Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 8d16064d183a3aa1b1ed8f3d16be43fa Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Fotoradar w gminach
Autor Wiadomość
tqmeh 
Forum Lider


Dołączył: 26 Mar 2009
Pochwał: 620
Posty: 3707
Skąd: DZL
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 19:52   Fotoradar w gminach

Witam,

Kilka dni zabieram się do tego tematu i w końcu mam chwilę, mianowicie: w zeszłym tygodniu oglądałem Fakty wrocławskie, w których pokazano nowy sposób na łatanie samorządowych budżetów, a mianowicie fotoradar - zakupiła go sobie Olszyna Lubańska, czyli całkiem niedaleko mnie na trasie, na której czasem latam, i do suszenia, ustawiony przy samej barierce, przykryty czarną folią żeby jak powiedział burmistrz lepiej działał i dodatkowo zamaskowany trawą, nawet miśki śmiały się z tej maskarady, to co się dzieje w Polsce to już normalnie podchodzi pod nękanie ;)

Trochę z innej beczki - Złotoryja, w centrum zamontowane są od jakiegoś czasu parkometry, radzę kupować bileciki, straż miejska naprawdę się nudzi inna sprawa że, zawsze była nadgorliwa, nie pomaga tłumaczenie, że tylko do sklepu na chwile się wyszło.

Pozdrawiam
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1549
Posty: 31912
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 19:58   

I tym samym został wsparty polski przemysł, bo kupili Fotorapid C :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Fotoradar w gminach | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group