Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 124a4f4cd3f5ec96fa06ceb488bc509f Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: OJCIEC
26 Maj 2015, 19:32
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Jammer SPOWALNIACZ - TESTY, czyli mamy cię!
Autor Wiadomość
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 27 Listopad 2009, 11:25   Jammer SPOWALNIACZ - TESTY, czyli mamy cię!

Od jakiegoś czasu na portalach aukcyjnych można spotkać "cudowne" urządzenie, tzw. SPOWALNIACZ.

Oto jego możliwości według sprzedawcy:

Cytat:
100% SKUTECZNOŚCI - HIT!

Powoduje on, że radar lub fotoradar policyjny mierzy taką wartość prędkości, jaką sami wybieramy.

Od rzeczywistej prędkości pojazdu możemy odejmować lub dodawać dowolną wartość, np. jedziemy 160km, jammer ustawiamy na minus 60km/h i fotoradar lub radar pistoletowy wskazuje 100km; jedziemy 40km/h i ustawiamy na plus 30km/h, wówczas radary policyjne i fotoradary zmierzą 70km/h!!!

Nadają cyfrowy sygnał tylko wówczas gdy radar mierzy prędkość pojazdu, co czyni je całkowicie niewykrywalnymi i niezauważalnymi.


I dalej:

Cytat:
Ilość zakresów

(wszystkie dostępne pasma i tryby pracy):

X-band 10.525 GHz +/- 25 MHz
K-band 24.150 GHz +/- 100 MHz
Ka-band 34.700 GHz +/- 1300 MHz
Super szerokie Ka - wszystkie kanały
Laser 904nm 33 MHz bandwidth
Radary POP
Aktywne VG-2

Uwaga niektóre tryby pracy działają z głowicą na lasery dostępną na innych moich aukcjach...

Otóż weszliśmy w posiadanie tego SPOWALNIACZA i to w wersji "full wypas" z głowicą na lasery i wykonaliśmy testy.

Jak wypadł jammer SPOWALNIACZ, o ile spowolnił, kogo i w jakim celu?

Oceńcie sami...
Proszę czuć się swobodnie w kopiowaniu, powielaniu i publikowaniu poniższych filmów. Jedynym niedozwolonym użyciem jest wykorzystanie tylko fragmentów filmów, zmiana ich treści lub jakakolwiek inna przeróbka.

TEST nr 1.

SPOWALNIACZ kontra radar ręczny Iskra-1D


Iskra jest już bardzo popularnym radarem na naszych drogach. Czy Spowalniacz sobie z nim poradzi?



Iskra, choć nie jest bez wad, to zaawansowany, nowoczesny radar. Z pewnością była trudnym przeciwnikiem dla Spowalniacza.

Ale mamy i zupełną łatwiznę! Zwykły, prosty radar sportowy Bushnell. Nic wyrafinowanego - zakłócenie jego pracy to musi być dla naszego jammera bułka z masłem!

TEST nr 2.

SPOWALNIACZ kontra radar Bushnell




A teraz coś z innej bajki, czyli test z użyciem lasera. Spowalniacz również i tutaj nie może mieć trudnego zadania, ponieważ użyty przez nas laser od dawna nie jest szczytem możliwości w swojej dziedzinie. To znany od lat '90 LTI 20.20 Marksman. Konstruktor Spowalniacza miał więc kilkanaście lat, żeby go "rozgryźć".

TEST nr 3.

SPOWALNIACZ kontra laser LTI 20.20 Marksman




Dzięki determinacji piotrega możemy podziwiać kolejny test Spowalniacza - w trakcie najazdu na AD9 C. Czym się skończy? Myślę, że już się domyślacie...

TEST nr 4.

SPOWALNIACZ kontra fotoradar Ramet AD9 C


 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 27 Listopad 2009, 11:30   

O ****! Zajrzałem na popularny portal aukcyjny. Model, którego wczoraj testowaliśmy kosztuje nawet 1550zł!!! :-)
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 27 Listopad 2009, 11:44   

Ja to z chęcią bym przetestował na starej suszarce jakiejś, a nie tylko na FR żeby udowodnić co to cudo techniki potrafi :D

Pamiętacie ten filmik:



Jak widać urządzenie działa i ma się dobrze - gość jechał 74 km/h, dodał +60km/h i pomiar wskazał 134 km/h - rewelka. Chyba zaraz sobie zalicytuję. Sprawdźcie proszę jak możecie na takim ulicznym mierniku prędkości czy to naprawdę działa, bo jak tak, to kupię od raz dwa żeby mieć pewność, że zadziała :D :D :D
 
 
 
BlackHawk
Fach-offiec


Dołączył: 16 Mar 2009
Pochwał: 30
Posty: 590
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 27 Listopad 2009, 11:58   

Cytat:
Ilość zakresów

(wszystkie dostępne pasma i tryby pracy):

X-band 10.525 GHz +/- 25 MHz
K-band 24.150 GHz +/- 100 MHz
Ka-band 34.700 GHz +/- 1300 MHz
Super szerokie Ka - wszystkie kanały
Laser 904nm 33 MHz bandwidth
Radary POP
Aktywne VG-2

