Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 709ff1e82cbf62eaf67e1257b9a9c912 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Mapa Videorejestratorów
Autor Wiadomość
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31913
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 5 Marzec 2008, 18:34   Mapa Videorejestratorów

Kochani!

Jak ja się do Was pięknie zwracam, prawda...

Chciałem Was tylko poinformować, iz trwają bardzo zaawansowane prace nad mapą videorejstratorów.
Niebawem ukaże się w sieci.


Zachęcam wszystkim zainteresowanych do przesyłania istotnych informacji, formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj:
http://www.antyradary.phi.pl/zglos_video.php
 
 
Trucker

Wysłany:    https://gielda.grupadbk.com



 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 18 Marzec 2008, 20:00   

Otwarcie jutro (środa), o godz. 20:00.

Sprawdźcie koniecznie! :)
 
 
Max50
Forum Lider

Dołączył: 26 Mar 2007
Pochwał: 9
Posty: 179
Skąd: śląskie
Wysłany: 29 Marzec 2008, 17:55   

Pięknie , poezja :D

piotreg, czemu niezareklamujesaz tego na tym drugim forum ?, podniesiesz trochę ciśnienie adminowi :wink:

A czy takie opisy nieoznakowanych i czy cała ta mapa jest legalna ?
Pytaliście KGP ? :roll:
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 29 Marzec 2008, 18:32   

Dzięki Max, Piotreg na pewno się ucieszy. Włożył w ten projekt sporo pracy (i nadal wkłada).

Tak, wysyłaliśmy uprzejme zapytanie do Rzecznika KGP z prośbą o opinię na temat Mapy Videopatroli. Trafiło ono ostatecznie do Eksperta Wydziału Profilaktyki w Ruchu Drogowym BPiRD KGPO i od niego otrzymaliśmy równie uprzejmą w tonie odpowiedź. Wyrażono w niej jedynie troskę o rzetelność podawanych informacji i w związku z tym możliwość obniżonego zaufania do publikowanych treści.
Ponieważ nie odnalazłem w tekście tej noty słowa dezaprobaty wprost, (nie mówiąc o jakiejkolwiek formie kwestionowania legalności przedsięwzięcia), podjąłem decyzję o uruchomieniu mapy.
 
 
Max50
Forum Lider

Dołączył: 26 Mar 2007
Pochwał: 9
Posty: 179
Skąd: śląskie
Wysłany: 29 Marzec 2008, 20:37   

Jezeli to pełny legal / co mnie cieszy/ to może iść dalej i zawieszać fotki tych misiowych furek 8) Wreszcze nie czułbym się jak zwierzyna na drodzei zapolował bym na nich /foto/ :lol:

A tak na szybko to można dopisywać które mają radio CB na pokładzie. Czasem można z nimi pogadac, pozdrowić albo łatwiej ich rozpoznać.
 
 
garny 
Forum Lider

Dołączył: 08 Lis 2008
Pochwał: 128
Posty: 1543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Listopad 2008, 15:53   

Witam wszystkich :) jako że to mój pierwszy post, ale od razu do rzeczy, czy ktoś widział w akcji v-rejestrator na motocyklu, z tego co ostatnio media doniosły to kolejna hulajnoga pojawiła się we Wrocku.

A tak z innej beczki, nieciekawie, że coraz częściej pojawiają się antyradary niewykrywalne na bazie pętli ind. Ciekawe kiedy pojawi się jakieś lekarstwo na to cudo :)
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 8 Listopad 2008, 20:41   

Witaj!

garny napisał/a:

... coraz częściej pojawiają się antyradary niewykrywalne na bazie pętli ind. Ciekawe kiedy pojawi się jakieś lekarstwo na to cudo :)


Póki co, są dwa takie, o których wiem (oczywiście chodzi o fotoradary, nie antyradary). Lekarstwo jest jak najbardziej! Detektor z GPS i możliwością wprowadzania do pamięci dowolnych lokalizacji, samochodowa navi lub po prostu własna rozczochrana.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Mapa Videorejestratorów | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group