Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid d0f2105ff908bc7a2ddf2257bbf76a79 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dura lex sed lex - Przejazdy kolejowe
Autor Wiadomość
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 1 Styczeń 2011, 15:43   

DW nr 364 na wlocie do Złotoryi - w pierwszych dniach zimy bus zabrał zaporę, teraz jest STOP i co z tego jak 90% aut, w tym 100% TIR-ów, go ignoruje, czas oczekiwania na naprawę jest bezpłatny i dowolnie długi...
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1550
Posty: 31922
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 1 Styczeń 2011, 19:48   

A przepraszam, pali się :?: Spokojnie... przetarg trzeba rozpisać, poczekać aż Ci, co zostali z tyłu się odwołają...
Następnie będzie za zimno na wymianę...
Ale jak Bóg da, to na Wielkanoc nowiutka zapora będzie... i naprawdę nie widzę tutaj żadnego problemu.

Nie podoba się :?: Jeździj innymi drogami. :lol:
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 1 Styczeń 2011, 20:20   

To ja wiem, zresztą już to przerabialiśmy tutaj. Na moim filmie testowym widać jak jest rozwalona rogatka na tej samej trasie i drodze na wjeździe do Legnicy i już jest wymieniona, więc jednak można. :wink:
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 3 Styczeń 2011, 18:13   

Tak się jeździ przez przejazd. :mrgreen:

Srebrny Fiat, DLU 67KK z ciemnym przednim lewym błotnikiem i bez lusterka od str. kierowcy:



->> KLIK

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1550
Posty: 31922
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 3 Styczeń 2011, 19:06   

Pięknie poszedł. :facepalm: Debil :!:

Masz piękny materiał, możesz zgłosić zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia w KPP Złotoryja.

A filmiki wrzuca na Youtube.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 12 Styczeń 2011, 20:12   


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
pstryk
Forum Lider


Dołączył: 21 Mar 2009
Pochwał: 213
Posty: 724
Skąd: PL
Wysłany: 12 Styczeń 2011, 20:19   

Kolejny odważny inaczej... :facepalm:

Ja kiedyś miałem taką sytuację: Zatrzymuje się na STOP-ie przed przejazdem kolejowym, rozglądam się czy się coś po szynach nie toczy. Pusto, sprawnie ruszamy... Z przeciwka jedzie Peugeot, za kierownicą młoda Pani, rozpędzona, że hoho... nawet nie przyhamowała, nie mówiąc już o rozglądnięciu się.
Dostrzegłem antenę od CB radio u niej i pytam: Koleżanko, której litery z tych czterech nie rozumiesz :?: A ona mi na to: Widziałam, że Ty jedziesz, to po co mam hamować :?: :facepalm:
Ciekawa interpretacja, nic dodać, nic ująć. :facepalm:
 
 
adam
Zaczyna kumać

Dołączył: 23 Mar 2010
Pochwał: 22
Posty: 102
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 12 Styczeń 2011, 20:29   

We Wrocławiu na przejeździe za Nowym Dworem (przed rondem) postawiono znaki STOP, gdyż szlabany uległy awarii. Jechałem tam dzisiaj dwa razy, dwa razy się zatrzymałem, z czego raz pani w jakimś dużym SUVie prawie władowała mi się w du**, a za drugim razem zostałem obtrąbiony przez taryfiarza. Z tego co widziałem, to praktycznie nikt się nie zatrzymywał. Ludzie jeżdżą na pamięć jak opętani.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3691
Posty: 9612
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 12 Styczeń 2011, 20:32   

Popatrzcie na tego debila. :mad: :facepalm:

Cytat:
Pijany sadysta wpuścił psa pod pociąg (drastyczne wideo)

Pijany 22-letni sadysta czekał na pociąg. Potrącił go intercity, pies zginął na torach. Bestialstwo zapisał monitoring.

4 stycznia Maciej Ch. wszedł na przejazd kolejowy, pomimo zamkniętych rogatek oraz włączonego czerwonego światła na sygnalizatorze.

