Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 38108b821b1c33669f86d7454e824094 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
LUBELSKIE - Rudnik Kolonia - droga lokalna (Kraśnik - Lublin)
Autor Wiadomość
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3683
Posty: 9601
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 14 Sierpień 2013, 11:15   Rudnik Kolonia - droga lokalna (Kraśnik - Lublin)

Cytat:
Fotoradar stacjonarny na terenie miejscowości Rudnik Kolonia

- jadąc w kierunku Kraśnika

Cytat:
Zderzenie z fotoradarem

W Pułankowicach na drodze krajowej nr 19 ok. godziny 5 rano doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policyjnych wynika, że kierujący chevroletem 20 letni mieszkaniec Lublina chciał uniknąć kolizji z poprzedzającym go pojazdem. Kierowca samochód jadącego z przodu nagle po błyśnięciu fotoradaru zaczął hamować, 20 latek zjechał na prawo do przydrożnego rowu a następnie uderzył w fotoradar.

Samochód dachował, na szczęście młodemu kierowcy nic się nie stało. Pojazd został poważnie uszkodzony, fotoradar również. Kierujący, który ostro hamował po błyśnięciu fotoradaru odjechał z miejsca.


Źródło: www.kwp.lublin.pl
 
 
Ogrodzenia

Wysłany:    Balustrady, zadaszenia, meble metalowe MRM-metal



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 14 Sierpień 2013, 11:25   

Coś mi tu nie gra. A może to maszt w miejscowości Rudnik Kolonia? :o
 
 
wlodek76 
Dziędobry!

Dołączył: 21 Kwi 2013
Pochwał: 2
Posty: 21
Skąd: PL
Wysłany: 14 Sierpień 2013, 11:46   

Oczywiście, że to jest Rudnik-Kolonia. :-) Redaktorzyna goni za szybką sensacją, więc nie sprawdza dokładnie jaka to jest miejscowość no i tak wprowadza ludzi w mały błąd. :-)

A po jaką cholerkę ten pierwszy kierowca hamował jak i tak dostanie mandat, bo mierzony był i tak wcześniej przed błyskiem. :facepalm: :lol: Na pewno został zarejestrowany przez fotoradar albo na pewno przez innych ten wyczyn został nagrany i będzie można dojść do rzeczywistego sprawcy wykroczenia. :cool:

Te Multy mają coś mocny błysk. Powinni coś z tym zrobić, bo tylko patrzeć jak zaroi się od takich przypadków. :wink:
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3683
Posty: 9601
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 17 Październik 2013, 20:26   

Cytat:
Uwaga kierowcy, fotoradar wrócił na swoje miejsce

Informujemy, że fotoradar w Kolonii Rudnik, uszkodzony w sierpniu tego roku podczas kolizji z autem osobowym, wrócił w tym tygodniu na swoje miejsce. Urządzenie ponownie robi zdjęcia.

Przypomnijmy, 14 sierpnia tego roku w fotoradar ustawiony w Kolonii Rudnik, przed Pułankowicami, uderzył samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w momencie, kiedy jeden z kierujących przestraszył się błysku lampy. Gwałtownie zahamował a jadący za nim chevrolet spark aby nie dopuścić do najechania na tył zjechał do głębokiego rowu i dachował. 20-latek kierujący pojazdem nie ucierpiał w zdarzeniu ale jego pojazd uległ znacznemu uszkodzeniu obijając się o elementy masztu fotoradaru.

Pracownicy GITD zainstalowali w tym tygodniu nowe urządzenie na maszcie w Kolonii Rudnik przy drodze krajowej nr 19. Fotoradar ponownie wykonuje zdjęcia kierującym, którzy przekraczają dopuszczalną prędkość w tym miejscu.

Źródło: www.lublin112.pl
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 5 Luty 2014, 11:28   

Ujęcia z innej perspektywy, jeszcze uszkodzonego masztu. Maszt oczywiście wpięty jest do systemu CANARD - aktywny 24h na dobę.

Źródło: www.lublin112.pl

Kol. Rudnik (1).jpg
Plik ściągnięto 505 raz(y) 104,07 KB

Kol. Rudnik (2).jpg
Plik ściągnięto 487 raz(y) 90,04 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
silny1 
Dziędobry!


