Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid bd33f6e6b9a6963d630d1019b2a07a85 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Proszę o pomoc - czy dostanę mandat?
Autor Wiadomość
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 6 Wrzesień 2018, 12:20   

Urządzenie odróżnia pasy ruchu i wskazuje, że to pomiar na drugim pasie. Wg mnie wszystko jest ok.
 
 
Migawka

Wysłany:    Fotografia profesjonalna Foto-Art



 
 
Misskov
Dziędobry!

Dołączył: 25 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: 25 Grudzień 2022, 16:36   

Drodzy, rozproszcie moje obawy lub powiedzcie, czy dobrze myślę - jechałem sobie do bólu przepisowo prawym pasem Poniatowskim w Warszawie, bo wszyscy wiedzą, że na tym moście jest 6 fotoradarów. Natomiast nie wiedział o tym sąsiad zza Buga, który postanowił mnie wyprzedzić lewym pasem. Gdy zobaczyłem błysk, byłem około 6-10 m przed radarem, a wyprzedzający chwilę później się ze mną zrównał.

Czy te radary w takiej sytuacji rozróżniają pasy ruchu? Czyją rejestrację system wyśle do CEPiK, moją, czy auta na 2 pasie? Czy może foto trafi do ręcznej obróbki przez pracownika?
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 27 Grudzień 2022, 11:15   

Śpij spokojnie. Na Moście pracują Multaraday CD - one dokładnie wskazują, który wóz zmierzyły. A Ci zza Buga to fajne chłopaki są. I niestety brata zza Buga to raczej nie ustalą.



Tu przykładowe zdjęcie :arrow: "Lane 2".

A tutaj podobny przypadek:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Proszę o pomoc - czy dostanę mandat? | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group