Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 34421a2d84ed96cef9ef01fd627c8568 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
POMORSKIE - Autostrada A1
Autor Wiadomość
Maciexas
Forum Lider


Dołączył: 30 Lip 2010
Pochwał: 70
Posty: 280
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Maj 2012, 15:21   

Został zdemontowany - sprawa nieaktualna.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
 
MK. 
Dziędobry!

Dołączył: 01 Lis 2008
Pochwał: 2
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 07:01   

Witam.

Chciałem spytać, czy na Autostradzie A1 od Torunia do Trójmiasta jeżdżą jakieś pojazdy z videorejestratorami? Czy te z mapy, które są zaznaczone w miejscowościach blisko autostrady, zapuszczają się na nią? Jest taka adnotacja przy Tczewie, a jak z innymi?

Pozdrawiam!
 
 
STEFAN
Forum Lider

Dołączył: 06 Wrz 2009
Pochwał: 20
Posty: 264
Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 10:27   

2-3 lata temu 300-konne A6 się rozbiło na Armii Krajowej w GD - od tego czasu widziałem sporadycznie Skodę Superb, niestety numerów nie mam. Generalnie jest cisza, dodatkowo jak lecisz do 160km/h to się chłopaki za Tobą nie puszczą...
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 12:56   

MK. napisał/a:
Chciałem spytać, czy na Autostradzie A1 od Torunia do Trójmiasta jeżdżą jakieś pojazdy z videorejestratorami? Czy te z mapy, które są zaznaczone w miejscowościach blisko autostrady, zapuszczają się na nią? Jest taka adnotacja przy Tczewie, a jak z innymi?

Jeżdżą. M.in. KWP Gdańsk, KPP Tczew, KPP Świecie, KWP Bydgoszcz, WITD (...). Jadąc z głową nie będziesz sobie musiał nimi głowy zawracać.
 
 
STEFAN
Forum Lider

Dołączył: 06 Wrz 2009
Pochwał: 20
Posty: 264
Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 19:34   

Dobrze powiedziane...

PS. piotreg, nie działa mi skrzynka, nie mogę wysłać do Ciebie żadnej wiadomości.
Będę za 2. tygodnie, ze 3. dni w Wielkopolsce, może się w końcu poznamy, podjedziecie i potestujemy jeden nowy extra radarek?
 
 
kalex
Jajcarz

Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 127
Posty: 1222
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 21:50   

STEFAN, stąpasz po cienkim lodzie. :twisted: Pietia zaraz zorganizuje całą delegację z Breslau i dopiero poznasz prawdziwe znaczenie słowa "potestujemy".
 
 
STEFAN
Forum Lider

Dołączył: 06 Wrz 2009
Pochwał: 20
Posty: 264
Wysłany: 28 Wrzesień 2012, 04:26   

Byle d-u-p-a mnie nie bolała. :) Reszty się nie boję. :)
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 28 Wrzesień 2012, 10:22   

kalex napisał/a:
Pietia zaraz zorganizuje całą delegację z Breslau i dopiero poznasz prawdziwe znaczenie słowa "potestujemy".

:lol:
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 28 Wrzesień 2012, 13:15   

E :!: Gdzie mi tu na autostradzie spamują :!:

Tu kontynuować kwestię...
 
 
BarakOsama 
Dziędobry!


Dołączył: 19 Wrz 2013
Pochwał: 1
Posty: 20
Skąd: Toruń
Wysłany: 19 Wrzesień 2013, 13:10   

Ok. miesiąc temu na A1 widziałem granatowego Passata, CB 68002 <R> . Fotki nie mam, ale wygląda identycznie jak ten CB 68001.
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 27 Styczeń 2024, 08:18   

Cytat:
Nie udało się na Pomorzu – skorzysta mazowieckie. Problem z odcinkowymi pomiarami prędkości



Nie będzie wszystkich planowanych nowych odcinkowych pomiarów prędkości na Pomorzu. Z listy wypadła autostrada A1. Jak dowiedziało się Radio Gdańsk, Inspekcji Transportu Drogowego nie udało się porozumieć w tej sprawie z operatorem trasy – spółką Gdańsk Transport Company.


Jak mówi nam Monika Niżniak z GITD, lokalizacja na 10-kilometrowym odcinku z Pelplina do Swarożyna była aktualna do jesieni. – Przed każdym montażem urządzeń rejestrujących prowadzone są również rozmowy z szeregiem podmiotów, w tym zarządcami dróg. W przypadku lokalizacji odcinkowego pomiaru prędkości na autostradzie A1 w miejscowości Swarożyn ze względu na trwające jeszcze jesienią uzgodnienia z operatorem autostrady co do możliwości i sposobu instalacji systemu oceniano, że jest to krytyczny etap realizacji projektu i aby nie doprowadzić do zakłócenia jego wykonania, przede wszystkim niewykorzystania zakupionych już urządzeń – odstąpiono w listopadzie od realizacji inwestycji w tej lokalizacji. Tego typu sytuacje zdarzają się. Dlatego zawsze przygotowywany jest plan awaryjny, tym bardziej że zapotrzebowanie na montaż urządzenia w innych lokalizacjach jest duże. W tym przypadku wykonawca natychmiast rozpoczął pracę w innej lokalizacji – na trasie S8, na obwodnicy Wyszkowa, która oczywiście została zrealizowana w terminie – wyjaśnia.

Przyczyn niepowodzenia nie podają też przedstawiciele operatora autostrady. Jak przekazała nam Anna Kordecka z GTC, "w ramach rozmów przeprowadzono wizję lokalną i uzgodniono rozwiązania techniczne". – Rozpoczęto także rozmowy określające zasady funkcjonowania systemu, ale na tym etapie rozmowy zostały zawieszone. Szkoda, bo odcinkowy pomiar prędkości, zwłaszcza gdyby funkcjonował na całej autostradzie, przyczyniłby się do zwiększenia bezpieczeństwa, które traktowane jest przez nas priorytetowo – przyznaje.

Zainstalowane są już urządzenia do mierzenia średniej prędkości na drodze krajowej nr 20 między Borczem i Babim Dołem oraz na wojewódzkiej "211" z Żukowa do Kartuz w Borowie. Są gotowe do uruchomienia. Czekają tylko na przyłącze energetyczne.

Jedyny dziś odcinkowy pomiar prędkości w regionie działa na drodze z Redy do Rekowa. W ubiegłym roku urządzenie zarejestrowało 476 wykroczeń.

Link
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
POMORSKIE - Autostrada A1 | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group