Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 67751c9350e3187f111dd73e41d52d41 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piotreg
6 Styczeń 2014, 22:56
Sępólno Krajeńskie - Fotoradar przenośny
Autor Wiadomość
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Lipiec 2009, 15:35   Fotoradar przenośny

Witam, właśnie wróciłem z wakacji nad morzem i mam pewną obawę - za Sępólnem Kr. w stronę Mąkowarska jechałem sobie drogą K-25, było ograniczenie do (60) i z górki. Zaznaczam, hamowałem :) No i z przeciwka jechał oznakowany radiowóz VW Caddy, czy coś takiego. No i przejechałem obok niego, miałem może (80) . Zauważyłem, że policjant patrzył się na konsole centralną, jechał sam. No i teraz pytanie, czy jest możliwość, aby Caddy czy coś takiego było wyposażone w fotoradar i robił zdjęcia podczas jazdy? Mam się szykować na jakieś niespodziewane wydatki?
 
 
Chłodnia

Wysłany:    https://truckcare.pl/flota/samochody-dostawcze/chlodnia-izoterma/



 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 16 Lipiec 2009, 17:39   

Śpij spokojnie...
 
 
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Lipiec 2009, 18:53   

Dzięki Bogu... :twisted:
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 16 Lipiec 2009, 19:42   

Gdzie w Sępólnie auto z wbudowanym fotoradarem. Oni to może i mają, starego Rapida K-15 i może czasem ktoś im podrzuci z wojewódzkiej Zurada na kilka dni.

Albo wojewódzka sama przyjedzie i zrobi sesję, bo jeszcze popsują...

Cała nadzieja w programie modernizacji polskiej Policji - może Iskrę dostaną i oznakowaną Kijankę :-)
 
 
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Lipiec 2009, 22:09   

No i dobrze, że boją się o sprzęt. Chociaż koleś w aucie wyglądał jakby patrzył na monitor, a się przestraszyłem, bo jechał nowym radiowozem i to Caddy, czy coś takiego, także miałem wątpliwości. Najgorsze to, że narzeczona przekonana, iż dostane zdjęcie do albumu.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 06:31   

Swojego czasu... żona prowadzi, ja do niej: Uważaj, fotoradar, po tym jak minęliśmy tablice ostrzegawcze, a ona: To atrapa i w pędzel :-)

Twoja też dojdzie do tego :-)

Caddy? Policja ostatnio inwestowała w Fiaty i Kijanki... dziwne, ale nie będę się kłócił... :-)

Aaaaaa... dobre oko masz - to tak na marginesie.
 
 
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 08:31   

Wyczulony jestem po prostu na tego typu rzeczy. Niestety miałem już przyjemność z tego typu sytuacjami (niestety). Co do aut w kujawsko - pomorskiej policji niestety muszę się przyznać, iż obecne videorejestratory na naszych drogach (Octavia i Vectra) to 1% mojej zasługi :evil:
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 16:49   

Jahu55 napisał/a:
Co do aut w kujawsko - pomorskiej policji niestety muszę się przyznać, iż obecne videorejestratory na naszych drogach (Octavia i Vectra) to 1% mojej zasługi :evil:

Kontynuuj... :-)
 
 
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 18:47   

Nie, nie bo to sprawy prywatne tzn. rodzinne :twisted:
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 18:51   

Oki, nie męczę.
 
 
Jahu55
Zaczyna kumać

Dołączył: 16 Lip 2009
Pochwał: 10
Posty: 74
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 18:54   

Dzięki o Panie :lol:
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 13 Sierpień 2009, 10:44   

->> KLIK

Cytat:
Kęsowo ma pomóc łapać piratów

W powiecie sępoleńskim nie ma straży miejskiej, choć Więcbork swego czasu przymierzał się, a Sępólno zaczęło dyskusję.

W Kamieniu mają inny pomysł. Chcą... wypożyczyć strażnika z Kęsowa, ale pod warunkiem że będzie bywać z radarem. Działania Romana Stasiaka, komendanta Straży Gminnej w Kęsowie na drodze w Żalnie budzą postrach wśród kierowców. W niespełna pół roku radar kęsowskiej Straży Gminnej zarobił na równiarkę do dróg i utrzymanie komendanta, a teraz i strażniczki.