Ten opis zapewne został żywcem zerżnięty z specyfikacji jakiegoś antyradaru :lol:
Co do działania to są już filmiki na YT z testów, im będzie więcej testów wykonanych przez różne osoby tym będzie lepiej.
Chciałbym zobaczyć wyrazy twarzy ludzi, którzy dokonali zakupu tego wspaniałego "spowalniacza jammera" i po kilku tygodniach dostali śliczne fotki do albumu po 100-300zł za sztukę :P
 
 
BlackHawk
Fach-offiec


Dołączył: 16 Mar 2009
Pochwał: 30
Posty: 590
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 27 Listopad 2009, 12:29   

Jak wygląda sprawa ze zwrotem tego "jammera" :?: Są jakieś szanse na odzyskanie kasy :roll: :?:
 
 
kalex
Jajcarz

Dołączył: 20 Lut 2009
Pochwał: 127
Posty: 1222
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Listopad 2009, 12:32   

Taaa. Gość pewnie po wysłaniu pakuje walizy i zapina na biegun.

Jeszcze Ojciec doda test z laserem.
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 27 Listopad 2009, 12:41   

BlackHawk napisał/a:
Jak wygląda sprawa ze zwrotem tego "jammera" :?: Są jakieś szanse na odzyskanie kasy :roll: :?:

Osoba, która nabyła Spowalniacz nie może się skontaktować ze sprzedawcą. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile.

Za to możemy się nim podelektować sami.

Dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu testów niezawodnym Piotregowi i Kalexowi :) Bóg Wam zapłać (w dzieciach) ;)

Jeśli się uda, może przejedziemy się z tym wynalazkiem jeszcze przed AD9...

Póki co, zapraszam każdego, kto chętny do osobistego sprawdzenia tego "cudu myśli technicznej". Możemy nawet urządzić festyn ludowy pod tytułem "Spowolnij się Spowalniaczem!" i spowalniać pojedynczo, parami lub grupowo.

Uwolnić Spowalniacza! Spowalniacz dla każdego! :)

Czuwaj!
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 27 Listopad 2009, 12:45   

OJCIEC napisał/a:
Póki co, zapraszam każdego, kto chętny do osobistego sprawdzenia tego "cudu myśli technicznej". Możemy nawet urządzić festyn ludowy pod tytułem "Spowolnij się Spowalniaczem!" i spowalniać pojedynczo, parami lub grupowo.

Uwolnić Spowalniacza! Spowalniacz dla każdego! :)

Może da się tym spowolnić wytrysk ? Dla krótkodystansowców jak znalazł
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1542
Posty: 31854
Skąd: DWR
Wysłany: 27 Listopad 2009, 12:53   

Największą polewkę z tego spowalniacza miał nasz testowy Poldon :P
1550zł? Toż cały Poldon kosztował 800zł :-)
 
 
wksek 
Forum Lider


Dołączył: 26 Lut 2009
Pochwał: 284
Posty: 2543
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Listopad 2009, 13:09   

To kiedy się bawimy? :)
 
 
 
juras
Zaczyna kumać

Dołączył: 27 Lis 2009
Pochwał: 3
Posty: 117
Wysłany: 27 Listopad 2009, 17:18   

Witam, i kłaniam się nisko :!: :!: :!:

Ja też testowałem to super ustrojstwo i akurat mnie się udało zrobić suszarki: Rapida 1 - pasmo X, Rapida-2Ka - pasmo K i fotoradar AD9 - pasmo Ka. Wyniki takie same jak Wasze - czyli BRAK DZIAŁANIA :!:

Tak gwoli ścisłości "mój" miał na obudowie tylko wypisane pasma X i K.

Tak na marginesie to chętnie zrobiłbym fotki w środku tego cuda, bo ten co miałem pożyczony był na "gwarancji" i nie można było go otwierać.
 
 
BluesWings
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 27 Listopad 2009, 17:32   

:)

Domyślam się, że producent zaraz stwierdzi, że to wina Poldka :)
Z R27 też nie chciał współpracować, albo że za małą prędkość rozwineliście by miał co spowalniać :D

Heh.
 
 
OJCIEC
Wio Łysa!


Dołączył: 20 Mar 2007
Pochwał: 233
Posty: 6674
Skąd: zasadniczo, z Węgorzeskiej
Wysłany: 27 Listopad 2009, 18:00   

Witaj Juras!

Fajnie, że mieliście oba rodzaje Rapidów :)
Pozwolę sobie na wrzucenie Waszych filmików w ten sposób:

Jammer Oxon kontra Rapid2Ka

Jammer Oxon kontra Rapid 1A

Jammer Oxon kontra fotoradar AD9

Blues, producent/importer niech lepiej posłucha rady Kalexa, póki jeszcze jakiś "zadowolony" klient mu się porządnie do d... nie dobrał!
 
 
BluesWings
Gość
Ostrzeżeń: 22/5
Wysłany: 27 Listopad 2009, 18:04   

Też jestem za tym żeby eliminować oszustów.
I lepiej byłoby gdyby ktoś mu się do **** dobrał, zanim zwinie żagle :)
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 27 Listopad 2009, 19:48   

Ech... nic z tego. Nie kupię sobie go jednak... a czułem już nutkę podniecenia na samą myśl jeżdżenia z takim wynalazkiem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Jammer SPOWALNIACZ - TESTY, czyli mamy cię! | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group