Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 5084e323de47c95132312f7658c636f6 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Fotorapid - niewyraźna fotka
Autor Wiadomość
szymi
Dziędobry!

Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: 31 Sierpień 2009, 10:31   Fotorapid - niewyraźna fotka

Witam

Wracając z urlopu pomykałem sobie z nad morza i niestety w Pow. Zielona Góra gm. Sulechów droga K-3 km 269/8 coś mnie pstryknęło.

Na fotce, którą otrzymałem oznacznie Fotorapid 0052, kierowcy kompletnie nie widać.
Na (70) miałem 110 km/h

Ponoć w tych okolicach SM ustawia radar w białej Astrze i cyka zdjęcia przez szybe, przynajmniej tak mi sie obiło o uszy, bo zazwyczaj na każdym oznakowany fotoradarze zwalniam, a nie przypominam sobie żeby jakiś stacjonarny mi błysnął po oczach.

Można się z tego jakoś wywinąć?

Cytat:
art. 78 ust4 mówi o tym, że mam obowiązek podać dane kierującego pojazdem

Ale czy jest jakiś artykuł, który w przypadku niemożności stwierdzenia kim on jest mówi, że dostaje mandat karny 500 zł (załóżmy, że w tym oświadczeniu pisze, że w tym czasie mogło kierować pojazdem kilka osób).
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1551
Posty: 31940
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 31 Sierpień 2009, 11:11   

Za nie wskazanie mogą Ci wlepić 500 zł bez punktów.

Widzę, że chcesz uniknąć punktów za wszelką cenę.
Taki myk ze Strażą ma szansę przejść, bo wtedy te 500 zł powędruje do kasy gminnej (a Im na tym bardzo zależy), a nie do budżetu państwa, jakby to było w przypadku skierowania wniosku o ukaranie do sądu.

szymi napisał/a:
Ponoć w tych okolicach SM ustawia radar w białej Astrze i cyka zdjęcia przez szybe, przynajmniej tak mi sie obiło o uszy, bo zazwyczaj na każdym oznakowany fotoradarze zwalniam, a nie przypominam sobie żeby jakiś stacjonarny mi błysnął po oczach.

Trafne spostrzeżenie...

To mi się podoba... naiwnie hamujecie przy pustych budkach, a koszą was z trzech nóg... wchodzicie jak w masło.
 
 
tomciog 
Się wciągnął

Dołączył: 21 Mar 2009
Pochwał: 41
Posty: 283
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 31 Sierpień 2009, 16:15   

A Multanova z niewyraźną fotką?
Taką dostałem (chyba ja?) spod Częstochowy (tak na kolanach za...suwałem, że mi fotkę walnęło) ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Fotorapid - niewyraźna fotka | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group