Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 70ae76a8d88017d15dcce554b8403dab Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeszów - Videorejestratory
Autor Wiadomość
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 10 Maj 2016, 11:08   

Roman napisał/a:
A Tobie życzę spotkania z panem Borowskim i jego Vectrą C. :lol:

A kto to jest Pan Borowski? :o Ja znam tylko Pana kom. Roberta L. vel. P. :D
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
Roman
Dziędobry!

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 10 Maj 2016, 11:21   

Policjant który głownie użytkuje tą Vectrę - na 3. spotkania z tym autem zawsze ten sam kierowca. Myślę, że to nie jest najważniejsze i nie rzutuje na fakt, że dalej jeździ po Rzeszowie Vectra C. ;)
 
 
Sygnettoo 
Forum Lider

Dołączył: 12 Lut 2015
Pochwał: 93
Posty: 370
Skąd: Ten dym?
Wysłany: 10 Maj 2016, 12:18   

W policji w całej Polsce Vectr typu C jeździ setki, z czego tylko jakiś odsetek jeździ z kamerami. W Rzeszowie nie ma Vectry, która posiada kamerę. Inne auta nas nie interesują. Może sobie nią jeździć nawet wyżej wspomniany komisarz, ale jak nie ma kamery, to co nas to? Jesteś na miejscu, a wiesz tak mało. Aaaaa i jeszcze piszesz coś o dowodach, że takie masz. W takim razie udowodnij swoją tezę. :) Ja macałem kontrolkę z Vectry, która obecnie jeździ w innym aucie, a to znaczy tylko jedno.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 10 Maj 2016, 13:00   

Sygnettoo napisał/a:
Ja macałem kontrolkę z Vectry, która obecnie jeździ w innym aucie, a to znaczy tylko jedno.

Żyletki?
 
 
Sygnettoo 
Forum Lider

Dołączył: 12 Lut 2015
Pochwał: 93
Posty: 370
Skąd: Ten dym?
Wysłany: 10 Maj 2016, 16:38   

Dokładnie.
 
 
Roman
Dziędobry!

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 11 Maj 2016, 10:14   

Co Ci mam udowodnić, na mandacie, który mi dali? Nie mam ich tablic ani zdjęcia. Mi wystarczy mandat. Dobra - nie ma tego auta, siedziałem w jakimś widmie i stwierdziłem, że napisze o tym w internecie. :facepalm:

Cytat:
Masz szansę przekonać mnie pierwszy zdjęciami. :) Bo inaczej drukuje ten post i wrzucam pomiędzy baśnie, a fantastykę na półkę z książkami. :)

Cytat:
A jednak. Ciemna, prawdopodobnie grafitowa, wyposażona w 1x PolCam. Niewykluczone, że Vectra poszła na żyletki, i w jej miejsce właśnie ta Astra.

Widać, że potraficie się tylko kłócić i odmawiać komuś racji. Potem i tak wychodzi, że jedynymi którzy się mylili jesteście wy. Nie ma tu z kim dyskutować, wiecie swoje, to żyjcie sobie sami w swoim małym świecie. Oczywiście jesteście z Rzeszowa i też wiecie co tu jeździ. :good:
 
 
Sygnettoo 
Forum Lider

Dołączył: 12 Lut 2015
Pochwał: 93
Posty: 370
Skąd: Ten dym?
Wysłany: 11 Maj 2016, 13:01   

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak nie to Ci poszukam jakiejś podstawówki wieczorowo to sobie poczytasz o jakie auta nam chodzi. Widzisz, Ty nie masz zdjęć, a ja musiałem jechać tyle kilometrów żeby zdjęcia zrobić i mimo, że tam mieszkasz to wiesz tylko tyle co jeździsz po mieście więc mało. :)
 
 
Roman
Dziędobry!

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 11 Maj 2016, 23:45   

Cytat:
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak nie to Ci poszukam jakiejś podstawówki wieczorowo to sobie poczytasz o jakie auta nam chodzi.

