Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 27291bf4f90bef630277cddc63c9ed62 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Legnica - Suszarka
Autor Wiadomość
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 22 Czerwiec 2009, 18:11   Suszarka

Witam,

Miejsca szczególnie ulubione do suszenia:

(uzupełniane na bieżąco)

Cytat:
- ul. Bydgoska, uwaga - ogr. do 30km/h!!!
- ul. Piastowska, pod kładą
- ul. Piłsudskiego, zaraz za wiaduktem
- ul. Wielkiej Niedźwiedzicy, strefa 30km/h (skrót do Wrocławkiej)
- ul. Witelona
- ul. Złotoryjska, w tzw. lasku złotoryjskim
- ul. Złotoryjska, na wysokości NOT-u



Pozdrawiam
 
 
Gasten

Wysłany:    gasten.keep.pl



 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 22 Czerwiec 2009, 20:06   

Uzupełnienie:

Cytat:
- ul. Wrocławska, na wylocie na Prochowice (na wysokości szpitala)
- ul. Wrocławska, przed wiaduktem kolejowym (chowają się w podwórku)
- ul. Witelona, szczególnie ulubione miejsce przy Straży Pożarnej!!!
- ul. Złotoryjska, wylot z Lasku Złotoryjskiego, jadąc w kierunku miasta, na wysokości szkoły ZSTIO
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 24 Czerwiec 2009, 19:06   

Troche zdublowałeś, ale nie szkodzi :wink:

Jakiś grafik ustalili w Legnicy, czy co... wygląda on tak:

Rano k. 7:00 na zmianę:

- ul. Piastowska pod kładką
- ul. Wittelona

Po południu k. 15:00 ul. Złotoryjska.


Pozdrawiam
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 4 Lipiec 2009, 20:55   

- ul. Jaworzyńska, zatoczka autobusowa przed rondem, jadąc w kierunku Autostrady A4 - następne ulubione miejsce, dzisiaj około 12tej mocno maltretowane :)
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 14 Lipiec 2009, 22:33   

Witajcie,

Uwaga Panowie! Na ul. Złotoryjskiej coraz częściej ustawią się z suszarką w lasku, w poniedziałek byli aktywni o (!!!) 5 rano... więc jak mówią, nie znasz dnia ani godziny... :?

A teraz troche z innej beczki:

Zablokowana jest droga k. Huty na Złotoryje, ponoć tylko na 2 dni, jutro ustalę to napisze.

Pozdrawiam
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 15 Lipiec 2009, 09:58   

Ul. Złotoryjska to jak się domyślam jest to wylot na Złotoryję, tak?

Tam rzeczywiście można pocisnąć...
Jechałem ostatnią ta ulicą jako pasażer sącząc piwko...
Koleś cisnął tam chyba setką bez jakichkolwiek zabezpieczeń...
I tak sobie myślałem... zawiną go zaraz czy nie? :-)
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 13:52   

Cytat:
Licealiści wspólnie z drogówką łapali piratów

Legnica, ulica Złotoryjska, prosta, długa droga z górki.
Obowiązuje tu ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę. Zaraz po wyjeździe z lasku jest przejście dla pieszych, tuż przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych.

W piątek rano ustawili się tam policjanci z radarem. Pierwszy wpadł legniczanin, Iwan Dubynin. Dozwoloną prędkość przekroczył o 13 km.
- Ja nigdy nie szaleję na drodze - zapewniał wyraźnie speszony. - Auto samo tak się rozpędziło.
Młodszy aspirant Jacek Sobala z legnickiej drogówki sprawdził jego dokumenty i tym razem, zamiast mandatu, dał ustne upomnienie. W tym momencie do akcji wkroczyli uczniowie.
Otoczyli kołem pana Iwana i wręczyli mu ulotkę, która przypomina, że młodzi ludzie chcą długo żyć, a, niestety, giną przez piratów drogowych.
- Taka lekcja robi większe wrażenie niż mandat - przyznał Iwan Dubynin.

