Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Start 0 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lubin - Videorejestratory
Autor Wiadomość
DarioG
Forum Lider


Dołączył: 27 Lis 2009
Pochwał: 77
Posty: 377
Skąd: Głogów
Wysłany: 22 Styczeń 2010, 09:56   Videorejestratory

Cytat:
KPP Lubin

Nieoznakowane:


- czarny Opel Insignia, nr rej. DJ 71075 (wcześniej DLU 00342) - kamera przód i tył /oddelegowany do KWP Wrocław/
- grafitowa Skoda Superb III FL, nr rej. DLU 82796 (wcześniej DST 205AK) - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/
- grafitowe BMW 330i Limousine, nr rej. DPL 28158 (wcześniej DZL 04834, DB 07126, DW 48745)
- złota Toyota Camry V6, nr rej. DLU S994 /oddelegowana do KPP Kłodzko/

Oznakowane:

- Alfa Romeo 159, nr rej. HPB C284 - nr boczny B933 - kamera przód i tył /oddelegowana do KPP Zgorzelec/
- Kia Ceed II Combi, nr rej. HPB C395 - nr boczny B951 /zdjęta ze służby/

Cytat:
Zbroją się na piratów

Lubin. Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem trafi niebawem do lubińskiej komendy policji. Drogówka chce go wysyłać na krajową trójkę, gdzie dochodzi do wielu wykroczeń i wypadków. - Auto będzie typowym ścigaczem, który pozwoli na łapanie piratów drogowych – mówi naczelnik drogówki Andrzej Barna.

O zakupie nowych pojazdów policjanci myślą od dawna. - Liczymy na cywilny samochód, który będzie jeździł z wideorejestratorem. Będzie służył do łapania kierowców, którzy przekraczają prędkość – mówi A. Barna. Auto będzie miało silnik o dużej pojemności, by szybko osiągać duże prędkości.

Na tym nie kończą się plany zakupowe. - Chcemy kupić też dwa mocne motocykle, które wesprą samochody policyjne w walce z piratami na krajowej trójce – dodaje naczelnik.

Nowe nabytki trafią do komendy prawdopodobnie w najbliższych tygodniach. Będą to kolejne zakupy lubińskich policjantów. W poprzednim roku funkcjonariusze wzbogacili się o 13 nowych aut. W tym roku oprócz dwóch motocykli i nieoznakowanego radiowozu dostaną jeszcze trzy samochody. Najstarszy pojazd w lubińskiej komendzie będzie miał wtedy zaledwie trzy lata.

LINK
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 22 Styczeń 2010, 11:10   

W końcu! Łaski nie robią. Byle nie była to Kianka lub Fiat Bravo. :-)
 
 
Fear
Szwagier


Dołączył: 08 Lut 2010
Pochwał: 424
Posty: 957
Skąd: Lubin
Wysłany: 20 Luty 2010, 16:23   

Wczoraj w nocy zauważyłem w Lubinie granatowego Opla Astrę II jak zatrzymał samochód. Niestety zdjęć nie posiadam, było za ciemno aby zrobić z komórki. Numer rej. to: DLU S981. Nie wiem czy posiada jakiś sprzęt na pokładzie.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3683
Posty: 9601
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 20 Luty 2010, 17:12   

Dokładnie to jest Asta II kombi (blaszki te same), widziałem ostatnio jak trzymali mobila z kogutem na dachu.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 21 Luty 2010, 12:42   

Myślicie, że to pościgowiec? :-)
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3683
Posty: 9601
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 21 Luty 2010, 12:52   

Ja tam kamerki nie dostrzegłem, ale zastanawiam się na jakiej podstawie zatrzymują kierowców (chyba tylko rutynowa kontrola), bo jak widać ostatnio dosyć mocno aktywni.

