Forum Mapy Fotoradarów

Gm. Sadki - Fotoradar przenośny

piotreg - 21 Marzec 2009, 09:15
Temat postu: Fotoradar przenośny
Uwaga! SG w Sadkach ma najprawdopodobniej Iskre Video, którą przewożą srebrną Skodą Roomster.
Polak. - 28 Marzec 2009, 02:54

Nie najprawdopodobniej, a na pewno. Srebrna Skodzianka, oznakowana tylko i wyłącznie na bocznych drzwiach małym logiem SG Sadki. Rejestracje CNA xxxx. Miałem je gdzieś zapisane, ale posiałem to. :) Najczęściej stoją w Sadkach przy młynie, ogr. (40) i lecąc od Nakła przed samymi Sadkami, gdzie jest ograniczenie bodajże do (50)
Misial - 11 Kwiecień 2009, 14:17

No ja jeżdżę do teściów i nigdy ich nie spotkałem, bo w weekendy mają wolne. Kilka razy zdarzyło mi się jechać w tygodniu i też lipa, raz podjechałem pod urząd to odjeżdżali, jest to Skoda Roomster, a oznakowana tak jak nakielski Fiat Doblo - z boku mały znaczek i nic więcej i na dachu CB.
piotreg - 8 Maj 2009, 07:22

Trafił ich Krzysztof :D


Misial - 26 Maj 2009, 22:31

A to jest prawie centrum Sadek, ustawieni na jadących z Piły w kierunku Bydgoszczy (i jak mnie pamięć nie myli jest tam ograniczenie - chyba - do (40) ).
Polak. - 26 Maj 2009, 23:37

Tam na terenie całej wiochy jest 40-stka.
Misial - 27 Maj 2009, 03:34

Kolego, mylisz się. Wjeżdżając od strony Nakła masz (50) , od strony Piły tak samo, tylko "centrum" jest ograniczenie do (40) , szczególnie ten niewyprofilowany zakręt.
Polak. - 27 Maj 2009, 11:03

Chłopie, gdzie ta 50-tka jest? Tam, gdzie stacja benzynowa? Tam jeszcze nawet nie ma terenu zabudowanego. W miejscu gdzie zaczynają się budynki od razu zaczyna się 40-tka. Kiedyś przez rok przejeżdżałem przez tą wiochę codziennie.
piotreg - 27 Maj 2009, 11:19

Fight! :-)
Misial - 27 Maj 2009, 12:13

Moderatora później proszę o oczyszczenie tematu, kolega Polak zmotywuje mnie aby jutro pojechać do teściów i obcykać całą wieś od początku do końca...

I tak gadaniem pewnego milicjanta "czy aby przedniej szyby nie trzeba wymienić" :)

Misial - 28 Maj 2009, 19:28

Tak jak mówiłem, na wlotach jest (50) , ograniczenie zaczyna się na wysokości ul. Strażackiej, a kończy za krzyżówką w centrum, dalej jest (50) .
Misial - 26 Lipiec 2009, 21:54

Dopiero w Trzeciewnicy dostałem info na CB o tym, iż straż miejska stoi w Sadkach i pykają fotki... bo bardzo duży ruch wieczorem był...

Mam nadzieję, że uda mi się w końcu ich namierzyć i zrobić im kilka zdjęć.

piotreg - 27 Lipiec 2009, 08:55

Misial napisał/a:
(...) bo bardzo duży ruch wieczorem był...

Powroty z wakacji... każdy się spieszy... każdy chce szybciej do domu... idealny moment na soczysty strzał :-)

Misial - 27 Lipiec 2009, 09:00

No wychodzi na to, że w niedziele też lubią się ustawić i pewnie wtedy w tygodniu mają dzień wolny ;)
Misial - 4 Październik 2009, 18:49

Dziś wycieczka do teściów do Sadek i co, Panowie stali na ograniczeniu do (40) . Pewnie dużo klientów mieli, bo ruch spory, obtrąbiłem na radio, że stoją, poszedłem po teścia, wsiadam w auto, jadę zobaczyć dokładnie auto, a ich nie ma... pojechałem na koniec Sadek w stronę Mrozowa... nie ma ich, ale jak wracałem na początek wsi w stronę Bydgoszczy mijałem ich, znowu na radio puściłem w eter, że Skodzina się przemieszcza, jak wysiadałem z auta mówili, że rozstawili się na wysokości komisu, tam jest do (50) .

