Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 4a98c7ed95c5d75485cd92f960230995 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piotreg
10 Styczeń 2014, 14:05
Lipno - Videorejestratory
Autor Wiadomość
Gość

Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 14 Lipiec 2009, 08:01   Videorejestratory

Cytat:
KPP Lipno

Nieoznakowane:

- czarny Opel Insignia, nr rej. CB 68017 /zdjęty ze służby/
- czarny Opel Vectra C, nr rej. CSE J009 (wcześniej CLI L007) /oddelegowany do KPP Sępólno Krajeńskie/

Oznakowane:

- Alfa Romeo 159, nr rej. HPC B071 - nr boczny C672 - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/
- Skoda Octavia II, nr rej. HPC A800 - nr boczny C672 - kamera przód i tył /oddelegowana do KMP Toruń/

Cytat:
"K. Murawski - Komendant Powiatowy Policji w Lipnie - wyjaśnił, że w lipnowskiej komendzie nie ma problemu z samochodami oznakowanymi, gdyż przy pomocy wszystkich samorządów gminnych udało się je zakupić. Dodał, że w ostatnim czasie został zakupiony nieoznakowany samochód marki opel vectra z wideorejestratorem dla potrzeb sekcji ruchu drogowego. Zaznaczył, ze nie ma prawa używać tych samochodów do celów operacyjnych, do celów kryminalnych Nadmienił natomiast, że istnieje bardzo duży problem z samochodami nieoznakowanymi dla potrzeb sesji kryminalnej, której policjanci jeżdżą starymi polonezami, dlatego zwrócił się z prośbą do samorządu powiatowego o przyznanie połowy środków na zakup samochodu nieoznakowanego dla służb kryminalnych, a drugą połowę dołoży Komenda Wojewódzka Policji."

Źródło

Opel Vectra CLI L007
Ciemnogranatowy/grafitowo-czarny, coś w ten deseń.
 
 
Migawka

Wysłany:    Fotografia profesjonalna Foto-Art



 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 14 Lipiec 2009, 08:28   

My tam testy robimy Polonezem i nie narzekamy :-)

Jedyne co, to raz nam zabrakło paliwa - i tylko do tego możemy się przyczepić :-)
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 5 Listopad 2009, 08:43   

Uwaga na beżowego Fiata Bravo, nr rej. CLI L009

:arrow: kamerka przód
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 19 Styczeń 2010, 14:27   Re: Lipno

diffumax napisał/a:
Opel Vectra CLI L007
Ciemnogranatowy/grafitowo-czarny, coś w ten deseń.

A tak przy okazji przeglądając fotki znalazłem (sorry za jakość, ale zrobione w ruchu - trochę poprawiłem ostrość):

CLI L007.jpg
Plik ściągnięto 214 raz(y) 78 KB

 
 
 
Qbek 
Forum Lider


Dołączył: 28 Paź 2009
Pochwał: 137
Posty: 1384
Skąd: znienacka
Wysłany: 19 Styczeń 2010, 14:36   

Tak szybko uciekali w pole przed Tobą? :D
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 19 Styczeń 2010, 14:50   

Nie, obok mieli klienta :wink:
 
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 19 Styczeń 2010, 18:02   

Kolor tej Very taki sam jak nakielskiej i pewnie z tego samego przydziału była.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 19 Styczeń 2010, 19:09   

Jesteś pewny? Jak dla mnie jest czarna.
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 19 Styczeń 2010, 21:07   

Jest taka jak w opisie - słońce świeciło dość mocno, więc ciężko było określić, a wtedy to skupiałem się bardziej na fotce w locie niż kolorze.
 
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 12 Kwiecień 2010, 17:01   Re: Lipno

diffumax napisał/a:
Opel Vectra CLI L007
Ciemnogranatowy/grafitowo-czarny, coś w ten deseń.

Opel widziany w okolicach Lipna na krajowej 10.

Jest to ten sam kolor co ma KPP w Nakle.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 19 Maj 2010, 23:06   

Cytat:
Niebezpieczna i kosztowna przejażdżka

Lipnowscy policjanci namierzyli i zatrzymali kierowcę mercedesa, który przy obowiązującej „czterdziestce” miał na liczniku 98 km/h. Nie posiadał przy sobie prawa jazdy, bo podobno zapomniał zabrać dokumentów. Tymczasem okazało się, że jakiś czas temu uprawnienia zostały mu zatrzymane za przekroczenie limitu punktów karnych.

