Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid f805e4ed52995079a68d53b265d48013 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dura lex sed lex - Zielona STRZAŁKA
Autor Wiadomość
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 08:03   Zielona STRZAŁKA

Witam,

Jak większość tematów i ten umarł śmiercią naturalną i przeszedł do krainy zatwierdzonych i zapomnianych przepisów... :?

Przynajmniej taki stan jest w Legnicy, gdzie praktrycznie wszędzie da się upłynnić ruch ,ale po co... "baba" z UM po moim telefonie na temat źle ustawionej sygnalizacji stwierdziła:
Cytat:
1 - przecież są autobusy, a tu wszyscy jeżdżą samochodami
2 - przed samymi światłami jest ulica w prawo, przecież można światła objechać (a co z tymi co jadą prosto lub w lewo?)
3 - kto by się bawił w ich synchronizacje, tyle kabla trzeba ciągnąć

XXI wiek, zgroza...

Może u Was już jest po temacie? :wink:

Pozdrawiam
 
 
Trucker

Wysłany:    https://gielda.grupadbk.com



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1550
Posty: 31926
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 08:10   

We Wrocławiu też mamy autobusy... :-)

Zielona strzałka kiedyś tam była praktycznie na każdym skrzyżowaniu.
Ktoś mądry poszedł po rozum do głowy, nakazał "zdjęcie" strzałek i przez to wiele skrzyżowań zaczęło się korkować...

Ostatnio zauważyłem, że na kilku skrzyżowaniach przywrócili strzałkę...
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 11:10   Re: Zielona STRZAŁKA

Cytat:
1 - przecież są autobusy, a tu wszyscy jeżdżą samochodami

Durny babsztyl.
Cytat:
2 - przed samymi światłami jest ulica w prawo, przecież można światła objechać (a co z tymi co jadą prosto lub w lewo?)

Durny i złośliwy babsztyl.
Cytat:
3 - kto by się bawił w ich synchronizacje, tyle kabla trzeba ciągnąć

Durny, złośliwy i niekompetentny babsztyl. Myślę, że jej zwierzchnik powinien bardzo poważnie rozpatrzeć zmianę obsady tego stanowiska, ponieważ wpływa to bezpośrednio na wizerunek całego urzędu.
 
 
BluesWings
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 11:28   Re: Zielona STRZAŁKA

OJCIEC napisał/a:
Durny babsztyl.

Durny i złośliwy babsztyl.

Durny, złośliwy i niekompetentny babsztyl.

Zły dzień?
Ojciec, jedz więcej magezu :)
Albo kończ waść wakacjowanie, bo ci nie służy :P
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 13:34   Re: Zielona STRZAŁKA

Cytat:
Zły dzień?

Może dla Ciebie.
Cytat:
Ojciec, jedz więcej magezu :)

Blues, zjedz sobie pizzę, albo cokolwiek.
Cytat:
Albo kończ waść wakacjowanie, bo ci nie służy :P

Skończę sobie kiedy zechcę. A jak skończę, to jak mi się będzie chciało, znowu sobie zacznę.

Nie lubię arogancji urzędników. Opłacamy im pensję, a ja nie lubię kiedy moje pieniądze są marnowane. Jeśli poczuwasz się do solidarności z nimi to Twój problem, ale od czasu do czasu usłyszysz w związku z tym coś mało przyjemnego.
 
 
BluesWings
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 13:44   Re: Zielona STRZAŁKA

OJCIEC napisał/a:
Może dla Ciebie.

Heh,

Dobrze wiesz, że nie miewam takich :)

OJCIEC napisał/a:
Nie lubię arogancji urzędników

Wierz mi, nie jesteś jedyny [...] oni sami się na wzajem nie lubią :D
Zresztą, co ja będę gadać :)

Poza tym nie rozumiem tej sytuacji. Jakieś żale tutaj na forum, a później jeszcze pretensje i to też nie wiadomo do kogo. Gdyby mnie tak potraktowano, na pewno bym tak tego nie zostawił.
100% że poszło by pismo do przełożonego, a najlepiej do przełożonego i urzędu nadrzędnego... a gdyby babka bardzo podpadła to żeby sprawa nie przycichła w rozdzielniku byłby prezydent miasta czy tam burmistrz, media, ks. proboszcz, nauczycielka jej dzieci, itp. itd. :)

Myślę, że wyciągnięto by wnioski i zaczęto petentów traktować z takim szacunkiem z jakim się tam pensje bierze :D
Ale to tylko dlatego, że uparty jestem po mamie.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 14:22   

BluesWings napisał/a:
Poza tym nie rozumiem tej sytuacji. Jakieś żale tutaj na forum, a później jeszcze pretensje i to też nie wiadomo do kogo. Gdyby mnie tak potraktowano, na pewno bym tak tego nie zostawił.

Ja się tam nie żalę... po prostu wyszydzam podejście tych, którzy jak wyżej napisane karmią się z naszej krwawicy. Pretensje? Gdzie?
Faktycznie, tematu nie dopiąłem do końca ze zwykłego braku czasu... ale jak to mówią do czasu...
Dla przykładu podam ostatnią sytuację... baba w UP dostała nagane za olewanie klientów. Nie było to miłe dla mnie, ale jej nie zazdroszczę i jak dalej zacznie olewać temat to dostanie następna...

EDIT:

Więc po kolei. Temat w moim przypadku zacząłem w momencie staru z remontem drogi w centrum Legnicy czyli jakieś 1,5 mieś. temu... i średnio co 2 tyg. wykonywałem stosowny telefon do UM 76.721.23.32, gdzie na zmianę albo bzdury ktoś gadał, albo odbierał ktoś na zastępstwie = urlopy. Dramat, a czas leci, ludzie się gotują i zastanawiają co to za planeta...

I w końcu przełom nastąpił właśnie dzisiaj, wg inforamcji jaką uzyskałem w tym tyg. będzie spotanie wszystkich władnych w tej sprawie, więc może sie coś ruszy... zobaczymy.

EDIT: 28.08

wiadomości z dzisiaj, sprawa jest w toku i wiec tylko czekać na efekt..... byle nie do zimy :? :wink:

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dura lex sed lex - Zielona STRZAŁKA | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group