Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 86be9bca44617c4cc4da828fd7191651 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Krotoszyn - Videorejestratory
Autor Wiadomość
kudlaty
Dziędobry!

Dołączył: 03 Lut 2010
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 10/5
Posty: 38
Skąd: POZnan*
Wysłany: 24 Marzec 2010, 19:24   Videorejestratory

Z tymi nieprzyjemnymi Panami miałem przyjemność za brak pasów, zagapiłem się niestety i się ich nie spodziewałem. Były to drogie odwiedziny rodziców. :(

_____________________
Edit. Fotomontaż. piotreg

po014jv.jpg
Plik ściągnięto 116 raz(y) 119,22 KB


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
 
 
Automobil

Wysłany:    Antyradary FAQ



 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 24 Marzec 2010, 22:45   

Amaral też ciągle miał podobne problemy... :-)
 
 
kudlaty
Dziędobry!

Dołączył: 03 Lut 2010
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 10/5
Posty: 38
Skąd: POZnan*
Wysłany: 25 Marzec 2010, 07:19   

O co ci chodzi z tym Amaralem? Nie łapie mandatów, wyjechałem z marketu i miałem pecha, bo oni stali na światłach do lewoskrętu. Nie wiedziałem nawet, że jest to policja. :(

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
 
 
kudlaty
Dziędobry!

Dołączył: 03 Lut 2010
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 10/5
Posty: 38
Skąd: POZnan*
Wysłany: 10 Czerwiec 2010, 11:28   

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie, które ci zadałem.
Będąc u rodziców zrobiłem mu zdjęcie jeszcze raz, ale widzę, że jest zbędne.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 21 Styczeń 2011, 13:18   

To zdjęcie to fotomontaż:

Cytat:
PO 014JV

# Software / Firmware Version = ACD Systems Digital Imaging
# Last Modified Date/Time = 2010:03:24 19:05:03
# Last Modified Subsecond Time = 531
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 11 Styczeń 2014, 16:58   

kudlaty napisał/a:
O co ci chodzi z tym Amaralem? Nie łapie mandatów, wyjechałem z marketu i miałem pecha, bo oni stali na światłach do lewoskrętu. Nie wiedziałem nawet, że jest to policja :(

A o to chodzi, że na tych blachach stoi:

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny napisał/a:
Polisa: 02143185305 dla pojazdu: HONDA CIVIC 1.5 I
zakład odpowiedzialny: MTU MOJE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.
adres: Hestii 1, 81-731 Sopot

:facepalm:

Rzeczywiście, pech... :lol:
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 19 Luty 2023, 08:09   

Cytat:
AKCJA GRUPY SPEED NA TERENIE POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO



14 lutego 2023 roku kierowcom poruszający się drogami powiatu krotoszyńskiego szybciej zabiło serce, ponieważ mieli okazję spotkać patrole ruchu drogowego działające w ramach grupy "Speed". Działania te są cyklicznie prowadzone w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu oraz eliminowanie z dróg kierowców, którzy lekceważąco podchodzą do obowiązujących przepisów.


Grupa "SPEED" została powołana, żeby dbać o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Policjanci dysponującymi nowoczesnymi radiowozami, studzą zapędy niektórych kierowców, którzy nie stosują się obowiązujących przepisów. W działaniach przeprowadzonych we wtorek, udział wzięło 14 policjantów ruchu drogowego z kilku komend. Policjanci pełnili służbę w różnych zakątkach powiatu. Można ich było spotkać na głównych ciągach komunikacyjnych, a także na bocznych drogach.

Nowoczesne auta z mocnymi silnikami skłaniają niektórych kierowców do łamania przepisów. Takie osoby powodują zagrożenie nie tylko dla siebie, ale stwarzają niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia innych uczestników dróg. Okazuje się, że do osób lubiących brawurę za kierownicą nie docierają profilaktyczne przekazy policjantów, ani informacje o kolejnych tragediach, do jakich dochodzi na drodze.

Tym razem na terenie miasta i powiatu krotoszyńskiego pojawili się dodatkowo policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie, Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Na teren miasta i powiatu wyjechało dodatkowo 7 oznakowanych i nieoznakowanych radiowozów w tym 4 te szczególne – wyposażone w wideorejestratory. Funkcjonariusze kontrolowali nie tylko prędkość z jaką poruszają się kierowcy, ale również to, czy nie wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu lub nie popełnili innych wykroczeń w ruchu drogowym.

W trakcie działań policjanci skontrolowali 77 pojazdów. Łącznie ujawnili 76 wykroczeń dotyczące naruszeń przepisów ruchu drogowego, w tym większość związanych z przekraczaniem dopuszczalnej prędkości oraz przeprowadzili 50 badań stanu trzeźwości.

Za rażące zlekceważenie przepisów ruchu drogowego, związywane z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, policjanci zatrzymali prawo jazdy 1 kierowcy, który będzie je mógł odzyskać dopiero za 3 miesiące.

Link
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Krotoszyn - Videorejestratory | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group