Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 2e76d5284c8d5a0d0148a17d8e30978d Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Stalowa Wola - Fotoradary stacjonarne
Autor Wiadomość
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR

Wysłany: 6 Grudzień 2012, 13:48   

andrzej59, w którym kierunku celuje następujący radar:

Cytat:
- ul. KEN, zaraz za rondem, tuż przed wiaduktem
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
andrzej59
Forum Lider


Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 314
Posty: 1488
Skąd: Kielce
Wysłany: 6 Grudzień 2012, 17:24   

Skierowany na zjeżdżających z wiaduktu od strony Tarnobrzegu. Stoi na środkowym pasie (dość wąskim) - fotki z odjazdu i najazdu - patrz: Wysłany: 15 Styczeń 2011, 10:55

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR

Wysłany: 6 Grudzień 2012, 17:51   

:good: :cool:
 
 
bicker5 
Forum Lider

Dołączył: 17 Mar 2009
Pochwał: 49
Posty: 699
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Grudzień 2012, 18:27   

Te Gatso to jeszcze działają? Są starsze od krakowskich, a też bawiła się nimi policja.
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 12 Luty 2014, 19:42   

Cytat:
Skrzynie od fotoradarów do likwidacji

Wielkie skrzynie na fotoradary znikają ze Stalowej Woli. Na drodze wojewódzkiej, jaką jest ulica Komisji Edukacji Narodowej, wykopane zostały skrzynie zamontowane na słupach, osadzonych na potężnych fundamentach z cementu.

To koniec nieudanego eksperymentu. Skrzynie miały być miejscem, gdzie montowano przenośne aparaty do robienia zdjęć kierowcom prowadzącym z nadmierną prędkością. Jak się okazało, aparaty się psuły, a koszty wywoływania zdjęć i korespondencji przewyższał zyski.

Stalowa Wola miała największą w regionie liczbę fotoradarów. Zainstalowano ich tyle, że nie do wszystkich nawet podciągnięto prąd, żeby działały. Zwolennikiem fotoradarów był były komendant Krzysztof Polak. Chciał, żeby wpływy od piratów drogowych wpływały na konto komendy. Nic z tego nie wyszło, mandaty zasilały państwową kasę.

Monstrualnie wielkie słupy ze skrzyniami mają wkrótce zniknąć, a jeśli już zostaną zainstalowane nowe fotoradary, to będą znacznie bardziej estetyczne. Jeżeli w Stalowej Woli będą fotoradary, to prawdopodobnie nie tam, gdzie jest najwięcej wypadków czyli na tak zwanym rondzie przy biurowcu Mostostalu. Ciekawe też czy nowe fotoradary pozwolą wyłapać piratów jeżdżących latem na motocyklach i uprzykrzających życie mieszkańców szaleńczymi i głośnymi popisowymi wyścigami.


Źródło: www.echodnia.eu

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR

Wysłany: 13 Luty 2014, 10:08   

To było do przewidzenia. Tego sprzętu już się chyba nawet nie da odpalić. Ponadto nie ta technologia. Obstawiam, że wytną także pozostałe w okolicach Stalowej Woli.

Andrzej, dasz znać jak już posprzatają do końca? :o
 
 
Norbi.k 
Dziędobry!

Dołączył: 02 Mar 2011
Pochwał: 13
Posty: 32
Skąd: CK
Wysłany: 18 Luty 2014, 21:09   

Witam. W dniu dzisiejszym sprzątali w Stalowej Woli skrzynki. Jedną widziałem jak wyjmowali w Zaleszanach, natomiast drugą jak zdejmowali zaraz przed granicą z Niskiem. Na aucie leżało już 6 skrzynek. Także sprzątanie w Stalowej idzie na całego. Zdjęć brak, jechałem z klientem.
Pozdrawiam

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR

Wysłany: 20 Luty 2014, 14:43   

Norbi.k napisał/a:
Witam. W dniu dzisiejszym sprzątali w Stalowej Woli skrzynki.

Wszystkie już zdemontowali, wiesz może? :o

Norbi.k napisał/a:
Jedną widziałem jak wyjmowali w Zaleszanach, natomiast drugą jak zdejmowali zaraz przed granicą z Niskiem.

Mógłbyś wskazać miejscowość?
 
 
Norbi.k 
Dziędobry!

Dołączył: 02 Mar 2011
Pochwał: 13
Posty: 32
Skąd: CK
Wysłany: 20 Luty 2014, 21:33   

Witam. Ta druga skrzynka umiejscowiona była przy drodze K-77. Nie wiem czy to jest jeszcze ulica Energetyków czy już Sandomierska. Wg mnie będzie to ulica Energetyków, kawałek za przejazdem kolejowym, jadąc ze Stalowej Woli w kierunku Niska. Natomiast jeżeli chodzi o to ile tego zebrali i czy wszystkie to jak następnym razem będę w St. Woli to się pokręcę i to sprawdzę, jaki jest stan faktyczny.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
Norbi.k 
Dziędobry!

Dołączył: 02 Mar 2011
Pochwał: 13
Posty: 32
Skąd: CK
Wysłany: 7 Marzec 2014, 22:21   

Witam. Po dzisiejszym krótkim przejeździe przez Stalową zobaczyłem braki w fotoradarach:

- na ul. KEN - zdemontowane obydwa
- na ul. Niezłomnych - pod szkołą brak pudła
- na al. Jana Pawła II również zdemontowane obydwa

Tyle udało mi się dojrzeć, na więcej nie było czasu.
Pozdrawiam

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR

Wysłany: 8 Marzec 2014, 09:25   

Wszystkie już wyrzuciłem z mapy. :D I myślę też, że wszystkie zostały wyrwane, bo ta technologia to już się "skończyła". Trzeba by jeszcze zajrzeć do pobliskiej Rzeczycy-Długiej. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Stalowa Wola - Fotoradary stacjonarne | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group