Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 1890fb6effe4cede3cd8481d6647bc4d Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: OJCIEC
26 Maj 2015, 19:32
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Jammer SPOWALNIACZ - TESTY, czyli mamy cię!
Autor Wiadomość
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 26 Marzec 2014, 16:41   

maro napisał/a:
(...) po to jest przełącznik "+up"/"-down" (manual).

Za każdym razem, kiedy dojeżdżasz do fotoradaru sprawdzasz, w którą stronę mierzy i przełączasz? No powodzenia.
A co z fotoradarami przenośnymi, o których nie wiesz? Płacisz 2-krotnie większe mandaty i co przełączasz, zwoje w mózgu?

Skończcie już z tym Blue Raiderem. To g.ó.w.n.o nie działa ani na Fotorapidy, ani na Rapida 2 Zuradu, ani na Iskrę, ani na AD9, ani na Multanovę 6F (Link), więc G mnie obchodzi, czy działa na Multę CD (choć pewnie też nie).

Jeśli podrążysz dłużej temat, tym razem już bez przypominania skorzystam z p-tu 13. Regulaminu Forum.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 26 Marzec 2014, 16:43   

kalex napisał/a:
W sumie jakby go postawić w samym rogu (przy zawiasach) otwartego okna to na pewno się nie zamknie, nawet jak będzie przeciąg.

Nie nadaje się nawet na przycisk do papieru. Uwierz mi. :grin:
 
 
kalex
Jajcarz

Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 127
Posty: 1222
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28 Marzec 2014, 08:09   

Spoko. Rozumiem, że Kolega sprzedaje to coś. To poproszę się ujawnić i udowodnić, że to działa. Organizujemy testy? Przypominam, że kiedyś była nagroda 1000 zł, jak udowodnisz, że to działa. Póki co oprócz filmików i propagandy, nikt ale to NIKT nie potwierdził, że to działa.
 
 
milito 
Forum Lider


Dołączył: 14 Paź 2011
Pochwał: 45
Posty: 314
Skąd: łódzkie- EBR
Wysłany: 29 Marzec 2014, 12:16   

Taaa, takie dobre, a cygany na autostradach jeszcze tym nie handlują. :razz:
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 30 Marzec 2014, 11:46   

Cytat:
A mówi się zdrów jak koń :???:

Otóż nie w przypadku jegomościa, który z uporem maniaka nawiedza ten wątek ze swoją misją sprzedaży blueraidera. Dlatego zmuszony byłem zrobić nieco porządków.

A teraz krótki przekaz do tej osoby:

Człowieniu, nie życzę sobie tutaj Twojej obecności, a działania jakie prezentujesz to zwykły trolling. Jeśli nie zaprzestaniesz, zastosowanie znajdzie Art. 269a i/lub 190a KK.

Radzę też pamiętać, że podszywając się pod cudzą tożsamość także łamiesz prawo. Póki co, skasowałem nazwę usera, której użycie narażało Cię na Art. 190a § 2, o K.C. nie wspominając, czym wyczerpałeś resztki mojej dobrej woli. Tożsamość, którą założyłeś dzisiaj, z powodu braku całkowitej dosłowności, zostawiam do decyzji zainteresowanego. Więcej ostrzeżeń nie będzie.
 
 
Zaj007 
Forum Lider


Dołączył: 04 Maj 2012
Pochwał: 76
Posty: 596
Skąd: MI6
Wysłany: 1 Luty 2015, 23:51   

Pewien znany pan z United Sates of America raczył przetestować sprzęt od Pana "microwave". Efekt wiadomy*...





* dla niedomyślnych - nie działa.
 
 
Zaj007 
Forum Lider


Dołączył: 04 Maj 2012
Pochwał: 76
Posty: 596
Skąd: MI6
Wysłany: 21 Maj 2015, 22:03   



Tyle w temacie testów.
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 26 Maj 2015, 19:32   

Po raz kolejny zamykam ten bezsensowny wątek.

Żaden Spowalniacz, Blue Raider, ani nic, co ponownie pojawi się na rynku pod nową nazwą nie działa i nie będzie działać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Jammer SPOWALNIACZ - TESTY, czyli mamy cię! | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group