Dołączył: 17 Maj 2014
Pochwał: 11
Posty: 20
Skąd: TOP
Wysłany: 9 Czerwiec 2014, 04:28   

-> Rudnik Kolonia - kierunek Kraśnik:



-> Multaradar CD:



-> Rudnik Kolonia - kierunek Lublin:


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
autogaz1984 
500+


Dołączył: 02 Sty 2014
Pochwał: 1268
Ostrzeżeń: 1/5
Posty: 2469
Skąd: Toruń/Czernikowo/Lipno
Wysłany: 12 Sierpień 2014, 17:07   

:facepalm:

Cytat:
Z zasłoniętymi tablicami jeździł koło fotoradaru

21-letni pirat drogowy wraz z grupą znajomych wpadł na pomysł uwiecznienia swoich wyczynów w obiektywie fotoradaru. Kierując subaru z zasłoniętą tablicą rejestracyjną przejeżdżał obok fotoradaru myśląc, że pozostanie bezkarny. Stojący na poboczu drogi jego znajomi filmowali zdarzenie aparatami w telefonie. Całą sytuację zauważyli patrolujący drogę policjanci i po pościgu zatrzymali kierującego subaru 21-latka.

Do zdarzenia w sobotę o godz. 20.00 w miejscowości Rudnik Kolonia na trasie nr 19. Patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego w Kraśniku zauważył pojazd, który z dużą prędkością przejechał obok ustawionego tam fotoradaru. Błysk flesza urządzenia wskazywał, że zostało zrobione zdjęcie pojazdu, który popełnił wykroczenie, mając zaklejone taśmą tablice rejestracyjne.

Policjanci zauważyli obok fotoradaru młodych ludzi, którzy telefonami komórkowymi rejestrowali przejazd. Po krótkim pościgu patrol zatrzymał pojazd. Za kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec gminy Głusk. Policjantom wyjaśnił, że celowo jechał z tak dużą prędkością, by fotoradar wykonał zdjęcie jemu i jego kolegom stojącym na poboczu, a tablice zakrył, by uniknąć odpowiedzialności.

Otrzymał mandat za ukrywanie - nieczytelność tablic rejestracyjnych pojazdu. Jego dane i informacja o jego wyczynie zostały już przekazane Inspekcji Transportu Drogowego. Pracownicy ITD będą ustalać ile zdjęć zostało wykonanych przez fotoradar 21-letniemu kierującemu subaru.




Link

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 12 Sierpień 2014, 23:08   

To się Leszek zdziwił... :lol:
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 20 Maj 2015, 22:06   

Poprawa sesji Silnego. ;)

kolonia rudnik przod 1 th.jpg
Plik ściągnięto 295 raz(y) 723,18 KB

kolonia rudnik przod 2 th.jpg
Plik ściągnięto 257 raz(y) 668,07 KB

kolonia rudnik tyl 1 th.jpg
Plik ściągnięto 294 raz(y) 720,8 KB

kolonia rudnik tyl 2 th.jpg
Plik ściągnięto 267 raz(y) 742,23 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
polim
Dziędobry!

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: 30 Czerwiec 2015, 13:36   Pytanie

Czy ktoś może powiedzieć, czy ten fotoradar robi też zdjęcia pojazdom jadącym w kierunku Lublina? A więc w przeciwnym kierunku, do którego jest ustawiony. W końcu stoi tam znak tej strzałki, zasłaniając trochę pas przeciwny. Może ktoś się na ten temat wypowiedzieć?
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 30 Czerwiec 2015, 13:39   

Ten typ fotoradaru może jak najbardziej wykonywać zdjęcia z najazdu i odjazdu. Także trzeba uważać.
 
 
 
polim
Dziędobry!

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: 30 Czerwiec 2015, 14:08   

Teraz za późno na uważanie. Nadzieją jest, że jechałem za samochodem, który poruszał się z taką samą prędkością.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 1 Lipiec 2015, 20:17   

polim napisał/a:
Nadzieją jest, że jechałem za samochodem, który poruszał się z taką samą prędkością.

A jakie to ma znaczenie?
 
 
mariom2 
Forum Lider

Dołączył: 06 Lis 2011
Pochwał: 45
Posty: 257
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 1 Kwiecień 2016, 13:58   

Na oficjalnej stronie <itd> nie ma go już na mapie. Nie wiem czemu, ale to ciekawe zjawisko. :twisted:
 
 
koalsonik 
Dziędobry!

Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Maj 2016, 08:46   Kolonii Rudnik przy drodze krajowej nr 19.

Witam, ja piszę z pytaniem, a właściwie z prośbą o pomoc. Jechałem drogą K-19, w Koloni Rudnik dostałem pomarańczowym światłem z fotoradaru. Nie zauważyłem go, bo się śpieszyłem. Jechałem 110 km/h. Jakie będę miał problemy z tego tytułu. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: phonemaniac: 31 Maj 2016, 12:02 ]
Nie powtarzaj tematu w kilku wątkach. Jak nie wiesz, gdzie umieścić post, posłuż się szukaczką, a nie zakładasz nowe tematy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
LUBELSKIE - Rudnik Kolonia - droga lokalna (Kraśnik - Lublin) | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group