Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid b5634369d246d1a7e63e621f785312df Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Iława - Videorejestratory
Autor Wiadomość
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 16 Październik 2009, 19:01   Videorejestratory

Cytat:
KPP Iława

- błękitna Skoda Superb II, nr rej. NIL 18VY - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/
- granatowe BMW 330i Gran Turismo xDrive, nr rej. NOS 43692 (wcześniej NIL 56452) - kamera przód i tył
- granatowy Opel Vectra C, nr rej. NBR F374 /zdjęty ze służby/


Witam. :)

Dzisiaj ruszyłem trochę po okolicy zrobić zdjęcia fotoradarom do mapy i trafił mi się rodzynek po drodze. :D

Niestety fotek przodu misiaczki nie dały zrobić. :( Ale zawsze dobre i tyle. ;)

Silnik: 1.9 CDTI
Kamera: 1 kamera przód
Sprzęt: POLCAM

Iława.jpg
Plik ściągnięto 171 raz(y) 610,37 KB

 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 16 Październik 2009, 21:22   

Następnym razem będzie inna obstawa auta i pozwolą, tak samo miałem z nakielską Vectrą. :wink:
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 16 Październik 2009, 21:23   

A co oni robili w lesie? :wink:
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 16 Październik 2009, 21:31   

Przód akurat przyszedł do mapy:

Takiego ligowca nadesłał mi Sygnettoo.

lukaszr napisał/a:
A co oni robili w lesie? :wink:

Na grzyby wpadli... :-)

Iława (2).jpg
Plik ściągnięto 209 raz(y) 47,96 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 16 Październik 2009, 22:11   

lukaszr napisał/a:
A co oni robili w lesie? :wink:

Akurat wracałem z Iławy do Ostródy przez Lubawę jak się z nimi minąłem... no to w pościg za nimi (mina żonki bezcenna), w końcu na radiu usłyszałem, że trzymają w lesie małego mobila, więc pognałem za nimi do tego właśnie lasu. :D Chwilę później na radiu:

Cytat:
Uwaga, niebieska Vectra na drodze do Iławy trzyma 2 małe mobile

Tym jednym byłem ja. ;)
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 17 Październik 2009, 08:55   Re: IŁAWA - videorejestratory

phonemaniac napisał/a:
Silnik: 1.9 CDTI
Kamera: 1 kamera przod
Sprzęt: POLCAM

Kalexa nie dogonią. :P

phonemaniac napisał/a:
Akurat wracałem z Iławy do Ostródy przez Lubawę jak się z nimi minąłem... no to w pościg za nimi (mina żonki bezcenna), w końcu na radiu usłyszałem, że trzymają w lesie małego mobila, więc pognałem za nimi do tego właśnie lasu. :D

Postawa godna naśladowania. Cieszę się jak nie wiem co. :-)
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 18 Październik 2009, 19:57   

Chciałem jeszcze ze swojej strony dodać, że miśki wspomniały, że jest to jedyny sprzęt pościgowy w powiecie iławskim. Często słyszałem na CB, że są do spotkania na drodze K-15 od Sampławy do Lubawy oraz na DW nr 536 (trafiona przeze mnie w lesie za Rodzonym) z Iławy do Sampławy.
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 3 Luty 2011, 22:27   

Cytat:
Nowe Skody Superb → KPP Iława:

- błękitna Skoda Superb, nr rej. NIL 18VY - kamera przód i tył

Źródło: www.gazetaolsztynska.pl

img-4247-256233.jpg
Plik ściągnięto 237 raz(y) 42,59 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 12 Luty 2011, 08:43   

Cytat:
Skoda na piratów drogowych

Od wczoraj policjanci z ruchu drogowego w Iławie patrolują ulice w nowej skodzie superb sedan 3,6 FSI 4×4. Koszt pojazdu to prawie 137 tyś zł. Dziś miała miejsce oficjalna prezentacja nowego radiowozu.


„Mała komenda na kołach – to super nowoczesny radiowóz, który w pełni zostanie wykorzystany przez policjantów w Iławie. Skoda superb sedan 3,6 FSI 4×4, ma pojemność silnika 3597 cm, moc – 191 kw, maksymalną prędkość 250 km/h. Jego przyspieszenie – 6,5 s. Samochód posiada automatyczną skrzynie biegów, silnik zasilany benzyną bezołowiową. Na wyposażeniu auto ma także umieszczone za tylną szybą pojazdu ledowe tablice świetlne do wysyłania poleceń przykładowej treści „STOP POLICJA”, ” JEDŹ ZA MNĄ” , videorejestrator, zestaw komputerowy z drukarką i oprogramowaniem. Wartość samochodu to 136 700,00 zł.
- Koszt tego pojazdu jest taki sam jak stojącego przy drodze radaru. Radiowóz może przemieszczać się w wiele miejsc powiatu i spełnia różne funkcje policyjne – mówi Sławomir Nojman, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Warto dodać, ze w aucie wbudowane jest urządzenie cb. To powoduje, ze nasi funkcjonariusze doskonale wiedzą co się dzieje na drogach powiatu i gdzie zaskoczyć kontrolą. Kierowcy muszą zwolnić bo tylko wczoraj udało się nam zatrzymać dziesięciu piratów drogowych... O ucieczce nie ma mowy. Nowy radiowóz niewiarygodnie przyspiesza i w parę sekund jest już za pojazdem. Videorejestrator śledzi poczynania kierowców z przodu i z tyłu. Kamery są umieszczone w dobrze sprecyzowanych miejscach.

