zaj007 
Forum Lider


Dołączył: 04 Maj 2012
Pochwał: 76
Posty: 596
Skąd: MI6
Wysłany: 2 Luty 2017, 00:26   

Mirek pojechał... "hacbak", "faktury do wglądu". Przebieg mały coś. :idea:

Brakuje tylko pozycjonowania "nie Passat", "nie B5", "nie Pajeton".


phone, w 159 założone są pokrowce jakieś. Dzieło dostawcy samochodów do <R> (pewnie wymóg z przetargu, że ma być czarne wnętrze).
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 2 Luty 2017, 09:25   

kalex napisał/a:
To ta co na torach kolejowych wylądowała. :lol: Czy tamta była koloru innego.



Fot. wp.pl
 
 
PieTrzaK
Forum Lider


Dołączył: 06 Wrz 2010
Pochwał: 472
Posty: 1471
Skąd: Łomża/Białystok
Wysłany: 2 Luty 2017, 10:01   

Przetarcia powiadasz... :wink:
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 2 Luty 2017, 10:02   

Cytat:
Sprzedają elbląskie, policyjne renault. "Bezwypadkowe..."? Raczej nie!

Na jednym z portali z ogłoszeniami motoryzacyjnymi pokazała się oferta zakupu Renault Megane II – bezwypadkowego, z bogatym wyposażeniem, serwisowana w ASO. Problem w tym, że to auto należało kilka lat temu do elbląskiej policji. Zaliczyło też potężny wypadek.

Jak nas poinformował jeden z naszych Czytelników, na portalu ogłoszeniowym pojawił się anons o sprzedaży bogato wyposażonego Renault Megane II. Auto miało pochodzić z salonu, choć jak czytamy w ogłoszeniu pierwszym właścicielem była Komenda Policji w Olsztynie (auto znalazło się na wyposażeniu elbląskiej policji). Obecny sprzedawca informuje, że samochód jest bezwypadkowy. Co niestety nie jest prawdą.

Samochód ten w 2012 r. uczestniczył w pościgu za pijanym kierowcą. Policjanci z Pasłęka niestety mieli wypadek.

Tak wówczas relacjonowali to zdarzenie:
"– Otrzymaliśmy zgłoszenie od policji w Ostródzie, że drogą S7 w stronę Elbląga porusza się biały samochód osobowy na otwockich numerach rejestracyjnych, którego kierowca jest nietrzeźwy. Przed Pasłękiem podjęliśmy pościg za wskazanym pojazdem, którego kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe. Ewidentnie chciał uniknąć kontroli – mówił wówczas policjant z ruchu drogowego pasłęckiej policji, który kierował nieoznakowanym tym megane. – Po chwili kierowca polo zjechał w okolicę zajazdu "Amazonka". Wydawało nam się, że zatrzyma się w końcu do kontroli, ale niestety nadal próbował uciekać bocznymi drogami. W pewnym momencie droga wewnętrzna zbiegła się z drogą numer E77 i na jej łuku – za wzniesiem – kierowca volkswagena wpadł do głębokiego rowu. Niestety nam też nie udało się zapanować nad autem i pościg zakończył się uszkodzeniem radiowozu – dodał."



Na forum bez-wypadkowe.net jeden z internautów, mechanik, który naprawiał renault opisał historię tego auta.

"Po policyjna Megane. Była "u mnie" na warsztacie w czerwcu 2016 po wygraniu jej przez znajomego na policyjnym przetargu za około 5 tys. zł i wyglądała tak, jak na poniżej przesłanych zdjęciach (mojego autorstwa). Widać też na nich m.in. przebieg auta (choć i tu mam wątpliwości co do jego legalności). W takim stanie została sprzedana dalej i przechodziła z rąk do rąk handlarzy dalej, za każdym razem ktoś coś poprawiał (oczywiście najtańszym kosztem). VIN auta: VF1BM0M0638938148 – pisze forumowicz.



Zdjęcia megane, jak wyglądało po wypadku:

















Link

Informacja o sprzedawanej "elbląskiej" megane pojawiło się też na facebookowym forum https://www.facebook.com/bezwypadkowe.net/

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu, jako zawierające nieprawdziwe informacje o bezwypadkowości megane, zostało już zgłoszone do administracji serwisu ogłoszeniowego.

Źródło: www.elblag24.pl
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 2 Luty 2017, 11:26   

No i o takich siedzeniach mówię. <R> jak wsiada z całym ekwipunkiem na pasie, to takie są tego efekty. A i na 100% kręcony licznik jest.
 
 
 
Zaj007 
Forum Lider


Dołączył: 04 Maj 2012
Pochwał: 76
Posty: 596
Skąd: MI6
Wysłany: 2 Luty 2017, 12:39   

Polecam poczytać podlinkowane fora. Z zamieszczonych tam treści wynika między innymi, że już w 2010 roku (czyli po 3 latach eksploatacji) miała 160 000.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 2 Luty 2017, 12:40   

phonemaniac napisał/a:
A i na 100% kręcony licznik jest.

To się teraz korekta nazywa. :lol:
 
 
małymobil 
Moderatore

Dołączył: 10 Lis 2010
Pochwał: 1099
Posty: 3312
Skąd: TST/ WWL
Wysłany: 11 Listopad 2019, 13:49   

Jakiś czas temu odeszły ze służby Vectry V6 turbo. Od tego momentu niektóre zaczęły jeździć do tyłu.

:arrow: OLX

:arrow: OLX2

:arrow: OLX3

Myślę, że charakterystycznych dziurek i dodatkowych gniazd zapalniczki nie muszę tłumaczyć. :mrgreen: Inne po służbie w Policji nadal są w bardzo dobrym stanie.
 
 
inżynier
Forum Lider

Dołączył: 21 Cze 2012
Pochwał: 282
Posty: 666
Skąd: WPI/SK/RZ
Wysłany: 11 Listopad 2019, 15:56   

Rzeczywiście to Vectry wycofane ze służby. Świadczą o tym te dodatkowe wtyki. Ale przebiegi ochrzczone. Na 100%. One miały grubo ponad 300 000 przebiegu. Te auta są tak wyeksploatowane że strach do nich wsiadać. A co dopiero to kupić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Rów - "Ciekawe" aukcje | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group