Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 6c4850785ad1a53c1a1377cd0a449279 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kłodzko - Fotoradary stacjonarne/atrapy fotoradarów stacjonarnych
Autor Wiadomość
Mateusz
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 8 Kwiecień 2007, 18:19   Fotoradary stacjonarne/atrapy fotoradarów stacjonarnych

Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miasta Kłodzko

- ul. Wyspiańskiego, wlot do miasta, jadąc od strony Bystrzycy Kł., ogr. (50)
- obwodnica, przy skrzyżowaniu z drogą nr 397, jadąc w kierunku Wrocławia, ogr. (70) /zdemontowany/

Atrapy fotoradarów stacjonarnych na terenie miasta Kłodzko

- ul. Dusznicka, obok auto-komisu, jadąc w kierunku centrum /zdemontowana/
- ul. Kościuszki, przy przejściu dla pieszych, obok sklepu meblowego, jadąc w kierunku centrum /zdemontowana/
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 8 Kwiecień 2007, 19:24   

Dobre te atrapy. :-) Rdza je zżera. :-) Ale samo urządzenie imitują b. dobrze - to fakt. Samochody na obcych rejestracjach hamują b. gwałtownie na ich widok. Nie robią żadnego wrażenia na samochodach na tablicach DKL...
 
 
Mateusz
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 8 Kwiecień 2007, 19:32   

Przecież są tablice ostrzegawcze, więc albo zwalniają albo nie jak wiedzą, że to atrapa. :P
 
 
Mateusz
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 12 Lipiec 2007, 20:55   

W Kłodzku na skrzyżowaniu drogi K-8 z wojewódzką nr 381 stanie fotoradar firmy Zurad. Najprawdopodobniej w stronę Kudowy, bo w drugą stronę jest atrapa.
 
 
tosia99
Dziędobry!

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 2
Wysłany: 25 Lipiec 2008, 21:20   Foto

Ja mam pytanie - czy coś się zmieniło jeśli chodzi o atrapy i o autentyki radarów na trasie Kłodzko - Kudowa, bo ostatnio coś miało się pozmieniać, ale szczegółów niestety nie znam. :(
 
 
Mateusz
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 26 Lipiec 2008, 10:05   

Nic się nie zmieniło. :!: Jechałem tam parę dni temu.

PS. Nie trza wyprzedzać przed radarem, jak wszyscy grzecznie jadą w rządku. :evil:
 
 
BluesWings
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 29 Marzec 2009, 20:16   

Jeden z mobili opowiadał wczoraj na radiu, że policja w Kłodzku lubi użytkować maszt przy ul. Wyspiańskiego - wlot od Bystrzycy. Podobno od dłuższego czasu notorycznie maszt działa... podobno dostał zdjęcie.

Ile w tym prawdy? Nie wiem... jak ja jechałem był pusty. I dalej, to inne źródło wspomniało, że potrafią kilkadziesiąt metrów za masztem ustawić się na trójnogu. W obstawie zawsze Fiat Brava, nr rej. DKL Y012.

Dziwi mnie tylko jedno. Ludzie na radiu gadali, że niektórzy dostali zdjęcie z odjazdu...
Zurad robi zdjęcia z odjazdu? Czy gościnnie był tam jakiś AD9? A może bajki opowiadali?
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 29 Marzec 2009, 20:22   

BluesWings napisał/a:
Jeden z mobili opowiadał wczoraj na radiu (...)

Zefirek? :D

BluesWings napisał/a:
Dziwi mnie tylko jedno. Ludzie na radiu gadali, że niektórzy dostali zdjęcie z odjazdu. Zurad robi zdjęcia z odjazdu? Czy gościnnie był tam jakiś AD9? A może bajki opowiadali?

Raczej AD9. Fotorapid najstarszej generacji raczej ma problemy z taką sesją, choć technicznie jest to możliwe.
 
 
jakub
Forum Lider

Dołączył: 09 Mar 2009
Pochwał: 31
Posty: 477
Skąd: DZA
Wysłany: 30 Marzec 2009, 13:00   

BluesWings napisał/a:
Czy gościnnie był tam jakiś AD9?

Mogło tak być, kiedyś osobiście widziałem AD9 w tamtej okolicy jak jechałem do Kłodzka, więc całkiem możliwe, że się tam ponownie znalazł.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 30 Marzec 2009, 17:48   

Zresztą, kilka km dalej, przy drodze K-8, stoją białe słupy, więc raz na jakiś czas sprzęt musi się pojawiać.

Sam wksek widział aktywnego AD zaraz za Boguszynem, na serpentynie...
 
 
BluesWings
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 30 Marzec 2009, 17:52   

Oby w piątek nie były aktywne. :P Jakoś noga sama mi dociskała pedał gazu. Poza tym podobno na tej trasie maszty są zazwyczaj puste.

Hmmm.
 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 30 Marzec 2009, 18:29   

Zgadza się, Boguszyn był wtedy aktywny (miesiąc temu). Wtedy to w ogóle był dzień! Od Kudowy do Wrocławia chyba jakaś akcja była, którą opisałem w Dolnośląskie - droga K-8. Także o słupki to bym się tam nie bał, ale o patrole tak. 8)
 
 
 
mondi
Dziędobry!


Dołączył: 21 Mar 2009
Pochwał: 5
Posty: 18
Skąd: DKL
Wysłany: 27 Czerwiec 2009, 22:31   

Kłodzko, ul. Kościuszki - atrapa. Jakość marna, robiona z telefonu, i w dodatku fotki robione w deszczu.

(Zdjęcia niedostępne)
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 28 Czerwiec 2009, 09:31   

Rdza ją zamęczy. :-)
 
 
garny 
Forum Lider

Dołączył: 08 Lis 2008
Pochwał: 128
Posty: 1543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Czerwiec 2009, 20:59   

Obecnie Miśki mają dużo roboty, bo ich podtapia. Na zabezpieczeniu widziana Astra DKL Y019. Dodam, że dziś mignęła mi w Kłodzku Meganka (hatchback) z niebieską bombą na dachu, ale taka nietypowa (bomba) jakby nie policyjna - kolor metalik piasek, blach niestety nie zauważyłem zbyt dokładnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Kłodzko - Fotoradary stacjonarne/atrapy fotoradarów stacjonarnych | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group