Wychodzi na to iż, zaczynają stosować metodę z gmin doskonale nam znanych z zachodniopomorskiego... ustawki w niedzielę, przy dużym natężeniu ruchu i jazda...

Przepraszam, aparatu nie wziąłem :oops:

PS. piotreg, pora podkleić ten temat...

Misial - 16 Październik 2009, 21:13

W KOŃCU JEST!

Dziś jechaliśmy do znajomych, w ostatniej chwili postanowiłem wziąć aparat, opłacało się.
W Sadkach skręca się na lokalną drogę do Samostrzela i Bnina, na wylocie Sadek w stronę Samostrzela stała... ładnie zaparkowana, zaraz za zakrętem, teren zabudowany, a tu się lata szybciej...
No to zjazd na pobocze i dawaj aparat w ręce, niestety mocno padało, kilka zdjęć zrobiłem i odszedłem, jak gdyby nic.
Panowie powoli ruszyli za mną i chcieli sprawdzić jakim autem i jakie nr blach mam. :wink: Jak gdyby nic wsiadłem do auta i spokojnie odjechałem...

Oto one:

piotreg - 16 Październik 2009, 21:36

Sesji gratuluję. :-)

Szkoda, że z nimi nie pogadałeś i się nie zaprzyjaźniłeś... :-)
Takie znajomości są na wagę złota. :-)

Tam się lata?
O tym, jak tam się lata, to oni wiedzą chyba najlepiej. :-)

Misial - 16 Październik 2009, 21:42

Może kiedyś będzie okazja, przy ładniejszej pogodzie. :wink:
Misial - 25 Październik 2009, 21:08

Skoda dziś stała w Mrozowie, zdjęć nie ma.

Jedyne co mnie zastanawiało, stali daleko od drogi, co najmniej 20 metrów, pytanie do znawców. Jak daleko może od drogi auto stać i jaki wtedy jest zasięg pomiaru, aha jeszcze jedno, w okolicach Skody trochę przeszkód... przystanek autobusowy i barierki.

No żałuje, że nie miałem aparatu... aha no i oczywiście na radiu cisza jak makiem zasiał...

PS. Wrzucam takie zdjęcie poglądowe...

piotreg - 26 Październik 2009, 09:35

A oni tam przypadkiem bułek nie kupowali? :shock:

Nie mam żadnej wiedzy na temat Iskry...
Mogę Ci tylko powiedzieć, że auto można zaparkować tak, aby wiązka nie miała żadnych przeszkód na swojej drodze...

Misial - 31 Październik 2009, 11:37

Zmieniłem fotkę, to jest miejsce gdzie stali....

I z tego miejsca bez problemu można focić. ;)

piotreg - 12 Listopad 2012, 15:04

Mógłbyś Misial wskazać miejscowości oznakowane znakiem D-51 w Gm. Sadki :?: :o
Misial - 20 Listopad 2012, 13:20

Z tego co wiem:

- Dębowo (od strony Śmielina w stronę Broniewa)
- Sadki (ul. Wyzwolenia, Mickiewicza)
- Samostrzel - od strony Sadek (Mickiewicza) i od strony Bnina

Więcej nie znam.

piotreg - 25 Listopad 2015, 14:51

Gminny fotoradar już nie będzie straszył.

SG Sadki napisał/a:
Informuję, że Straż Gminna w Sadkach nie dokonuje kontroli ruchu drogowego za pomocą fotoradaru. Ostatnia taka kontrola miała miejsce w dniu 20 listopada br.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group