Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid d2242eede9f8a77dc2df6adcaccbb6cc Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Polkowice - Autoscope
Autor Wiadomość
DarioG
Forum Lider


Dołączył: 27 Lis 2009
Pochwał: 77
Posty: 377
Skąd: Głogów
Wysłany: 10 Marzec 2013, 05:39   Autoscope

W Polkowicach na skrzyżowaniu przy Shellu i McDonald zamontowano system Autoscope. Plotki krążą, że rejestruje on przejazd na czerwonym świetle. Czy ktoś z Was ma więcej informacji dotyczących tego systemu? Kilka osób tu mamy z okolic Polkowic, może wy coś wiecie...

Info ze strony: http://www.autoscope.pl/

Cytat:
Autoscope Manager to idealne połączenie serwera komunikacji, wideorejestratora i bezprzewodowej technologii transmisji danych GSM oraz WiFi, zapewniające monitoring, rejestrację kolizji i przejazdu na czerwonym świetle oraz zdalny dostęp i konfigurację wszystkich urządzeń Autoscope.



Cytat:
System rejestracji kolizji i przejazdu na czerwonym świetle wykorzystuje zainstalowane kamery przeznaczone do detekcji pojazdów, uzupełnienie stanowi dodatkowa kamera skierowana na tarczę skrzyżowania, w sterowniku zainstalowany jest
rejestrator sygnału wideo.

Cytat:
Cechy:

- Zwarta obudowa.
- Monitoring i rejestracja obrazu z kamer.
- Prezentacja obrazu z kamer.
- Rejestracja wykroczeń (przejazd na czerwonym świetle) i kolizji drogowych.
- Zdalny podgląd kamer.
- Zdalna konfiguracja.
- Zdalny dostęp do obrazu online i archiwum.
- Zdalny backup.
- Możliwość wykorzystania w zintegrowanych systemach ruchu.
- Archiwum danych do 14 dni.
- Małe rozmiary.
- Zdalny dostęp do konfiguracji urządzeń przez RS-232 i TCP/IP.
- Bezpieczny zdalny upgrade oprogramowania urządzeń.
- Zdalna diagnostyka.
- Uniwersalny serwer komunikacji dla urządzeń posiadających porty komunikacji typu RS-232, TCP/IP.
- Możliwość pisania skryptów - Interpreter PHP.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 10 Marzec 2013, 08:41   

No stronie producenta podane jest sporo danych, jakie opcje w w/w miejscu system ma uruchomione to pytanko do inwestora :wink:
Jak dla mnie trochę przestarzałe jest użycie tradycyjnego sygnału video:

Wejście: Dwa kompozytowe 75 Ohm 1Vpp, podłączenia SMA
 
 
DarioG
Forum Lider


Dołączył: 27 Lis 2009
Pochwał: 77
Posty: 377
Skąd: Głogów
Wysłany: 2 Maj 2014, 20:32   

Ostatnio miałem sytuację, z której sam później się śmiałem i zobaczę jak sprawa się zakończy...

Po którejś nocce z kolei, wracam z pracy, z kierunku Polkowic Dolnych, ustawiłem się na swoim pasie, skręt w lewo, kierunek Zielona Góra. Czekam grzecznie na swoje światło, które załącza się zaraz po tym jak skończą jechać prosto auta z pasa sąsiedniego. Pas sąsiedni osiągnął czerwone światło, zapinam 1 i sandał (szybko zmieniający światła lewoskręt)... ku mojemu zdziwieniu mój pas nie dostał zielonego światła, tylko dostali je jadący z Lubina. Na całe szczęście zdążyłem bezpiecznie uciec ze skrzyżowania. Zobaczę jak się to skończy, czy przyjdzie coś do domu, czy ten system w ogóle działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Polkowice - Autoscope | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group