Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid a3090de6482ca8b6895f6bb827c24aa8 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piotreg
6 Styczeń 2015, 12:42
Gm. Słubice - Nowe Biskupice - DW nr 137 (Słubice - Sulęcin)
Autor Wiadomość
Johnny.Vegas
Dziędobry!


Dołączył: 19 Lip 2009
Pochwał: 3
Posty: 6
Skąd: FSL
Wysłany: 25 Czerwiec 2010, 22:19   Fotoradar przenośny - Słubice - KOLEJNA LOKALIZACJA!

Fotoradar AD9 T - NOWE BISKUPICE (miejscowość pod Słubicami - ok. 7 km) - teren zabudowany - ogr. prędkości do 50 km/h
FR ustawiony na wjeździe, zaraz za znakiem miejscowości oraz znakiem teren zabudowany koło przejścia dla pieszych, wjeżdżając od Słubic.
Droga wojewódzka nr 137 w kierunku na Ośno Lubuskie, Gorzów Wlkp.

Jeżdżę tą trasą regularnie od 2 miesięcy i dopiero pierwszy raz miałem wątpliwą przyjemność spotkania się z tym FR w tej lokalizacji o tej porze (tzn. weekend).

Bądźcie czujni, gdyż sezon żniw dla portfela w Słubicach uważam za otwarty.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31888
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 16 Lipiec 2010, 15:23   

Było słuchać Johnna! Są tacy, którzy nie zwrócili uwagi na jego słowa i poszli na wylocie w kierunku Słubic z prędkością 124km/h
Akurat, kiedy robiłem zdjęcie, na monitorku widniał pechowiec z takim wynikiem :-)
A działo się to wczoraj w okolicach godz. 13:00.







Sprzęt obsługiwał strażnik z pobliskich Słubic. Autko, którym obstawiał Adeka wyglądało mi na prywatne, więc nie będę o nim wspominał. Powiem tylko, że było srebrne. :-)

Tolerancja +21.

Kina akcji nie udało się nakręcić, bo chwilę po sesji Pan zapakował zabawki do bagażnika i ruszył w kierunku Słubic. Szerokości i ukłony dla żony :-)
 
 
delpiero 
Administratore banitore


Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 3683
Posty: 9601
Skąd: Gang Albanii
Wysłany: 31 Październik 2010, 17:38   



Cytat:
Nagranie z dnia 28.10.2010 r. miejscowość Nowe Biskupice, na drodze między Słubicami, a Rzepinem.
Fotoradar zostawiony przy drodze, zarabia dla Słubic bez konieczności pilnowania sprzętu.
Dowolna osoba może zmienić ustawienia itp. lub zabrać go ze sobą. Nie ma żadnej informacji wskazującej właściciela tej zabawki, czy informacji, że nie można dotykać - ekran dotykowy szybko reaguje na dotyk.
Po całym zdarzeniu rozmawiałem z Komendantem Straży Miejskiej w sprawie znaleźnego.
Pan Komendant, to człowiek wysokiego mniemania o sobie i to pewnie kasie, która spływa dzięki jego formacji. Z chęcią założy każdemu kajdanki kto zamachnie się na to białe cacko.
Komendant wykazał się też pewną wiedzą na temat tego, co się działo podczas mojej wizyty przy AD9 T, ale rozbieżności między tym co było, a tym, co przekazał były tak duże, że przeciętna wróżka poda więcej i dokładniej.
Rezygnuje z 10% z prostego powodu. Komendant te pieniądze zdobywałby, wystawiając fotoradar, a ja nie chcę żeby te pieniądze płacili mieszkańcy Słubic.
 
 
DarioG
Forum Lider


Dołączył: 27 Lis 2009
Pochwał: 77
Posty: 377
Skąd: Głogów
Wysłany: 31 Październik 2010, 18:01   





Niby obstawa :D Opel Vectra B po FL, nr rej. FSL 21GH.
 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31 Październik 2010, 20:37   

Haha, 10% za znaleźne :D Dobre. Ciekawe jak długo strażnika nie było przed przyjazdem kamerzysty. :lol:
 
 
 
spit
Forum Lider


Dołączył: 10 Paź 2009
Pochwał: 134
Posty: 583
Skąd: Kielce
Wysłany: 31 Październik 2010, 20:56   

Dobre 20 minut.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Gm. Słubice - Nowe Biskupice - DW nr 137 (Słubice - Sulęcin) | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group