Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 5abbd3da3b652ff4460e2333ef425330 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Pytanie odnośnie Krośniewic
Autor Wiadomość
qsmierr
Dziędobry!

Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7
Wysłany: 4 Wrzesień 2008, 15:38   Pytanie odnośnie Krośniewic

Czy ten fotoradar w Krośniewicach jest oznakowany?? Ja tam nie widziałem żadnej niebieskiej tablicy informującej, że jest tam fotoradar...a chyba być powinna??
 
 
Ubezpieczyłem

Wysłany:    https://grupadbk.com/uslugi/ubezpieczenia/



 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 4 Wrzesień 2008, 17:42   

Niestety nie wiem czy ta tablica tam jest, czy nie, ale w kwestii ogólnej - nie ma obowiązku umieszczania tablic ostrzegających o kontroli radarowej. W sensie prawnym nie są one nawet "znakami drogowymi" - nie ma ich w kodeksie.
 
 
qsmierr
Dziędobry!

Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7
Wysłany: 5 Wrzesień 2008, 08:04   

Wydaje mi się, że stacjonarne fotoradary muszą być oznakowane. Niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego przepisu regulującego...dlatego pytam ;)
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 5 Wrzesień 2008, 11:42   

Nie możesz takiego przepisu znaleźć, bo nie istnieje.
Spróbuj też poszukać samego znaku drogowego, proszzz: http://www.v10.pl/prawo/Znaki,drogowe,111.html
 
 
qsmierr
Dziędobry!

Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7
Wysłany: 5 Wrzesień 2008, 23:21   

kto szuka ten znajdzie ;) no ale w tym przypadku chyba nie da sie znalezc...przyjdzie zaplacic za ta fotke...moze chociaz ladnie wyszedlem ;)
pozdrawiam i temat uwazam za zamkniety.
 
 
aceJacek
Juniore Adminio


Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 47
Wysłany: 9 Wrzesień 2008, 22:38   

Istnieje teoria, że tabliczki ostrzegawcze przed fotoradarami (oprócz prewencji) są montowane, by Policja nie musiała w sądzie dyskutować z kierowcą, który dostał fleszem po oczach.
 
 
 
qsmierr
Dziędobry!

Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7
Wysłany: 16 Wrzesień 2008, 23:02   

a o czym mozna z nimi podyskutowac jak nie ma tabliczki??bo w sumie moze to i warto... ;)
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 17 Wrzesień 2008, 21:22   

Nie ma o czym!
 
 
aceJacek
Juniore Adminio


Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 47
Wysłany: 20 Wrzesień 2008, 22:05   

Od czasu do czasu czytuję historie łapczywie podchwytywane przez pismaków, w których to kierowcy skarżą się na niebywałe zagrożenie, na jakie naraził ich niespodziewany błysk flesza fotoradaru. Nie wspominają przy tym, że jadąc za szybko sami "strzelają sobie w stopę". Jak mawiał Ordell w Jakie Brown: "He put himself in the position..."
 
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 11:48   

aceJacek napisał/a:
"He put himself in the position..."


No i znowu będę się rychał do wieczora :)))

Louis: Who's that?
Ordell Robbie: That's Beaumont.
Louis: Who's Beaumont?
Ordell Robbie: An employee I had to let go.
Louis: What'd he do?
Ordell Robbie: He put himself in a position where he was going to have to do ten years in prison, that's what he did. And if you know Beaumont, you know ain't no god damn way he can do ten years. And if you know that, then you know Beaumont's gonna do anything Beaumont can to keep from doing them ten years, including telling the federal government any and every motherfucking thing about my black ass. Now that my friend is a clear cut case of him or me. And you best believe it ain't gonna be me.
Gwoli wyjaśnienia dla niezorientowanych - panowie rozmawiają o byłym pracowniku pana Ordella, przewożonym obecnie w bagażniku sedana.

Fota niestety z innej sceny, choć stopień zaangażowania w akcję porównywalny.



Bilet do kina 15 zł, popcorn+cola 10zł, mina De Niro bezcenna :)))
 
 
qsmierr
Dziędobry!

Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7
Wysłany: 23 Wrzesień 2008, 20:59   

piotreg napisał/a:
Nie ma o czym!

z panami niebieskimi zawsze jest o czym podyskutować :P ( choćby o ich ciężkiej i wymagającej pracy ;) , o winie raczej nie ma co bo ewidentna ) a tak swoją drogą to miał być super szybki radar ( chodzi mi o przesył danych i namierzanie pirata ) a tu prawie miesiąc i cisza...ale nie narzekam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Pytanie odnośnie Krośniewic | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group