Dziś będziemy testować nowa skodę z policjantami. Wkrótce zapraszamy na relacje video.
LINK

NIL 18VY..jpg
Plik ściągnięto 242 raz(y) 40,36 KB

NIL 18VY.jpg
Plik ściągnięto 237 raz(y) 43,09 KB

NIL 18VY...jpg
Plik ściągnięto 243 raz(y) 142,48 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 12 Luty 2011, 10:06   

Jest pięknie - auta idą zgodnie z tablicami... :D
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 27 Lipiec 2011, 16:27   

Cytat:
Uciekał motorem przed policją 175 km/h. Wiózł pasażerkę

Z pasażerką na siedzeniu i prędkością 175 km/h motocyklista spod Susza uciekał przed nieoznakowanym radiowozem policji. Mężczyzna nie zatrzymał się na wezwanie gdy popełnił drogowe wykroczenie. Po kilkuminutowym pościgu został ujęty. Wtedy okazało się, że jest poszukiwany za kradzież.

Do zdarzenia doszło 22 lipca (piątek) przed południem. Na ul. Sienkiewicza w Iławie patrolujący drogi nieoznakowany radiowóz policji z wideorejestratorem został nieprzepisowo wyprzedzony (na podwójnej ciągłej) przez motocykl. Funkcjonariusze ruszyli za kierowcą i wezwali go do zatrzymania się. Motocyklista, z którym podróżowała pasażerka, nie zareagował i zaczął uciekać drogą wojewódzką nr 521 w kierunku Susza.

- Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg. Kierujący motorem mężczyzna nie reagował na sygnały policjantów wzywające do zatrzymania, ciągle przyśpieszał i nie dawał się wyprzedzić. W trakcie ucieczki kierujący stwarzał zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym innym kierowcom. Wiele razy wymuszał pierwszeństwo, wyprzedzał w miejscach niebezpiecznych - mówi st. sierż Joanna Kwiatkowska z biura prasowego iławskiej policji.

Po kilku kilometrach pościgu motocyklista wjechał w drogę gruntową we wsi Szczepkowo i się przewrócił.

- Następnie podjął próbę ucieczki pieszo, ale po kilku metrach został zatrzymany przez policjantów - dodaje Joanna Kwiatkowska.

Był poszukiwany za kradzież paliwa

W trakcie zatrzymywania kierowca był agresywny i znieważył policjantów słowami wulgarnymi. Okazało się też, że uciekinier to 24-letni Paweł I. mieszkaniec małej miejscowości pod Suszem w powiecie iławskim. Szybko wyszło na jaw, dlaczego pirat drogowy uciekał przed policją. Otóż od ponad tygodnia był poszukiwany za kradzież paliwa z jednej z iławskich stacji benzynowych (miało do tego dojść 13 lipca).

- 24-latek był trzeźwy jednak podczas ucieczki złamał kilkanaście przepisów ruchu drogowego, za które dostanie karę grzywny. W związku z popełnieniem łącznie kilkunastu wykroczeń drogowych, znieważeniu funkcjonariuszy, a także kradzieży ponad 90 litrów paliwa Paweł I. będzie odpowiadał przed Sądem Rejonowym w Iławie - kończy Joanna Kwiatkowska.

Za kradzież grozi do 5 lat więzienia, zaś za znieważenie funkcjonariusza policji Kodek Karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
LINK

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
pstryk
Forum Lider


Dołączył: 21 Mar 2009
Pochwał: 213
Posty: 724
Skąd: PL
Wysłany: 27 Lipiec 2011, 17:12   

Aż się spociłem oglądając ten pościg. :shock:
 
 
SpeedControl 
Się wciągnął

Dołączył: 28 Wrz 2010
Pochwał: 34
Posty: 275
Skąd: South Bavaria
Wysłany: 28 Lipiec 2011, 13:50   

Policjanci też ryzykowali. :shock: W normalnym tempie wygląda to tak:


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
Fear
Szwagier


Dołączył: 08 Lut 2010
Pochwał: 424
Posty: 957
Skąd: Lubin
Wysłany: 16 Wrzesień 2011, 06:10   

:arrow: Skoda, nr rej. NIL 18VY

NIL 18VY.jpg
Plik ściągnięto 199 raz(y) 40,9 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 12 Sierpień 2012, 19:20   

Hejka. :)

Dzisiaj widziałem w Elblągu Iławską Viki, czyżby jakieś przeszeregowania? Niestety była bez kamerki.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Iława - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group