Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid f2c6cbc9d8023dc3015a8d110764211e Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa - Laser
Autor Wiadomość
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Styczeń 2013, 10:28   

Wczoraj jechałem Wybrzeżem Helskim. Na wysokości drugiego wejścia do ZOO stali panowie z <R> i mierzyli <LR> kierowców jadących dwoma pasami w kierunku Mostu Gdańskiego. Od kilku miesięcy to ich ulubiona miejscówka.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2 Luty 2013, 17:59   

Dzisiaj jadąc Wisłostradą zauważyłem <R> pod Mostem Grota-Roweckiego w kierunku Gdańska (kolejny raz w tym miejscu). KIA "pięknie" schowana za filarami mostu (Trasy Toruńskiej). Zatrzymywali zarówno kierowców z Wisłostrady jak i tych zjeżdżających z mostu od strony Bielan. Dwie godziny później przenieśli się na zjazd w kierunku Gdańska od strony Białołęki/Bródna/Targówka. Dzisiaj mieli odpalone "koguty", dwa "lizaki" i wyrywkowa kontrola. Z reguły stoją i <LR> . Wisłostrada w tym miejscu (80) , zjazdy na nią (50) . Kolejna ich ulubiona miejscówka.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12 Luty 2013, 20:56   

Wybrzeże Helskie po raz kolejny potwierdzone (dzisiaj ok. 14:30). Jak zwykle <R> mierząca z <LR> do kierowców jadących w stronę Mostu Gdańskiego (zatoczka na wysokości II wejścia do ZOO).

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Luty 2013, 17:46   

Dzisiaj przed 10:00 po raz kolejny "gwiezdne wojny" na Wybrzeżu Helskim. Tym razem jest i sesja zdjęciowa "taboretem" (dzięki mojej żonie):
Ruszamy ze świateł na skrzyżowaniu z ul. Ratuszową w kierunku Mostu Gdańskiego (długa prosta i dwa pasy): :twisted:



I zanim się zorientujemy (dostrzeżemy cokolwiek), możemy zostać zdjęci <LR> .
Tutaj KIA <R> z KSP - nr boczny Z 606. Po sprawdzeniu nr rej. HPZ B172 rozlicza "zbyt szybko" jadącego kierowcę.




Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Luty 2013, 21:15   

Dzisiaj po 16:30 ul. Jagiellońska, ogr. (60) w kierunku Ronda Starzyńskiego, w "kultowym" już miejscu - na przystanku ZTM Śliwice 01, przy Autoparts. Centrum serwisu (mniej więcej w połowie drogi między Trasą Toruńską, a Mostem Gdańskim), przysłonięte przez kładkę dla pieszych. KIA <R> z KSP - nr boczny Z628 i <LR> . Po weryfikacji na filmie nr rej. radiowozu: HPZ B185.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Kwiecień 2013, 14:57   

Dzisiaj <LR> około południa na ul. Modlińskiej, na wysokości "Viggen Auto" za urzędem dzielnicy (dokładnie przystanek ZTM Drogowa 02), w kierunku Legionowa.
Jak wracałem z Selgrosu przenieśli się na drugą stronę, w kierunku centrum.
 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Lipiec 2013, 20:59   

Dzisiaj <LR> ok. 18:00 na zjeździe z Mostu Marii Skłodowskiej-Curie w kierunku Metra Młociny. Zwężenie do jednego pasa - ogr. (50) , zakręt w lewo i "z górki", następnie znowu dwa pasy. Kierowca wyskakuje zza barier dźwiękochłonnych i jest "ugotowany". Kia <R> umiejscowiona na poboczu przed skrzyżowaniem z ul. Zgrupowania AK "Kampinos". Niestety jechałem za autobusem i nie zdążyłem wyjąć pstryka. Jak wracałem 30 min. później już ich nie było. :sad:

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Marzec 2014, 22:09   

Cytat:
Ul. Jagiellońska, ogr. (60) w kierunku Ronda Starzyńskiego, przystanek ZTM Śliwice 01, przy Autoparts.

Uwaga :!: Bo to ostatnio ulubiona "strzelnica" <R> na terenie Targówka. "Wojny Gwiezdne" z użyciem <LR> prawie codziennie.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
g1kowal 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lis 2012
Pochwał: 95
Posty: 268
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Lipiec 2014, 19:44   

Dzisiaj od 11.25 znowu zabawa z <LR> w w/w miejscu (rozstawiali się w momencie kiedy przejeżdżałem). Jak ok. 13:00 wracałem mieli akurat "petenta". Teraz to już tylko ZTM Śliwice 01 albo zaraz za kładką dla pieszych na ul. Jagiellońskiej, w kierunku Ronda Starzyńskiego. Autoparts rozebrane do fundamentów, bo FSO sprzedała chyba teren.

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 23 Lipiec 2014, 09:38   

Wczoraj Panowie rozstawili się na końcu Wybrzeża Helskiego (przy samym Starzyńskim).

PH.JPG
Plik ściągnięto 73 raz(y) 260,99 KB


Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Warszawa - Laser | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group