Poszerzenie terytorium

Władze Kamienia wpadły na pomysł, aby Roman Stasiak poszerzył terytorium łowne i przeniósł się za miedzę, kilka kilometrów dalej do gminy Kamień na drogę krajową nr 25. - Chodzi nam nie o pieniądze, a o bezpieczeństwo na drodze - zapewnia burmistrz Kamienia Wojciech Głomski. - Chcemy wypożyczyć kęsowski radar do pilnowania kawałka drogi krajowej w Obkasie i Płociczu.

Czarne punkty

Nie od dziś wiadomo, że właśnie zakręty w Obkasie i Płociczu są nieformalnymi czarnymi punktami w powiecie sępoleńskim. Nie ma tygodnia, aby policjanci i strażacy nie interweniowali przy kolizji lub wypadku. Oba miejsca na krajówce pochłonęły przynajmniej kilkanaście ofiar. Jak twierdzą w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie, najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji w tej części krajówki są niedostosowanie prędkości do warunków na jezdni i nadmierna prędkość.

Bat z Kęsowa?

Na piratów drogowych najlepszym batem jest radar. Policyjny bywa rzadko, więc gmina Kamień nawiązała kontakt Urzędem Gminy w Kęsowie. - Potrzebna jest do tego uchwała Rady Miejskiej i wtedy możemy podpisać porozumienie z Kęsowem - mówi Głomski. - Do walacji, gdy ruch na krajówce wzmaga się, radar z Kęsowa powinien już być załatwiony.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9578
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 16 Kwiecień 2010, 12:47   

Cytat:
Powiat sępoleński. Drogie zdjęcia…

W dniach 13 i 14 kwietnia br. na drogach powiatu sępoleńskiego na "gościnnych występach" przebywał jeden z droższych fotografów w regionie…

Policjanci z sępoleńskiej "drogówki" przez dwa dni mieli do dyspozycji fotoradar który był rozstawiany w najbardziej niebezpiecznych miejscach powiatu.

Fotoradar wykonał w sumie 147 zdjęć kierowcom przekraczającym prędkość i co ciekawe aż 128 zdjęć wykonano kierowcom z naszego powiatu.

Największe przekroczenia dopuszczalnej prędkości zarejestrowano w Więcborku. Dwóch piratów drogowych rekordzistów zanotowano na Złotowskiej. Pierwszy jeszcze w Wituni na "50-ce" jechał 89 km/h, drugi już po drugiej stronie wiaduktu na "40-ce" miał 87 km/h. Nie byli oni niestety najszybsi wszystkich pobił kierowca na Gdańskiej który miał 99 km/h w miejscu z ograniczeniem do 50.

Troszkę spokojniej jeździli za to mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie, tutaj najwyższe zarejestrowane prędkości nie przekroczyły 20 km/h ponad normę.

Rekordzistów zarejestrowano w Sępólnie Krajeński na ul. Sienkiewicza – 67 km/h oraz na ul. Wojska Polskiego – 68 km/h, w obu miejscach obowiązuje "50 – ka". Trzeci kierowca został uwieczniony na zdjęciu w Piasecznie, także na 50 – ce miał na liczniku 65 km/h.

Podkomisarz Krzysztof Wieczorek z sępoleńskiej Komendy Powiatowej Policji przypomina, że wg policyjnych statystyk nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych, jednocześnie zaapelował o stosowanie się do znaków drogowych ograniczających prędkość maksymalną.
LINK
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31855
Skąd: DWR
Wysłany: 16 Kwiecień 2010, 22:01   

Tolerancję dali niczym straż gminna z zadupia...
 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Kwiecień 2010, 22:19   

O Cholera 65 na (50) :shock: Toż to skandal! :lol: Bawią się w "kto zarobi więcej" :?:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Sępólno Krajeńskie - Fotoradar przenośny | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group