Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 22c55a875f0d3e2f082202f143be9645 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Bielsko-Biała - Suszarka
Autor Wiadomość
BaMboSzeK
Dziędobry!

Dołączył: 24 Sty 2010
Pochwał: 1
Posty: 13
Wysłany: 27 Kwiecień 2010, 14:53   

Vectra ma szczęście, że wieczorem nie jeździ późno... bo często stoją i wypisują mandaty na 2 przystankach mojego osiedla i łatwo mogą oberwać jajkiem i nie poznają winowajcy. :D
 
 
Kontener

Wysłany:    https://truckcare.pl/flota/samochody-dostawcze/kontener/



 
 
 
droger
Dziędobry!


Dołączył: 22 Lut 2009
Pochwał: 11
Posty: 36
Skąd: WILKOWICE/BIELSKO-BIAŁA
Wysłany: 27 Kwiecień 2010, 14:59   

A które to przystanki? Może warto dać cynk dla mobilków. :)

PS. A Vectrę można spotkać (przynajmniej jakiś czas temu) dość późno, około godz. 23.00 widziałem ich na trasie Sarni Stok --> Bystra.
 
 
 
BaMboSzeK
Dziędobry!

Dołączył: 24 Sty 2010
Pochwał: 1
Posty: 13
Wysłany: 27 Kwiecień 2010, 16:40   

Na Karpackim jak kogoś ustrzelą to stają. :) Zdjęcie, które zrobiłem Vectrze ST jest właśnie na jednym z nich zrobione. :)
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 28 Kwiecień 2010, 07:12   

droger napisał/a:
Nie wiem. Zawsze policyjne kontrole widziane były z radiowozem oznakowanym. Widocznie to już przeszłość. Skoro "zwykła" osobówka może mieć videorejestrator to dlaczego miałaby nie posiadać chłopca z suszarką. :)

Mogą nawet suszyć ze zwykłego radiowozu nieoznakowanego bez videorejestratora. Nie spotkaliście się nigdy z takimi praktykami? :-)

BaMboSzeK napisał/a:
Vectra ma szczęście, że wieczorem nie jeździ późno... bo często stoją i wypisują mandaty na 2 przystankach mojego osiedla i łatwo mogą oberwać jajkiem i nie poznają winowajcy. :D

Uważać na nich trzeba 24h na dobę. :idea: :-)
 
 
Jagiel
Dziędobry!


Dołączył: 30 Maj 2010
Pochwał: 7
Posty: 16
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 9 Czerwiec 2010, 18:02   

piotreg napisał/a:
droger napisał/a:
Nie wiem. Zawsze policyjne kontrole widziane były z radiowozem oznakowanym. Widocznie to już przeszłość. Skoro "zwykła" osobówka może mieć videorejestrator to dlaczego miałaby nie posiadać chłopca z suszarką :)

Mogą nawet suszyć ze zwykłego radiowozu nieoznakowanego bez videorejestratora. Nie spotkaliście się nigdy z takimi praktykami? :-)

Wczoraj stali vectrą na Warszawskiej za salonem BMW :)
 
 
 
droger
Dziędobry!


Dołączył: 22 Lut 2009
Pochwał: 11
Posty: 36
Skąd: WILKOWICE/BIELSKO-BIAŁA
Wysłany: 10 Czerwiec 2010, 15:44   

Powiem więcej. Nie tylko koło BMW, ale na BP i Trakcyjnej. Czyli w 3 punktach szło stracić prawko. :P
 
 
 
droger
Dziędobry!


Dołączył: 22 Lut 2009
Pochwał: 11
Posty: 36
Skąd: WILKOWICE/BIELSKO-BIAŁA
Wysłany: 25 Październik 2010, 15:59   

Korekta:

- Wjazd do Bielska od strony Katowic:

pkt. 6. ok. 300m przed hotelem Vienna (często)

Powinno być:

pkt. 6. ok. 300m przed hotelem Vienna. Myjnia samochodowa (często)
 
 
 
droger
Dziędobry!


Dołączył: 22 Lut 2009
Pochwał: 11
Posty: 36
Skąd: WILKOWICE/BIELSKO-BIAŁA
Wysłany: 19 Kwiecień 2011, 07:21   

Miśki znalazły sobie nowe miejsce. Droga K-1, kierunek Katowice, ok. 200m za salonem Yamaha. Często towarzyszy im ITD.
 
 
 
Damii 
Zaczyna kumać

Dołączył: 13 Lip 2013
Pochwał: 39
Posty: 73
Skąd: BB
Wysłany: 9 Sierpień 2015, 13:36   

Kilka aktualnie najczęściej używanych miejscówek:

- ul. Bystrzańska (DW nr 942), kierunek centrum, zatoka autobusowa, ok. 300 metrów za stacją Orlen: :arrow: FOTO
- ul. Bystrzańska (DW nr 942), kierunek Szczyrk, zwężenie jezdni do jednego pasa, ok. 100 metrów za stacją Orlen: :arrow: FOTO
- ul. Bystrzańska (DW nr 942), kierunek Szczyrk, wjazd do Kliniki Św. Łukasza, przed stacją Orlen: :arrow: FOTO
- ul. Partyzantów (DW nr 942), kierunek centrum, okolice sklepu Komfort: :arrow: FOTO

Generalnie na całym ciągu DW nr 942 przez Bielsko lepiej uważać, bo czasem potrafią się ustawić w wielu niespodziewanych miejscach.

- ul. Warszawska (droga K-1), wlot do miasta, od strony Katowic, okolice stacji Orlen: :arrow: FOTO
- ul. Warszawska (droga K-1), wylot z miasta, w stronę Katowic, okolice magazynów MPT Łakoć: :arrow: FOTO
- u. Żywiecka (droga K-69), wlot do miasta, od strony Żywca, pętla autobusowa przy skrzyżowaniu z ul. Stalową: :arrow: FOTO
- al. Generała Władysława Andersa, kierunek Mazańcowice, zatoka autobusowa, tuż za wzniesieniem: :arrow: FOTO
- al. Generała Władysława Andersa, kierunek Szczyrk, zatoka autobusowa, tuż za wzniesieniem: :arrow: FOTO

Bielska drogówka dysponuje laserem <LR> .
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 11 Sierpień 2015, 13:50   

Damii napisał/a:
- ul. Warszawska (droga K-1), wlot do miasta, od strony Katowic, okolice stacji Orlen: :arrow: FOTO

No i właśnie w niedzielę stali zaraz za stacją Orlen. Na CB mówili, że łapali tam przez cały dzień. Chciałem im walnąć fotkę, ale byli tak schowani za krzakami, że ich zauważyłem, jak już ich minąłem, a w lewej ręce trzymałem aparat w pełnej gotowości. :twisted:

Damii napisał/a:
Generalnie na całym ciągu DW nr 942 przez Bielsko lepiej uważać, bo czasem potrafią się ustawić w wielu niespodziewanych miejscach.

Na szczęście S-69 już działa, więc spokojnie można Bielsko ominąć. Fakt, równa jak stół dwupasmówka kusi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Bielsko-Biała - Suszarka | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group