Nie zareagował na sygnały dźwiękowe wydawane przez nadjeżdżający pociąg PKP Intercity relacji Kraków – Moskwa. Doszło do uderzenia w pieszego, który wyszedł z wypadku ze złamaną ręką i nogą. Pociąg śmiertelnie potrącił psa, który szedł z pieszym. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

To jak doszło do wypadku dokładnie widać na zapisie z kamer, do którego dotarli policjanci. Pokazuje, jak mężczyzna wchodzi z psem na tory, po których za chwilę przejdzie pociąg. Stoi na nich kilka sekund. W ostatniej chwili uskakuje na bok. Na torach zostawia psa, który ginie po zderzenie z pociągiem.

LINK

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
Micell 
Forum Lider


Dołączył: 11 Lut 2010
Pochwał: 349
Posty: 1234
Skąd: Długołęka
Wysłany: 12 Styczeń 2011, 20:41   

Co za. :mad: :mad: :facepalm:
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1550
Posty: 31922
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 12 Styczeń 2011, 21:11   

Q'wa. :mad: :facepalm:

adam napisał/a:
We Wrocławiu na przejeździe za Nowym Dworem (przed rondem) postawiono znaki STOP, gdyż szlabany uległy awarii. Jechałem tam dzisiaj dwa razy, dwa razy się zatrzymałem, z czego raz pani w jakimś dużym SUVie prawie władowała mi się w du**, a za drugim razem zostałem obtrąbiony przez taryfiarza. Z tego co widziałem, to praktycznie nikt się nie zatrzymywał. Ludzie jeżdżą na pamięć jak opętani.

Tam ostatnio w godzinach szczytu dwukrotnie zepsuły się te rogatki - nie podniosły się do góry.
Pół miasta stanęło :!:
 
 
adam
Zaczyna kumać

Dołączył: 23 Mar 2010
Pochwał: 22
Posty: 102
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 13 Styczeń 2011, 10:29   

Wiem o tym, ale wczoraj były tam znaki STOP i informacje, że szlabany są uszkodzone.
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1550
Posty: 31922
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 17 Styczeń 2011, 07:49   

Rzeczywiście - wszyscy ignorują znaki STOP, a tam - mimo wszystko - jest b. duży ruch :!:
 
 
Elite 
Forum Lider


Dołączył: 30 Sty 2010
Pochwał: 200
Posty: 714
Skąd: PL
Wysłany: 17 Styczeń 2011, 13:46   

delpiero napisał/a:
Popatrzcie na tego ****. :mad: :facepalm:

Cytat:
Pijany sadysta wpuścił psa pod pociąg (drastyczne wideo)

Pijany 22-letni sadysta czekał na pociąg. Potrącił go intercity, pies zginął na torach. Bestialstwo zapisał monitoring.

4 stycznia Maciej Ch. wszedł na przejazd kolejowy, pomimo zamkniętych rogatek oraz włączonego czerwonego światła na sygnalizatorze.

Nie zareagował na sygnały dźwiękowe wydawane przez nadjeżdżający pociąg PKP Intercity relacji Kraków – Moskwa. Doszło do uderzenia w pieszego, który wyszedł z wypadku ze złamaną ręką i nogą. Pociąg śmiertelnie potrącił psa, który szedł z pieszym. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

To jak doszło do wypadku dokładnie widać na zapisie z kamer, do którego dotarli policjanci. Pokazuje, jak mężczyzna wchodzi z psem na tory, po których za chwilę przejdzie pociąg. Stoi na nich kilka sekund. W ostatniej chwili uskakuje na bok. Na torach zostawia psa, który ginie po zderzenie z pociągiem.

LINK

To bydle to bym za jaja na latarni powiesił !!!
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 17 Styczeń 2011, 14:25   

Było parę postów wyżej, ale fakt faktem, że urwanie jaj dla takiego bydlaka to mało. :mad:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dura lex sed lex - Przejazdy kolejowe | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group