Forum Mapy Fotoradarów Antyradary Sid 98fd82798725cb82b62fb516a8de19a9 Mapa fotoradarów najpopularniejsze
RejestracjaRejestracja   ZalogujZaloguj   FAQFAQ   SzukajSzukaj


Poprzedni temat «» Następny temat
Płońsk - Popularne miejsca kontroli drogowej :)
Autor Wiadomość
lemonic
Dziędobry!

Dołączył: 02 Sie 2009
Pochwał: 4
Posty: 7
Skąd: Płońsk
Wysłany: 18 Październik 2009, 10:35   Popularne miejsca kontroli drogowej :)

Obiecałem kiedyś "żelazne" punkty z radiowozami. Może nie są to super przydatne informacje ale może komuś się przydadzą.

1. Północna 5


Ten parking to zmora dla kierowców mających braki w aucie, zatrzymywani tu są do rutynowej kontroli.

2. Kopernika



Tu już można dostać mandat za prędkość. Długa prosta i szeroka ulica, kuszą jak diabli ;)
Ulica łatwa do rozpoznania gdyż po prawej macie halę sportową i stadion, a po lewej cmentarz. Policja łapie na tym parkingu po prawej stronie, prawie na skrzyżowaniu.

3. Przejazd kolejowy Płocka



Podobnie jak poprzednio ulica kusi do prędkości zwłaszcza gdy się wpada do miasta od strony ronda z trasy nr 10. Niestety często i gęsto "misie" stają niedaleko przejazdu kolejowego, który jest zaraz za zakrętem. Stają albo koło tego baru albo bezczelnie na samym zakręcie.

4. Młodzieżowa



Po lewej stronie na tym parkingu możecie spotkać radiowóz, który głównie wyłapuje kierowców jadących za szybko od strony Baboszewa.

UWAGA, nowy ulubiony punkt kolegów to:
Nowa obwodnica gdzie praktycznie w każdy weekend i co kilka dni widać ich :/ Konkretnie chodzi o wylot na Gdańsk. Czyli koledzy jak zaczniecie wjeżdzać na wiadukt od strony Warszawy to noga z gazu, bo na końcu niego może być niespodzianka. Zresztą tam jest zwężenie z dwóch pasów ruchu na jeden, więc to nawet dla waszego bezpieczeństwa.

Uff, chyba wszystko mam nadzieję, że komuś się przydadzą te informacje.
Jeśli coś jest niejasne to proszę pytać, z chęcią odpowiem.
Przypominam też, że lokalne forum o Płońsku znajdziecie pod TYM adresem.
 
 
Automobil

Wysłany:    A może to Cię zainteresuje



 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 18 Październik 2009, 13:32   

lemonic, a widziałeś może czym oni tam suszą?
 
 
 
lemonic
Dziędobry!

Dołączył: 02 Sie 2009
Pochwał: 4
Posty: 7
Skąd: Płońsk
Wysłany: 18 Październik 2009, 14:07   

Hmm, widziałem kilkakrotnie jak suszą. W końcu dzień w dzień pokonuję trasę Płońsk - Mława ;) Ale czym to pojęcia nie mam - dla mnie wszystkie suszarki są jednakowe :roll:
 
 
lukaszr
Administratore banitore


Dołączył: 12 Mar 2009
Pochwał: 106
Posty: 2630
Skąd: PL
Wysłany: 18 Październik 2009, 15:04   

To jak możesz to przyjrzyj się czy jest ładna i mała okrągła, czy też duża i kanciasta czy też malutka i z celownikiem wyglądająca jak pistolet :wink:
 
 
 
piotreg 
Administratore banitore
piotreg


Dołączył: 23 Mar 2007
Pochwał: 1546
Posty: 31887
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 18 Październik 2009, 20:24   

Iskrę to oni mają na pewno! Pytanie tylko, czy mają laser. W woj. mazowieckim jest tego najwięcej, więc mogą mieć...
 
 
lemonic
Dziędobry!

Dołączył: 02 Sie 2009
Pochwał: 4
Posty: 7
Skąd: Płońsk
Wysłany: 18 Październik 2009, 20:40   

Jak dobrze pamiętam to na laser to nie wyglądało. Przynajmniej nie celował jak z pistoletu ani nie miała suszarka "celownika", lecz bij, zabij... nie mogę sobie przypomnieć kształtów. Zresztą laser to tam nie jest potrzebny. Z jednej strony (od Warszawy) wiadukt, więc widoczność i tak ograniczona, z drugiej (od Gdańska) zakręt, to samo, czyli widoczność ograniczona. Dodam, że chłopaki ustawiają się po środku jezdni i strzelają na dwie strony. A czemu na środku stoją, bo mają tam dużo miejsca i w dodatku samochód jest kamuflowany w takich wysokich słupkach odblaskowych, więc wtapia się w otoczenie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Płońsk - Popularne miejsca kontroli drogowej :) | Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group