Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid abbbe7c71e43525d6f5bfdeb9e79464d Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
ŚLĄSKIE - Piekary Śląskie
Autor Wiadomość
Tomecek
Dziędobry!

Dołączył: 19 Lut 2013
Pochwał: 3
Posty: 40
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28 Maj 2013, 08:32   Piekary Śląskie

Hej!

Wczoraj pomiędzy Piekarami Śląskimi, a Świerklańcem - w Kozłowej Górze - stał sobie przenośny fotoradar. Jest tam oznakowana strefa "kontrolna", ale od ładnych paru lat tam jeżdżę i nigdy nic nie było! Bardzo rzadko misiaki.
Nie miałem akurat CB, ale tyłek uratował mi V1, bo właśnie przymierzałem się do nieładnego wyprzedzenia wolnych maruderów - ograniczenie tam to (40) , a tu patrzę 2. źródła (w tym jedno na Ka) przede mną. Normalnie daje tam czadu jakaś czujka nad przejściem dla pieszych w paśmie K i słychać ją ponad kilometr w każdą stronę. Natomiast wczoraj jakieś 200 może 300m pojawiło się coś na Ka i zmusiło do zastanowienia :mrgreen:
Na chodniku - ładnie przysłonięty jakimś cywilnym autem stała sobie szara skrzyneczka - widoczna może z 25m wcześniej :shock:

Pozdrawiam!
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1547
Posty: 31912
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 28 Maj 2013, 09:16   

Kozłowa Góra to dzielnica Piekar Śl.? Jaka to ulica?
Rozumiem, że fotoradar obsługuje <SM> Piekary Śl.?

Szara skrzyneczka? Hmmm...

Taka?

 
 
Tomecek
Dziędobry!

Dołączył: 19 Lut 2013
Pochwał: 3
Posty: 40
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28 Maj 2013, 09:40   

O, taka skrzyneczka właśnie! Co to za model? Mieścina Kozłowa Góra przy skrzyżowaniu ulic Tarnogórskiej i Powstańców Śląskich. Nie wiem właściwie czy to dzielnica Piekar czy Świerklańca. Kto to pudło obsługiwał - nie mam pojęcia. Nie było żadnego oznakowanego pojazdu, a radar widziałem może przez sekundę dosłownie. Zaznaczam, że od ładnych paru lat nigdy wcześniej go tam nie widziałem. Być może był bardzo rzadko albo panowie mają nową zabawkę? Strefa oznakowana pomiaru "na odcinku 600m" jest tam już od jakiegoś czasu.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1547
Posty: 31912
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 28 Maj 2013, 09:48   

To Multanova 6F.
 
 
Tomecek
Dziędobry!

Dołączył: 19 Lut 2013
Pochwał: 3
Posty: 40
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28 Maj 2013, 17:18   

A jak 6F wypada w rankingu trudności w wykrywaniu? Z najazdu miałem ok. 200-300m. Szkoda, że spieszyłem się do pracy, bo byłbym zawrócił i zrobił film z kom.
Z odjazdu byłoby pewnie max. 50m?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
ŚLĄSKIE - Piekary Śląskie | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group