Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid a2f31aeafe614c8b63127fd6d9082ec3 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Czy fotoradar łapie w 2 strony?
Autor Wiadomość
miron
Dziędobry!

Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 5
Wysłany: 8 Lipiec 2008, 13:05   

A nie wie nikt do ilu tam jest ograniczenie, bo nie zwróciłem uwagi.
 
 
Automobil

Wysłany:    A na mapie nieoznakowane radiowozy policji. I wszystko wiadomo!



 
 
Mateusz
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 8 Lipiec 2008, 15:32   

K****, teren zabudowany, palancie jeden :evil: Kto ci prawo jazdy dał, jak nie zwracasz uwagi na znaki. Mam nadzieję, że fotę dostaniesz oraz 500zł i 10pkt.
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 8 Lipiec 2008, 18:42   

Dzieci, nie wyzywamy się. Bądźcie grzeczne.
 
 
nomi_ice
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 1 Październik 2008, 21:51   

Mateusz, fachowiec, ot Pan od kultury - typowy polaczek, cwaniaczek...

Mandat przyszedł na 400zł :) :) A ja pracuje o miesiąca w policji. Ot i takie szczęśliwe zakończenie :) :)
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2 Październik 2008, 16:55   

Trafić na pełną puszkę... małe prawdopodobieństwo!
 
 
ch1ebik
Dziędobry!

Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Marzec 2011, 22:09   Fotka z odjazdu?

Witam. Mam następujące pytanie co do radaru w Krakowie na Wielickiej, wszystko przedstawione na rysunku, pytanie czy może mi zrobić fotkę z odjazdu w tej sytuacji. Z góry dziękuję.

 
 
Elite 
Forum Lider


Dołączył: 30 Sty 2010
Pochwał: 200
Posty: 714
Skąd: PL
Wysłany: 5 Marzec 2011, 22:25   

Jak fotoradar patrzy tak jak pokazałeś to możesz spać spokojnie, nic nie przyjdzie :smile:
 
 
karolina83 
Dziędobry!


Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: Żary
Wysłany: 5 Marzec 2011, 23:20   

Po mieście powinniśmy jeździć zgodnie z przepisami, oszczędzimy sobie nerwów, a i innym zapewnimy większe bezpieczeństwo :razz:
Co do tego przypadku, to jak w poście powyżej - możesz spać spokojnie :)
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Marzec 2011, 23:29   

Tego kierunku patrzenia to nie byłbym taki pewny. Gatso są ustawiane pod kątem zero stopni do osi drogi (mowa oczywiście o obudowie). W którą stronę była skierowana kamera w środku to nie wie nikt.
 
 
ch1ebik
Dziędobry!

Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Marzec 2011, 07:28   

Tzn. ja nie wiem czy on patrzył w tamtą stronę, bo puszka rzeczywiście jest ustawiona pod kątem zero stopni, no ale jadąc od tamtej strony jest znak kontrola radarowa, a tak jak ja jadę, tak jak na rysunku, to nie ma żadnych znaków.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 6 Marzec 2011, 09:38   

Ja bym zaczął od innej kwestii - jakie jest prawdopodobieństwo, że on w ogóle mógł być aktywny :o

Większość masztów w Krakowie ma zasprayowane obiektywy (przynajmniej miała w grudniu 2009, kiedy to ja przez Kraków przejeżdżałem).

aceJacek napisał/a:
Moja szklana kula mówi: upiekło ci się. :wink:

Zdrowe podejście naszego admina widmo :D
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Marzec 2011, 12:33   

piotreg napisał/a:
Ja bym zaczął od innej kwestii - jakie jest prawdopodobieństwo, że on w ogóle mógł być aktywny :o

15 masztów, 3. szt. <FR> to wychodzi 20%. Jak odejmiemy miejsca totalnie bez sensu, to prawdopodobieństwo wzrasta do 40%. Niestety krakowskie <FR> do tej pory nie robiły fotek z odjazdu. Po zmianie przepisów to różnie może być.

piotreg napisał/a:
Większość masztów w Krakowie ma zasprayowane obiektywy (przynajmniej miała w grudniu 2009, kiedy to ja przez Kraków przejeżdżałem).

Kupa czasu. Te które działają mają czyste szybki.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 6 Marzec 2011, 14:07   

bicker5 napisał/a:
15 masztów, 3. szt. <FR> to wychodzi 20%. Jak odejmiemy miejsca totalnie bez sensu, to prawdopodobieństwo wzrasta do 40%. Niestety krakowskie <FR> do tej pory nie robiły fotek z odjazdu. Po zmianie przepisów to różnie może być.

To może łatwiej będzie jak wskażesz nam te, które bywają aktywne.
 
 
ch1ebik
Dziędobry!

Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Marzec 2011, 14:13   

Z ciekawości podjechałem dzisiaj w tamto miejsce, wlazłem na zieleniec i oglądnąłem ten radar. Wygląda to tak, że lampa błyskowa jest, a to okienko w lewym górnym rogu jest całe czarne i niczego się w nim nie dopatrzyłem. I teraz już nie wiem co o tym myśleć. Lampe z tej puszki to oni wyjmują, czy ona jest na stałe? Okienko zawsze jest czarne czy jak to w ogóle wygląda? W Krakowie nie robili zdjęć z odjazdów, ale to chyba nie znaczy, że nie mogą, bo mi się wydaje, że wystarczy obrócić radar w drugą stronę. Jak jest skierowany na nadjeżdżających to nie zrobi odjazdu, bo jest ustawiony na środku drogi, co innego jakby był na poboczu. Co wy o tym myślicie? Jeśli by była możliwość to podrzuciłby ktoś link jak wygląda uzbrojony Gatso, a jak nieuzbrojony.
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Marzec 2011, 15:29   

Lampa jest w każdej. Jak jest uzbrojony to widać "oko" nawet z samochodu jak jedziesz - ale wtedy jest już za późno.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Czy fotoradar łapie w 2 strony? | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group