Czy ktoś z Lubina pamięta Toyotę Camry V6 kolor złoty, która właśnie w stylu tej Astry zatrzymywała dawniej kierowców łamiących przepisy, co się z nią stało?
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 21 Luty 2010, 12:56   

To Panie startuj na polowanie. O 14:00 powinna stać pod komendą. :-)
 
 
Fear
Szwagier


Dołączył: 08 Lut 2010
Pochwał: 424
Posty: 957
Skąd: Lubin
Wysłany: 21 Luty 2010, 14:05   

delpiero napisał/a:
Czy ktoś z Lubina pamięta Toyotę Camry V6 kolor złoty, która właśnie w stylu tej Astry zatrzymywała dawniej kierowców łamiących przepisy, co się z nią stało?

Już jej nie ma od dłuższego czasu, możliwe, że została w sprzedana.

delpiero napisał/a:
Ja tam kamerki nie dostrzegłem, ale zastanawiam się na jakiej podstawie zatrzymują kierowców (chyba tylko rutynowa kontrola), bo jak widać ostatnio dosyć mocno aktywni.

Kamerki raczej nie mają, z tego co zauważyłem, krążą tylko po mieście i zatrzymują za jakieś drobne przewinienia.

piotreg napisał/a:
To Panie startuj na polowanie. O 14:00 powinna stać pod komendą. :-)

Jutro się wybiorę i jak będzie to cykne zdjęcie. 8)
 
 
garny 
Forum Lider

Dołączył: 08 Lis 2008
Pochwał: 128
Posty: 1543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21 Luty 2010, 15:07   

Mogą kasować za wyprzedzanie, za telefon bez zestawu itp.
 
 
kalex
Jajcarz

Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 127
Posty: 1222
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Luty 2010, 17:36   

Toyota nie była złota, ale mniejsza z tym.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 21 Luty 2010, 18:40   

Profilaktycznie na mapę video wrzuciłem Astrę, o której piszecie wyżej.
Czekam na dalsze wiadomości w temacie.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3683
Posty: 9601
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 21 Luty 2010, 18:58   

kalex napisał/a:
Toyota nie była złota, ale mniejsza z tym.

Jak nie złota, to srebrno-szara. :)
 
 
Fear
Szwagier


Dołączył: 08 Lut 2010
Pochwał: 424
Posty: 957
Skąd: Lubin
Wysłany: 22 Luty 2010, 00:05   

delpiero napisał/a:
Dokładnie to jest Asta II kombi (blaszki te same), widziałem ostatnio jak trzymali mobila z kogutem na dachu.

Policja w Lubinie ma dwie granatowe Astry II, pierwsza sedan z numerami DLU S981, a druga kombi (też granatowa) nr. rej. DLU S980. Oto fota kombiaka (sorry za jakość, mój tel. mimo, że nowy nie posiada dobrego aparatu. ;) W dzień cyknę lepsze foty.



Oraz szary Fiat Bravo, z numerami: DLU S989





Wiem, że to nie są ligowe foty, ale jutro lub pojutrze w dzień, postaram się o nie.

Ps. Chciałem jeszcze zajrzeć przez szybę do środka, czy te wozy mają jakiś sprzęt na pokładzie, niestety z komendy wyskoczył policjant i mnie wygonił. Miał do tego prawo? Bo wydaje mi się, że nie.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 22 Luty 2010, 07:55   

Niestety miał takie prawo. Ale jego prawo kończy się w momencie kiedy radiowóz wjeżdża na drogę publiczną! Na drodze publicznej możemy robić fotki do woli.

Jeśli mogę coś zasugerować. Wdepnij tam i tylko zajrzyj czy jest kamerka. Jeśli nie ma, nie rób fotek! Interesują nas tylko videorejestratory! Jeśli się okaże, że jest sprzęt, wtedy dopiero cyknij fotę lub na spokojnie poczekaj na lepszą okazję!!!
 
 
Fear
Szwagier


Dołączył: 08 Lut 2010
Pochwał: 424
Posty: 957
Skąd: Lubin
Wysłany: 22 Luty 2010, 12:01   

No cóż, to będę polował na środek tych aut. Ale coś mi się wydaje, że nie mają kamer. Ale warto sprawdzić, tak dla profilaktyki. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Lubin - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group