Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 56d0314d8d54044a58b22e387a51cda8 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piotreg
8 Luty 2014, 13:07
Gm. Tarczyn - Tarczyn - DK nr 7 (Warszawa - Radom)
Autor Wiadomość
Mateusz
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 18 Marzec 2009, 10:22   Tarczyn - DK nr 7 (Warszawa - Radom)

Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miejscowości Tarczyn

- obwodnica
, przy skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, jadąc w kierunku Warszawy, ogr. (70)
- obwodnica, przy skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, jadąc w kierunku Radomia, ogr. (70)

PRZETARG ROZSTRZYGNIĘTO.

Wybrano urządzenie rejestrujące przejazd na czerwonym świetle i prędkość firmy REDFLEX SPEED I SAFETY CAMERAS, czyli jest to pewnie Redflex. Najprawdopodobniej stanie przy skrzyżowaniu drogi K-7 z DW nr 876.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 18 Marzec 2009, 15:19   

Tak właśnie, czytałem dokumentację na stronie Bip UM Tarczyn i nie sądzę żeby prędko tam zaczął Redflex pracować. Na pewno firma z Gdańska oprotestuje to rozstrzygnięcie, gdyż w SIWZ było już wiadomo, że będzie to Redflex. :P Polska rzeczywistość. :P Przetarg to tylko proforma. :(
 
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 16 Sierpień 2009, 14:37   

Właśnie dzisiaj przejeżdżałem dzisiaj przez Tarczyn i mam złe wiadomości. ;) W dniu wczorajszym zostały zamontowane na skrzyżowaniu ze światłami w Tarczynie na drodze K-7 (402 km drogi) dwa maszty do Redflex-a, po jednym na każdy kierunek, z tym że w kierunku na Warszawę maszt fotografuje na najazd, a w kierunku na Radom maszt fotografuje tylną klapę (na odjazd). Na radiu mówili, że nieczynne jeszcze są, ale nawet jak wkład włożą, to pewnie też będą mówić, że nieczynne.

Czuwaj i nie dawajcie się...

PS.

Fotoradar ustawiony na ograniczeniu (70) .
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 16 Sierpień 2009, 19:23   

Jak dla mnie złą wiadomością jest brak fotek. :D

Mam pytanie, a widziałeś gdzieś tam atrapy, które wiszą na mapie?
Opisz proszę z większą dokładnością, gdzie są usytuowane maszty.
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 16 Sierpień 2009, 19:55   

Fotek brak, bo nie wziąłem sprzętu, a jak jechałem wczoraj to tych masztów jeszcze nie było, także sprawa jest dość świeża.

Jeżeli chodzi o atrapy, to nie widziałem żadnych atrap w Tarczynie.

Jeżeli chodzi o dokładność umieszczenia masztów, to:



1. To maszt, który jest umieszczony tuż przed skrzyżowaniem ze światłami przy pasie ruchu z Warszawy do Radomia i ma obiektyw skierowany w kierunku Radomia (ograniczenie prędkości 70 km/h).

2. To maszt, który jest umieszczony tuż za skrzyżowaniem ze światłami przy pasie z Radomia do Warszawy i ma obiektyw skierowany w kierunku Radomia (ograniczenie do 70 km/h).

Ten maszt nie wygląda jak ten w Krośniewicach.



To jest pomieszanie naszego Zurada (kolorystyka) z typowym Redflexem. Dość zwarta obudowa, postaram się dość szybko zrobić fotki.
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 17 Sierpień 2009, 07:43   

Zobaczymy fotki, będziemy dyskutować.
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 18 Sierpień 2009, 20:15   

Hejka. :)

Dzisiaj w Radomiu to aż gorąco na radiu było: W Tarczynie fotoradary już pracują i to ponoć oba na raz. :shock:
 
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 19 Sierpień 2009, 07:21   

Drodzy forumowicze. :)

W Tarczynie postawili nie 2 maszty, a 4 maszty na tym skrzyżowaniu. :o

LINK

Cytat:
Cześć! Dziś od rana działają 4 nowe fotoradary na krajowej siódemce w Tarczynie. Wszystkie na jednym skrzyżowaniu - 2 najazdowe, 2 na odjeżdżających (w obu kierunkach). Rączki z gazu!
 