Policjanci z lipnowskiej drogówki patrolujący odcinek drogi krajowej nr 10 w gminie Skępe namierzyli i zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Zarejestrowana przez funkcjonariuszy prędkość pojazdu wynosiła 98 km/h przy obowiązującej „czterdziestce”. Kierowcą auta okazał się 40-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Nie miał prawa jazdy. Tłumaczył policjantom, że uprawnienia posiada od kilkunastu lat, ale zapomniał ich zabrać. Funkcjonariusze nie poprzestali jednak na tych wyjaśnieniach. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że bydgoszczanin wprawdzie miał uprawnienia, ale zostały mu zatrzymane za przekroczenie limitu punktów karny. Aby je odzyskać musiałby ponownie zdać egzamin, ale dotychczas tego nie zrobił. Za ponad dwukrotne przekroczenie dozwolonej prędkości i kierowanie bez uprawnień został ukarany mandatem w kwocie 1000 zł oraz 10 punktami karnymi.


LINK
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 06:55   

Droga K-10 - sobota Lipno (stali w miejscu i patrzyli na auta), niedziela Kikół (Iskra).

CLI L007.jpg
Plik ściągnięto 218 raz(y) 232,81 KB

 
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 18 Sierpień 2010, 06:52   

Cytat:
Przekroczył prędkość o 125 km/h

Kujawsko-pomorskie. Policjanci z lipnowskiej drogówki patrolujący nieoznakowanym radiowozem drogę krajową nr 10 nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zatrzymywali 21-letniego pirata.

Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o... 125 km/h! W miejscu zatrzymania, gdzie było ograniczenie do 50 km/h mężczyzna pędził 175 km/h. Jakby tego było mało, pirat nieustannie wyprzedzał inne pojazdy, mimo podwójnej linii ciągłej. Mężczyzna dostał 700 zł mandatu i 15 punktów karnych.

LINK
 
 
 
Misial 
Forum Lider

Dołączył: 08 Mar 2009
Pochwał: 71
Posty: 605
Skąd: Nakło
Wysłany: 24 Październik 2010, 20:16   

Vectra widziana w piątek na wylocie z Lipna w kierunku Torunia, pierwsza wysepka z ograniczeniem 50km/h (nie wiem czemu po remoncie wszędzie gdzie są lewoskręty ograniczyli prędkość do 50km/h) i tu właśnie mobil musiał wpaść, bo go kilkadziesiąt metrów dalej zaprosili na pobocze.

Ale dziś było ciekawiej :evil:

Vectra wyjechała w Karkowie (ograniczenie do 40km/h), ale oni pognali ostro, dopiero poza terenem zabudowanym ich doszedłem, przez chwilę chcieli wyrwać się do przodu, ale chyba mnie w lusterku zobaczyli i wyhamowali do 80km/h :D Ja ich spokojnie wyprzedziłem, ale krótko przed Lipnem znowu lewoskręty i ograniczenie najpierw do 70km/h, a później do 50km/h. No to ja ze stówki do (70) => 50km/h, a nawet ździebko mniej...

Chyba się zdenerwowali, bo ledwo wysepka się skończyła i znowu ostro wyrwali do przodu, ale była przed nimi ciężarówka. Na pewno w samym Lipnie nie jechali przepisowo... cały czas mi się oddalali gdy ja jechałem 50km/h, później skręcili na parking Lidla i chyba zrobili nawrotkę ;)
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 21 Luty 2011, 20:48   

Cytat:
Alfa Romeo 159 na drogach powiatu lipnowskiego

Od piątku (18.02) na drogach powiatu lipnowskiego służbę rozpoczęła nowiutka alfa romeo 159. Pojazd jest wyposażony w videorejestrator z dwoma kamerami i radar, które jednocześnie namierzają z przodu i z tyłu kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego.

Radiowóz alfa romeo to nowoczesny pojazd osiągający prędkość 100 km/h w około 7 sekund. Ma twardsze, sportowe zawieszenie, dzięki czemu lepiej trzyma się drogi przy większych prędkościach. Wyposażony jest w videorejestrator z dwoma kamerami, który ze znacznej odległości umożliwia nagrywanie popełnianych wykroczeń z przodu i z tyłu pojazdu. W alfie zamontowany jest także bezprzewodowy radar "Iskra" mierzący prędkość samochodów nadjeżdżających z naprzeciwka. Można go używać w każdych warunkach nawet z wnętrza samochodu i nie ma dla niego znaczenia, czy w polu działania jest jeden czy więcej pojazdów. Alfa Romeo będzie służyła policjantom lipnowskiej drogówki w czuwaniu nad bezpieczeństwem podróżujących, w szczególności na najbardziej niebezpiecznych odcinkach dróg powiatu. Otrzymany przez lipnowską komendę radiowóz przyjechał z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i stanowi zakup Policji w ramach projektu pn. "Doposażenie jednostek Policji w specjalistyczny sprzęt służący poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na obszarze całego kraju". Projekt realizowany jest w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, na mocy umowy o dofinansowanie podpisanej z Centrum Unijnych Projektów Transportowych w dniu 28 października 2009 r.
LINK

DSC00038.JPG
Plik ściągnięto 381 raz(y) 114,53 KB

DSC00044.JPG
Plik ściągnięto 385 raz(y) 103,36 KB

DSC00045.JPG
Plik ściągnięto 416 raz(y) 121,49 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Lipno - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group