Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 1c6f9d42fa92534078492ddc78796a2a Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków - Fotoradary stacjonarne
Autor Wiadomość
Mateusz
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 14:18   Fotoradary stacjonarne

Wow. :shock: W Krakowie jest aż 14 masztów. :? Ale wie ktoś, ile tam mają wkładów do tych puch :?:
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 16:59   

Obiło mi się o uszy, że dwie. Nie zdziwiłoby mnie natomiast, gdyby tak na prawdę była tylko jedna. Standardowy system: 1 urządzenie pomiarowe/10-15 puszek.

Dodam jeszcze, że są to holenderskie Gatso na paśmie K.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 14 Kwiecień 2007, 07:14   

Muszą mieć dwie - bo mają skrzynki pod Gatso i pod Fotorapida.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 14 Kwiecień 2007, 08:05   

A no tak. Jakoś Kraków zawsze kojarzyłem z Gatso, nie pamiętając o konserwach Zuradu. ;)
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 2 Marzec 2009, 09:53   

Trzeba zrobić porządek na mapie w dziale fotoradary stacjonarne w Krakowie. Czekam na wasze uwagi / nowe fotki i w ogóle na wszystkie uwagi.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 4 Marzec 2009, 09:42   

Dawno spis nie był aktualizowany, a jakiś czas temu wyglądało to tak:

Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miasta Kraków

- al. Andersa
- ul. Armii Krajowej
- al. Bora Komorowskiego
- ul. Jana Pawła II
- ul. Księcia Józefa, wlot do miasta, jadąc od strony Kryspinowa
- ul. Lublańska
- ul. Marii Konopnickiej
- ul. Nowohucka
- ul. Pasternik - 2 szt.
- ul. Powstańców Wielkopolskich, jadąc w stronę ul. Nowohuckiej
- ul. Turowicza
- ul. Wielicka
- ul. Zakopiańska

Czekamy na najświeższe doniesienia z grodu Kraka.
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Marzec 2009, 21:44   

Na chwilę obecną wygląda to tak:

Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miasta Kraków

- al. Andersa - 1 szt. - Zurad
- ul. Armii Krajowej- 3 szt. - Gatso
- al. Bora Komorowskiego - 1 szt. - Gatso
- ul. Jana Pawła II 1 szt. - Zurad
- ul. Księcia Józefa, wlot do miasta, jadąc od strony Kryspinowa - 1 szt. - Zurad
- ul. Lublańska - 1 szt. - Gatso
- ul. Marii Konopnickiej - 1 szt. - Gatso
- ul. Nowohucka - 1 szt. - Gatso
- ul. Pasternik - 2 szt. - Gatso
- ul. Powstańców Wielkopolskich, jadąc w stronę ul. Nowohuckiej - 1 szt. - Gatso
- ul. Turowicza - 2 szt. - Gatso
- ul. Wielicka - 3 szt. - Gatso
- ul. Zakopiańska - 1 szt. - Zurad

Co do ilości wkładów to na pewno są 2 szt. Gatso, prawdopodobnie jest jeszcze jedna sztuka. Zurad jeden stary, ale raczej na słupy go nie wkładają, tylko od czasu do czasu na trójnogu ustawiają.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 17 Marzec 2009, 21:52   

bicker5, wielkie dzięki!

Wielka prośba... czy mógłbyś zrobić opis podobny do tego, jaki jest np. na Księcia Józefa?

Ogłaszam też wielką akcję - robimy porządne fotki masztów, piszesz się? :D
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Marzec 2009, 18:14   

Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miasta Kraków

- al. Andersa - 1 szt. - Zurad - na skrzyżowaniu Andersa i Dunikowskiego, skierowany na jadących w stronę Tomex'u, (50)
- ul. Armii Krajowej - Gatso - za salonem Mercedesa, skierowany w kierunku nadjeżdżających od AGH, (50)
- ul. Armii Krajowej - Gatso - na wysokości jednostki straży pożarnej, skierowany w kierunku nadjeżdżających od MAKRO, (50)
- al. Bora Komorowskiego - 1 szt. - Gatso - na estakadzie Lublańska/Bora, łapie zjeżdżających z estakady, (70)
- ul. Lublańska - 1 szt. - Gatso - na estakadzie Lublańska/Bora łapie zjeżdżających z estakady, (70)
- ul. Jana Pawła II 1 szt. - Zurad - za Placem Centralnym, pierwsze światła w kierunku na Sandomierz, (50)
- ul. Księcia Józefa, wlot do miasta, jadąc od strony Kryspinowa - 1 szt. - Zurad, (50)
- ul. Marii Konopnickiej - 1 szt. - Gatso - za hotelem Forum, łapie jadących w stronę Ronda Matecznego, (70)
- ul. Nowohucka - 1 szt. - Gatso - przed skrzyżowaniem z Ofiar Dąbia, skierowany na jadąchych od Nowej Huty, (70)
- ul. Pasternik - Gatso - zaraz za tablicą teren zabudowany, łapie jadących od A4, (50)
- ul. Pasternik - Gatso - na skrzyżowaniu z ul. Ojcowską, łapie jadących od A4, (70)
- ul. Powstańców Wielkopolskich - Gatso - jadąc w stronę ul. Nowohuckiej, na wysokości CH Tandeta, (70)
- ul. Turowicza - Gatso - przed skrzyżowaniem z ul. Połomskiego, skierowany na jadących w stronę obwodnicy autostradowej, (70)
- ul. Turowicza - Gatso - przed skrzyżowaniem z Witosa, skierowany na jadących w stronę obwodnicy autostradowej, (70)
- ul. Wielicka - Gatso - wlot od Wieliczki, (70)
- ul. Wielicka - Gatso - za TESCO, łapie jadących od Wieliczki, (70)
- ul. Wielicka - Gatso - na wysokości fabryki kabli, łapie jadących od centrum, (50)
- ul. Zakopiańska - 1 szt. - Zurad na wysokości salonu Toyoty, skierowany na jadących w stronę Zakopanego, (70)
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 25 Marzec 2009, 21:14   

Dzięki biker!

Czekam oczywiście na c.d.

Ojciec, trzeba chyba zrezygnować na mapie z tej mapki i zrobić podstronę podobną do pozostałych, hmmm...?

A fotki też porobisz? :-)
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Marzec 2009, 22:16   

piotreg napisał/a:

A fotki też porobisz? :-)

Jak się ociepli. :(
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 26 Marzec 2009, 07:14   

piotreg napisał/a:

Ojciec, trzeba chyba zrezygnować na mapie z tej mapki i zrobić podstronę podobną do pozostałych, hmmm...?


Tak też zrobimy.
 
 
rodger83
Dziędobry!

Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 4
Wysłany: 13 Lipiec 2009, 18:12   

Witam

Orientuje się ktoś może od jakiej prędkości strzela fotki fotoradar na ul. Księcia Józefa na Bielanach, i czy robi zdjęcia od tyłu, czyli jadącym od strony Krakowa. W minioną sobotę się troszke zamyśliłem i przejechałem tamtędy około 90 km/h, a ograniczenie jest tam do 50km/h.

Pozdrawiam
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Lipiec 2009, 19:06   

To ja nie chcę myśleć ile byś tam jechał jakbyś się bardziej niż trochę zamyślił. Jak chcesz wiedzieć, czy był uzbrojony to albo zawracasz i patrzysz w oko wielkiego brata albo dzwonisz na 997 i się pytasz. :twisted:
 
 
rodger83
Dziędobry!

Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 4
Wysłany: 13 Lipiec 2009, 21:28   

Na drodze nie szaleje, bo nie ma czym (choćbym miał to i tak nie mam takiej potrzeby żeby jeździć jak wariat). Jechałem Astrą 1, która w polotach pójdzie (140) , a w tamtym miejscu nigdy nie jechałem więcej niż (55) od kiedy jest tam fotoradar. Z tego co się orientuje, to on jest tam założony na stałe, zawsze kiedy jadę, widać że oko świeci na czerwono. Jakoś tak wyszło z przodu 2 samochody jechały z podobną prędkością i tak się jakoś trzymałem za nimi aż mnie w końcu olśniło po jakichś 200 metrach. Jak dopuszczalne jest tam 50km/h, to przy tych powiedzmy 85km/h siłą żeczy musiał pstryknąć, a wiesz może od ilu on pstryka, i czy łapie on od tyłu? To jakiś "Zurad w pasmie k" - cokolwiek to znaczy. I ciekawi mnie to, że przy wjeździe do Krakowa są 2 tablice inormujące o fotoradarze, a przy wyjeździe niema żadnej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Kraków - Fotoradary stacjonarne | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group