 
 
matek001
Zaczyna kumać

Dołączył: 06 Lip 2009
Pochwał: 49
Posty: 183
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Sierpień 2009, 20:15   

Siemka, dzisiaj koło 18 przejeżdżałem przez to skrzyżowanie w Tarczynie i nie mam dobrych wieści, fotoradarki na 98% już działają, przy mnie jacyś kolesie podpinali do masztów laptopa, zapewne go programowali albo ściągali pierwsze fotki. Nie wiem, albo jestem ślepy, albo nie, bo widziałem tylko 2 maszty Redflex, obydwa ustawione na odjazd (łapią za "tyłek"). Jeden w kierunku Radomia, drugi w stronę Warszawy. Także noga z gazu panowie, nie dajcie sobie pyknąć fotki.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 20 Sierpień 2009, 21:20   

matek001 napisał/a:
Także noga z gazu panowie, nie dajcie sobie pyknąć fotki.

A Panie też? :-) Pytam żeby nie było potem wątpliwości. :-)
 
 
matek001
Zaczyna kumać

Dołączył: 06 Lip 2009
Pochwał: 49
Posty: 183
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Sierpień 2009, 21:31   

No oczywiście Panie też, jak najbardziej, zresztą dzieci też niech nie przebiegają na czerwonym świetle, bo rodzice zaczną fotki z Redflex-a dostawać. :D
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 20 Sierpień 2009, 21:47   

To może jeszcze zrobisz nam porządne fotki? :-)
 
 
phonemaniac
Videomaniac


Dołączył: 10 Paź 2008
Pochwał: 1316
Posty: 4393
Skąd: WKZ
Wysłany: 21 Sierpień 2009, 06:29   

matek001 napisał/a:
(...) Nie wiem, albo jestem ślepy, albo nie, bo widziałem tylko 2 maszty Redflex, obydwa ustawione na odjazd (łapią za "tyłek"). Jeden w kierunku Radomia, drugi w stronę Warszawy. Także noga z gazu panowie, nie dajcie sobie pyknąć fotki.

Ja jak jechałem 16.08 przez Tarczyn to też tylko 2 szt. widziałem, dlatego 2 dni później strasznie zdziwiony byłem jak w Radomiu na radiu i necie wyczytałem, że są 4 szt. No ale zwaliłem to na karb tego, że 15.08 jak jechałem ok. 9 rano to tych masztów jeszcze nie było, a w niedziele już były (więc wniosek prosty... maszty w trakcie budowy). Ale nasuwa mi się jedna rzecz na myśl. Pracując trochę przy nowych instalacjach w energetyce i będąc przy odbiorach technicznych wiem, że z odbiorami się strasznie długo schodzi, wychodzą usterki pomontażowe itp. itd., a tutaj maszt postawiony 15.08, 18.08. już pracował. To tak szybko chłopaki uwinęli się z odbiorami? Spieszy się im pewnie z tematem żeby się maszyny szybciej zwróciły i żeby nowe postawić. ;(
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 21 Sierpień 2009, 07:08   

Mnie też się ten "szybki odbiór" rzucił w oczy...

Kiedy dostaniesz fotkę, możesz zapytać o legalizację urządzenia pomiarowego i ten dokument mundurowi muszą mieć. A odbiór tech. masztu? No właśnie...

Z drugiej strony... to, że na radiu mówili, że maszt jest aktywny... wiesz jak to jest z informacjami #19.
 
 
radi
Forum Lider


Dołączył: 11 Kwi 2009
Pochwał: 29
Posty: 235
Skąd: Stepy Mazowsza
Wysłany: 21 Sierpień 2009, 07:58   

Albo odpalili sprzęt testowo, bądź sobie już tworzą jakąś wstępną statystykę na potrzeby estymacji przyszłych zysków. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Gm. Tarczyn - Tarczyn - DK nr 7 (Warszawa - Radom) | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group