Kolejni zatrzymani kierowcy po takim spotkaniu też bili się w piersi i zapewniali, że nigdy więcej nie będą szybko jeździć w mieście. - Znam wielu szaleńców, zwłaszcza młodych, niewiele starszych ode mnie - mówił Jacek Jaskółowski z I klasy o profilu politologiczno-prawnym z elementami kryminalistyki.
- Trzeba zrobić wszystko, by nie zabijali na drodze niewinnych ludzi. W tej klasie rozpoczęli naukę młodzi ludzie, którzy w przyszłości marzą o pracy w policji.
W piątek, trzeciego dnia nauki, mieli pierwszą praktyczną lekcję z ruchu drogowego. - Mamy nadzieję, że po takim spotkaniu z uczniami kierowcy wezmą sobie do serca przestrzeganie zasad ruchu drogowego - podsumował nadkom. Sławomir Masojć z legnickiej policji. - A młodzież będzie mieć lekcję o poszanowaniu prawa.
LINK
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 19:52   

Tego typu akcje mają sens!
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 5 Listopad 2009, 12:23   

Cytat:
Niebiesko-czarny patrol w akcji

W środowe popołudnie rozpoczęła się wspólna akcja legnickich policjantów i księży. Na ul. Wrocławskiej razem zatrzymywali kierowców, którzy przekraczali przepisy ruchu drogowego.

To początek akcji drogówki i duszpasterstwa kierowców legnickiej diecezji. Przez dwie godziny starszy sierżant Sebastian Bryniarski, sierżant Ewelina Bober oraz duszpasterz kierowców ksiądz Grzegorz Ropiak strzegli przestrzegania przepisów na drodze wylotowej z Legnicy w stronę Prochowic.

Zatrzymanym kierowcom ksiądz Grzegorz Ropiak najpierw fundował wychowawczą rozmowę a potem wręczał karteczkę z dziesięcioma przykazaniami dla prowadzących auto.

- Chcemy w ten sposób odwołać się do sumienia kierowców. Oczywiście do tych, którzy zgodzą się na rozmowę z duchownym. Myślę, że kościół może pomóc policji w walce z plagą drogowych grzechów. A największe z nich to na naszych drogach brawurowa jazda i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu – powiedział lca.pl ksiądz Ropiak.

Pierwszą osobą zatrzymaną przez niebiesko – czarny patrol był Stanisław Witek, który jechał bez włączonych świateł.

- Otrzymałem pouczenie i przykazania od księdza. Śpieszyłem się a w moim drugim aucie światła zapalają się automatycznie – tłumaczył się.

- Zdziwiłem się gdy zobaczyłem z policją księdza. Nigdy do tej pory nie dostałem mandatu, ale popieram taką akcję – dodał kierowca.

Mniej szczęścia miał kierowca zdezelowanego Golfa jadącego na prawie łysych oponach. Do tego z wlewem do baku paliwa zatkanym … szmatą. Jemu funkcjonariusze z drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny. Z księdzem rozmawiać nie chciał.

- Pomysł wspólnych patroli z duchownymi spowoduje może, że wierzący kierowcy swoje postępowanie na drodze będą brali bardziej do siebie – ocenił środowy patrol st. sierż. Sebastian Bryniarski z legnickiej drogówki.
LINK


Foto: Wojciech Obremski (lca.pl)


Foto: Wojciech Obremski (lca.pl)
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3666
Posty: 9577
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 15 Listopad 2009, 20:11   

Oznakowana KIA-nka suszyła dzisiaj, około godz. 20 - ul. Jaworzyńska, zatoczka autobusowa przed rondem, jadąc w kierunku Autostrady A4.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 30 Marzec 2010, 20:47   

Dzisiaj o 7 rano suszarka na ul. Grunwaldzkiej - połączenie Złotoryjskiej (na wlocie w prawo) i Jaworzyńskiej.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 15 Kwiecień 2010, 11:06   

15.04.10, g. 12:00 ul. Złotoryjska po lewej za rondem, radiowóz odsłonęty, a i tak było sporo kierowców, którzy wchodzili jak w masło...

 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 15 Maj 2010, 06:14   

Dzisiaj 6:50 suszarka aktywna przed rondem po prawej stronie jadąc do miasta ->> A4 (stała miejscówka).

Uwaga! Ul. Szczytnicka (30) - dziurawy objazd dla chcących ominąć korki w mieście, b. często suszarka schowana za zepsutym busem,
panowie b. niemili... :twisted: Po krótkiej dyskusji zamknęli japy...



Miejsce na mapie
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 28 Maj 2010, 05:21   

Dzisiaj około 5:15 suszarka na ul Złotoryjskiej (w lasku) - info CB.
 
 
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 30 Maj 2010, 19:19   

Dzisiaj około 9:00 suszarka na ul. Złotoryjskiej (w lasku).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Legnica - Suszarka | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group