Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 8d16064d183a3aa1b1ed8f3d16be43fa Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Opinia o firmie TOP-ARM
Autor Wiadomość
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 23 Maj 2009, 15:21   Opinia o firmie TOP-ARM

Witam

Kilka lat temu, zupełnie nie znając tematu AR, oddałem do firmy TOP-ARM swojego UNIDENA 987 do wystrojenia i przerobienia do jako dwuczęściowy (czujniki na zewnątrz). To był wielki błąd. Wielki znawca Pan Paweł tylko dużo gadał i mydlił oczy swoimi dziwnymi teoriami, a tak naprawdę to wszystko nie było nic warte.

Owszem suszarki w paśmie X i stałe mierniki prędkości w paśmie K wykrywał. Na chwilę obecną miałem okazję przetestować go zwykłym testerem pasm K, Ka, L oraz innymi urządzeniami pomiarowymi.

Wynik: ledwo co wykrył tester umieszczony obok Unidena - poza tym nic innego nie wykrył co świadczy o tym, że jest raczej do wyrzucenia, bo ponowne strojenie i tak nie ma raczej sensu.

Tak wyglądają zdjęcia ze środka i z wyprowadzenia czujników - na chwilę obecną czujniki wlutowałem na swoje miejsca. Cała tuba była nietknięta.

Widok od środka na Unidena 987:



Przerobiona płytka i wyprowadzony czujnik:



Przywróciłem wszystko do oryginału:




NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY I RADZĘ TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
 
Frankie
Dziędobry!

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 4
Wysłany: 16 Czerwiec 2009, 22:08   

Wypowiedź Twoją przeczytałem w momencie jak mój sprzęt był już w TopArm-ie. Z pewnym niepokojem oczekiwałem na zwrot naprawionego AR i jakież było moje zaskoczenie jak otrzymałem moje urządzenie naprawione i to za zaskakująco przyzwoitą cenę. Działa oczywiście jak nowe. Być może w Twoim przypadku nie było tak różowo, ale widać, że nie można ich oceniać aż tak źle.
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 18 Czerwiec 2009, 10:16   

Wiesz...naprawa naprawą, być może było to coś, co sam bym naprawił w warunkach domowych - ja wyraziłem się o typowej sprawie rasowania i przerabiania AR przez tą firmę. Rozmawiałem z właścicielem nie raz osobiście i po prostu dalej mam podobne zdanie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Opinia o firmie TOP-ARM | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group