Forum Mapy Fotoradarów Antyradary T 1367 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Bydgoszcz - Czerwona Fregata
Autor Wiadomość
jasa89
Dziędobry!

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 13:28   Czerwona Fregata

Witam! Jestem tu nowy i mam pytanie: Czy czerwona Skoda Fabia jeżdżąca - w sumie to stojąca gdzieś w Bydgoszczy. Może robić zdjęcia pojazdom od tyłu? Proszę o odpowiedź. Dodam, że miałem taką sytuację dziś około godziny 13.40 na wysokości Toruńskiej (prawie Łęgnowo)!
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 14:00   

Może. :D

Na drugi raz zrób jej ładne fotki, bo ja na nią poluję od 3-miesięcy i nie mogę jej trafić. :x
 
 
jasa89
Dziędobry!

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: 19 Wrzesień 2009, 07:18   

Noooo, jak to może? :P Muszę mieć 100% odpowiedź...
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 19 Wrzesień 2009, 07:31   

A tak to! Ma takie techniczne możliwości! Mało tego, z fotkami odjazdowymi nie ma żadnego problemu!!! Wystarczy w opcjach ustawić, że radar ma reagować także na odjeżdżających. Może równocześnie rozliczać najeżdżających i odjeżdżających!!! Musisz nam zaufać!!! AD9 to nasz konik, prawda chłopy? :-)

Tylko pytanie, czy bydgoska straż praktykuje fotki z odjazdu. Np. Wrocław sobie odpuścił ten temat i z odjazdu robi tylko wtedy, kiedy jest na współpracy Policja, która od razu rozlicza pechowców, bo potem sądy nie chcą karać kierowców, których twarzy nie widać na zdjęciach.
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 19 Wrzesień 2009, 10:19   

Czerwona fregata zawsze ustawia się na nadjeżdżające auta po prawej stronie chodnika, ale tak jak piotreg pisze... zależy jak mają ustawione... poczekamy, zobaczymy. ;)
 
 
jasa89
Dziędobry!

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: 19 Wrzesień 2009, 20:16   

Jechałem w stronę Łęgnowa, ona stała po mojej prawej stronie, czyli po przeciwnej do ruchu pojazdów, jakby robiła foty tym z przodu... kurde. ;)
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 19 Wrzesień 2009, 20:40   

Czyli jak przekroczyłeś prędkość, dostaniesz fotę. Ta Skoda tak się ustawia, np. koło wodociągów na Toruńskiej... "pod prąd" na prawoskręcie.

Ale postaraj się zrobić jej kiedyś ładne zdjęcia.
 
 
jasa89
Dziędobry!

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: 21 Wrzesień 2009, 17:47   

Hmm... tylko jest jeszcze jedno ale, w momencie kiedy mijałem to g ó w n o wyprzedzał mnie samochód, niebieskie Uno. :D Kurde... a tutaj będę chyba częściej zaglądał i będę pstrykał fotixy! :D
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 21 Wrzesień 2009, 18:05   

Jak pisałem, fajnie by było jakbyś ustrzelił tą Skodę na nowo... foty z przodu, z tyłu...

A co do zdjęcia to poczekamy, zobaczymy, czym się pochwalisz. :D
 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Wrzesień 2009, 18:07   

Bez zdjęć się nie pokazuj! ;) Zapraszamy częściej.
 
 
 
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 19:28   

piotreg napisał/a:
A tak to! Ma takie techniczne możliwości! Mało tego, z fotkami odjazdowymi nie ma żadnego problemu!!! Wystarczy w opcjach ustawić, że radar ma reagować także na odjeżdżających. Może równocześnie rozliczać najeżdżających i odjeżdżających!!! Musisz nam zaufać!!! AD9 to nasz konik, prawda chłopy? :-)

Tylko pytanie, czy bydgoska straż praktykuje fotki z odjazdu. Np. Wrocław sobie odpuścił ten temat i z odjazdu robi tylko wtedy, kiedy jest na współpracy Policja, która od razu rozlicza pechowców, bo potem sądy nie chcą karać kierowców, których twarzy nie widać na zdjęciach.

Zastanawia mnie obawa kolegi, że dostanie zdjęcie - przecież nie będzie widać jego twarzy. To naprawdę dosłownie każdy mógł jechać, także na jakiej podstawie akurat On ma dostać mandat? Weszło już w życie to iż można karać właściciela auta gdy nie widać twarzy? Bo jakoś jestem ostatnio nie na czasie.

Ja jechałem Inwalidów (równoległa do Kamiennej). Skoda stała po mojej prawej stronie w kierunku nadjeżdżających (czyli jak ją minąłem mogła mnie capnąć) jechałem jakieś 80 km/h, a tam jest 40 lub 50 km/h, a to było jakiś miesiąc, półtora temu i nic. Wydaje mi się, że wiejska poluje na nadjeżdżających z przeciwka, wiecie - takie zaskoczenie ;)
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 19:40   

Niektóre straże mają to gdzieś i koszą także z odjazdu! Właściciel auta ma obowiązek wskazać kierującego.
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 20:12   

Bydgoska Fregata zawsze stoi po prawej stronie jezdni w przeciwnym kierunku jazdy... z tego co mówią u mnie w pracy, wali foty na nadjeżdżających... więc Jahu55 jak widzisz czerwone auto po prawej stronie to radze nacisnąć na hamulec. ;)
 
 
jasa89
Dziędobry!

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 21:10   

Ciężki temat jest z tą Skodą czy Fregatą, jak na nią mówicie. ;)
 
 
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 21:39   

Misial napisał/a:
Bydgoska Fregata zawsze stoi po prawej stronie jezdni w przeciwnym kierunku jazdy... z tego co mówią u mnie w pracy, wali foty na nadjeżdżających... więc Jahu55 jak widzisz czerwone auto po prawej stronie to radze nacisnąć na hamulec. ;)

Dokładnie na nadjeżdżających, a ja ją minąłem, bo stała po mojej stronie, czyli prawej, ale widziałem jej tyłeczek. Czyli co najwyżej mogła mi zrobić piękną pupcie samochodu. :D

A tak w ogóle to jak widzę czerwoną Skodę z naprzeciwka to noga na hamulcu ląduje podświadomie. Niestety ich trzeba się strzec. Przytoczyłem tylko sytuację gdy Skoda robi zdjęcie od tyłu. Mi nie zrobiła, a powinna. Także wydaje mi się, że nie powinno być źle, a następnym razem w mieście się jeździ 50 km/h. :twisted: Bo to nie ma sensu chyba, że pieniążki Cię nie obchodzą, a na punkty masz jakieś bony obniżające. Bo nie tylko Skoda wiejskich łapie, ale także Vento miejskiej i wiem, że kiedyś było coś dostawczego, a znając życie to nie wszystko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Bydgoszcz - Czerwona Fregata | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group