Poszukaj, daj znać czy cię tam czegoś nauczyli, bo wiele przed tobą. Tyle kilometrów jechałeś i co, gdzie te zdjęcia? Mi wystarczy nagranie, które mi odtworzyli, może na telewizorze mi powiesz, bo pewnie zrobiłeś im zdjęcia jak sobie na nim oglądają Klan? :lol:
 
 
Sygnettoo 
Forum Lider

Dołączył: 12 Lut 2015
Pochwał: 93
Posty: 370
Skąd: Ten dym?
Wysłany: 12 Maj 2016, 09:52   

Jaki Ty musisz być biedny umysłowo. :cry: Dam ci już spokój, bo jeszcze coś sobie zrobisz z bezsilności. :cry:
 
 
Roman
Dziędobry!

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 17 Maj 2016, 23:17   

Ubogi umysł na razie wykazuje Twoja osoba. Myślisz, że obelgami jesteś w stanie przepchnąć swoją rację. Gratuluję. Ale nie zejdę na tak niski poziom jak Twój, bo obawiam się, że pokonasz mnie doświadczeniem. :sad:

Na głupotę nie mam siły, to racja, ale nie zamierzam nic z tym robić i też dam Ci spokój. :neutral: Jakby co, to czekam na te foty, pewnie ktokolwiek kto czyta to, co piszesz też czeka. :twisted:
 
 
Sygnettoo 
Forum Lider

Dołączył: 12 Lut 2015
Pochwał: 93
Posty: 370
Skąd: Ten dym?
Wysłany: 9 Czerwiec 2016, 20:53   

<R>

2016-06-09 21.52.02.jpg
Plik ściągnięto 200 raz(y) 616,62 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
skansen 
Forum Lider

Dołączył: 06 Wrz 2012
Pochwał: 88
Posty: 396
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwiec 2016, 21:58   

RZE 27XY polowała dzisiaj na drodze K-19. Yanosik sygnalizował ją od dłuższego czasu, ja doszedłem ją w Nowosielcu (Link) i jechałem za nią aż do węzła z A4 Rzeszów-Wschód (ona pojechała prosto, ja na A4). Nie zatrzymali nikogo przez ponad 40 km! Co ciekawe, pojazdy przed nimi omijały samochody skręcające w lewo, najeżdżając na ciągłą po prawej stronie - brak reakcji z ich strony. Minęli też kilka samochodów bez świateł (około 18:30), nawet DRL - również brak reakcji. W pewnym momencie między Insignię, a mnie wbił się kierowca z Rosji, ale nie wyprzedził ich nawet na odcinku ekspresowym - samochód jest zbyt rozpoznawalny. Dla formalności - kamera przód i tył.

Rzeszów.jpg
Plik ściągnięto 158 raz(y) 186,54 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
Sygnettoo 
Forum Lider

Dołączył: 12 Lut 2015
Pochwał: 93
Posty: 370
Skąd: Ten dym?
Wysłany: 28 Czerwiec 2016, 00:21   

Może biorą pod uwagę, że przyjęli się do Policji, a nie apteki i wiedzą po co na ulicach są w wideorejestratory? :) :nose: :grin: :mrgreen: :twisted:
 
 
skansen 
Forum Lider

Dołączył: 06 Wrz 2012
Pochwał: 88
Posty: 396
Skąd: Kraków
Wysłany: 11 Lipiec 2016, 08:07   

Wczoraj w Krasnem Astra (zapewne RZ 0235A) zatrzymała mobilka pod kamerą monitoringu GDDKiA.

Screenshot_2016-07-10-11-12-58.png
Plik ściągnięto 126 raz(y) 402,77 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
pawel_q 
Dziędobry!

Dołączył: 17 Mar 2016
Pochwał: 4
Posty: 4
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 8 Wrzesień 2016, 20:23   Astra IV - RZ 0235A - możliwa zmiana blach!!!

skansen napisał/a:
Wczoraj w Krasnem Astra (zapewne RZ 0235A) zatrzymała mobilka pod kamerą monitoringu GDDKiA.

Dzisiaj wieczorem widziałem na Warszawskiej Astrę IV Sedan na blachach RJA Y954. Możliwe, że podmienili blachy.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Rzeszów - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group