Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid b7091cf03657c2fe49fb5ec97a96f8c3 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Co mi grozi w takiej sytuacji? :)
Autor Wiadomość
damiano99
Dziędobry!

Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 2
Wysłany: 21 Czerwiec 2010, 19:33   Co mi grozi w takiej sytuacji? :)

Witam. Przez przypadek nie zauważyłem ograniczenia prędkości do (40) , a jechałem szeroką ładną trasą i za ograniczeniem stał radiowóz, którego też nie zauważyłem. Wiem iż policjanci popatrzyli się na mnie tylko. Problem polega na tym, że w 99% nie pokazali mi lizaczka, a zresztą to jechałem lewym pasem i przez trzy czy cztery pasy obok nie było tego widać. Wydaje mi się też, że przejeżdżałem obok innego samochodu na środku, który przyhamował. Mam nadzieję, że jeśli jego kontrolowali to może akurat nie mnie :) Kluczowe pytanie: czy policjanci mogli mieć na masce samochodu lub obok przenośny fotoradar czy coś w tym stylu i czy liczyć już na mandat? Poza tym ile się czeka aż dojdzie do domu taki mandat?
 
 
Automobil

Wysłany:    A na mapie nieoznakowane radiowozy policji. I wszystko wiadomo!



 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Czerwiec 2010, 19:38   

Fotoradar jasne, że mógł być, nawet nie musiałaby to być policja, a zwykły cywilniak. Może jechałeś w ich granicach tolerancji, że nie chcieli zatrzymać? A jak będziesz miał dostać to dostaniesz, czasu nie da się określić może za tydzień, może za 3, tego nikt Ci nie powie. Trzeba było zrobić nawrotkę i zobaczyć czy nie ma fotoradaru ;)
 
 
 
damiano99
Dziędobry!

Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 2
Wysłany: 21 Czerwiec 2010, 19:39   

Niestety tolerancja mnie nie obowiązywałaby, a więc zostaje liczyć, że może nie dojdzie, ale jeśli tak to odkładać już pieniądze :o

A i czytałem, że za przekroczenie o 50km/h i powyżej jest mandat do 500zł, czyli zakładając, że powyżej to jest to prawda, że więcej niż 500zł się nie dostanie? I ile pkt. karnych? :)
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31912
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 21 Czerwiec 2010, 22:06   

Za prędkość max. 500zł i 10 pkt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Co mi grozi w takiej sytuacji? :) | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group